Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

ventsi_76

Компетентно Мнение за Remington Mod. 770 Cal. 30-06

44 мнения в тази тема

Мисля да се сдобия с тази карабинка ако може да ми дадете вашето компетнтно мнение за карабината тук във форума все ще има някой който да е ползвал дадения модел

Мерси предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мисля да се сдобия с тази карабинка ако може да ми дадете вашето компетнтно мнение за карабината тук във форума все ще има някой който да е ползвал дадения модел

Мерси предварително

Според мен по-добрия вариант е мод.700 , по-скъп е но от ремингтоните е най-добър. Стрелял съм и със двата 700 имаше по-гладък ход на затвора и по-добър спусък .http://www.remington.com/products/firearms/centerfire_rifles/model_700/model_700_SPS.asp, ,

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да-Щирлиц е прав. мод.700 е точния избор.

Понеже питаш за мод.770 - баща ми използва такава и като цяло е доволен от нея.Цевта е добра,спусъка е поносимо твърд,полимера е на много добро ниво.Ако не си претенциозен и вманиачен пушката е идеално работно оръжие.Малко ме дразни затвора-има леко твърдо заключване и леко "задира"при презареждане,но можеби при употреба ще поулегне.Оптиката не е нищо особено,но не е и боклук в никакъв случай - прилично качество.Варио от 3 до 9 е добре за гонка,както и за варда или за стрелбището.Тази на баща ми е 30-06,но има и в 308Win.Качеството на оксидацията е на прилично ниво.

За цена под 1000лв.с оптиката си е направо добър избор,ако не можеш да си позволиш по-скъпа и маркова карабина.

Това е моето мнение,но не съм оръжеен специалист,за да ти дам по-изчерпателен отговор.

Аз лично съм стрелял само по мишени и имам доста добри резултати.Не съм ловувал с нея,защото ползвам Браунинг лонгтрак в 30-06,но баща ми има ловна слука с нея.

Дано съм бил полезен

Успех!

don miron хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да-Щирлиц е прав. мод.700 е точния избор.

Понеже питаш за мод.770 - баща ми използва такава и като цяло е доволен от нея.Цевта е добра,спусъка е поносимо твърд,полимера е на много добро ниво.Ако не си претенциозен и вманиачен пушката е идеално работно оръжие.Малко ме дразни затвора-има леко твърдо заключване и леко "задира"при презареждане,но можеби при употреба ще поулегне.Оптиката не е нищо особено,но не е и боклук в никакъв случай - прилично качество.Варио от 3 до 9 е добре за гонка,както и за варда или за стрелбището.Тази на баща ми е 30-06,но има и в 308Win.Качеството на оксидацията е на прилично ниво.

За цена под 1000лв.с оптиката си е направо добър избор,ако не можеш да си позволиш по-скъпа и маркова карабина.

Това е моето мнение,но не съм оръжеен специалист,за да ти дам по-изчерпателен отговор.

Аз лично съм стрелял само по мишени и имам доста добри резултати.Не съм ловувал с нея,защото ползвам Браунинг лонгтрак в 30-06,но баща ми има ловна слука с нея.

Дано съм бил полезен

Успех!

Крумски много ти благодаря братле за отговора ей такива хора като вас със Щиплиц уважавам във форума а пък знеш ли някой ден може да полувуваме заедно много мерси :rolleyes:;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може,може!

Аз съм много ЗА да се лавува на гости.

Може да се разберем за другия сезон да направим нещо заедно-нямаш грижи!

Много слука ти желая и само положителни емоции!

Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А може,може!

Аз съм много ЗА да се лавува на гости.

Може да се разберем за другия сезон да направим нещо заедно-нямаш грижи!

Много слука ти желая и само положителни емоции!

Успех!

:rolleyes:

Успех и на теб

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , за оценката и добрите думи :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Благодаря , за оценката и добрите думи :)

Здравей приятелю Щирлиц можеш ли да ми кажеш за какви пари взе Тикката 308 Win. много мие на сърце ама немам толкова кинти сега и дали има вариант да се поръча със ляв болтов механизъм

Много :D :D мерси предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравей приятелю Щирлиц можеш ли да ми кажеш за какви пари взе Тикката 308 Win. много мие на сърце ама немам толкова кинти сега и дали има вариант да се поръча със ляв болтов механизъм

Много :):D мерси предварително

приятел пишеш САФАРИ.БГ.ОТИВАШ на катабини и там е твоята :D 308 с лява ръка.1605лева

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много :yahoo:;) мерси предварително

Тя мойта е дълга и широка около Тиката , но звънни в ВИП-а в София или Пловдив който ти е по-близо и питай , по принцип има и за лява ръка ,но незнам дали има внос . Питай и търси яко неможе да няма , само не прави като един мой колега който също стреля с лява ръка - взе полуавтомат с десен затвор и сега му хвърля гилзи в лицето , защото му се досвидя някой лев и не му се чакаше около месец два.

Успех в търсенето !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тя мойта е дълга и широка около Тиката , но звънни в ВИП-а в София или Пловдив който ти е по-близо и питай , по принцип има и за лява ръка ,но незнам дали има внос . Питай и търси яко неможе да няма , само не прави като един мой колега който също стреля с лява ръка - взе полуавтомат с десен затвор и сега му хвърля гилзи в лицето :yahoo:;) , защото му се досвидя някой лев и не му се чакаше около месец два.

Успех в търсенето !

Много мерси за съвета :D :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще се чака и ще има много търсене да опустее тази лява ръка ама какво да направя ще търся

Ебаси проблема и аз така си мислех че ще стане и мислех да си взема полуавтомат и казваш че хвърчт вн лицето странно аз със моята Берета нямам такъв проблем

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тъкмо тея дни смятам да си купя такава 770 , с модела 700 не съм запознат, а и незнам къде мога да я намеря в Бургаско, но много благодаря за темата и полезна ми беше.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тя мойта е дълга и широка около Тиката , но звънни в ВИП-а в София или Пловдив който ти е по-близо и питай , по принцип има и за лява ръка ,но незнам дали има внос . Питай и търси яко неможе да няма , само не прави като един мой колега който също стреля с лява ръка - взе полуавтомат с десен затвор и сега му хвърля гилзи в лицето , защото му се досвидя някой лев и не му се чакаше около месец два.

Успех в търсенето !

Здравей колега,аз бях пред същата дилема защото съм левичар,много се лутах,питах,мислих си за иж 18 и накрая се престраших и си взех полуавтомат(със полезното съдействие на един много уважаван от мен съфорумец)-това за хвърлянето на гилзите в лицето не е вярно!

Мен точно това ме притесняваше преди това,но като пострелях разбрах,че съм се притеснявал излишно!

Нека някой който е бил в казармата и е "левичар" да си спомни дали АК-47 му е мятал гилзи в лицето(защото там автомати със ляв затвор няма)? Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравей колега,аз бях пред същата дилема защото съм левичар,много се лутах,питах,мислих си за иж 18 и накрая се престраших и си взех полуавтомат(със полезното съдействие на един много уважаван от мен съфорумец)-това за хвърлянето на гилзите в лицето не е вярно!

Мен точно това ме притесняваше преди това,но като пострелях разбрах,че съм се притеснявал излишно!

Нека някой който е бил в казармата и е "левичар" да си спомни дали АК-47 му е мятал гилзи в лицето(защото там автомати със ляв затвор няма)? Поздрави!

Та за казармата че съм стрелял, съм,

на ни даваха една джаджа с брезент която

не си спомням точно как се захващаше

за АК -то о и събираше гилзите за издаване

щото много боеприпас изчезваше. :AR15firing::diee::D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Та за казармата че съм стрелял, съм,

на ни даваха една джаджа с брезент която

не си спомням точно как се захващаше

за АК -то о и събираше гилзите за издаване

щото много боеприпас изчезваше. ;):p:D

Казва се "гилзоуловител" и да точно за това се слага,а иначе за да не остават гилзи като доказателство!

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще сподели ли каква най-добра

група прави въпросния ремингтон,

щото вчера замалко да взема но се

оказа че има само в 300WM. а цената

на боеприпаса ми е скъпичък.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някой ще сподели ли каква най-добра

група прави въпросния ремингтон,

щото вчера замалко да взема но се

оказа че има само в 300WM. а цената

на боеприпаса ми е скъпичък.

Та никой ли не си е купил

все още такъв ремингтон?

Ако имаше механични мерни

прибори досега да съм я отнесъл,

без да чакам за коментари.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колеги какво ще кажете за тази пушчица някой ползвал ли е такава даите мнения плюсове минуси???Благодаря предварително! 8):p

post-21544-1236588302_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здр. колеги какво ще кажете за тази пушчица някой ползвал ли е такава даите мнения плюсове минуси???Благодаря предварително! 8):p

Здравей колега,

Пушката за която питаш е от скоро на нашия пазар и незнам дали някой вече има преки наблюдения върху оръжието.В България е разпространен повече модел 700(във различни варианти),а 770 е с леки изменения(козметични),иначе по механиката май не е барано.Ползвай търсачката във форума и каквото намериш.Поздрави!!!

http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=15761

Редактирано от dakata-bur

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля да си зема такава дано някой вече да има опит ползвал съм ЧЗ-550 30-06 но тук цената е по приемлива :huh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,770 е нов вариянт на 710,и има доста разлики от модел 700,от скоро сам собственик на 770 и сам доволен от нея,за сега мога да кажа че дава доста добри попадения,одобна е,лесна за подръжка,оптиката не е кои знае какво но върши работа.за качество не мога да коментирам защото е още нова.ако някои го интересува нещо по конкретно да пита :huh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
здравейте,770 е нов вариянт на 710,и има доста разлики от модел 700,от скоро сам собственик на 770 и сам доволен от нея,за сега мога да кажа че дава доста добри попадения,одобна е,лесна за подръжка,оптиката не е кои знае какво но върши работа.за качество не мога да коментирам защото е още нова.ако някои го интересува нещо по конкретно да пита :bira:

колега кажи каква група прави и на каква дистанция ако си пробвал и на каква марка тапи си се спрял????????? :huh: поздрави и на слука !!!!!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фабрично е простреляна на 150 метра и от коляно ги сабирам на около пет сантима,за сега ползвам патрони федерал но от по опитни колеги чувам че не са подходящи за лов слаб шокоф ефект :huh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
фабрично е простреляна на 150 метра и от коляно ги сабирам на около пет сантима,за сега ползвам патрони федерал но от по опитни колеги чувам че не са подходящи за лов слаб шокоф ефект ;)

доста добро попадение :huh::bira: браво колега а затвора как е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване