Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Веско,мелничарите питки не правят,само мелят житото...

Истината е че в България за определена сума можеш да си купиш по-качествена турска пушка отколкото руска такава,руснаците пишат същото във всичките си форуми.

Ясно е че Берета е класно оръжие,но аналог от реномирана турска фирма: Сарсилмаз,АТА,Хуглу и др. струва наполовина и е по-добре направена от руското оръжие.

Съветското е друга работа-качествени материали,качествена изработка и качесвен контрол.

И аз бях предубеден като теб,но вече имам две турски пушки в касата...

Колега , всеки е свободен да направи своят избор,а в мойте каси място за "ходжи" НЯМА.

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

zero го е казал, евтиния със съмнително качество, могат и много по-добре, но тогава няма да го докарат на цена, а той знае по-добре от наз, демек от извора черпи инфо.. Дразнещо е друго, някой тук с

Чок гюзел тюфек

...имах удоволствието да пострелям тази неделя с пушка Сарсилмаз произведена във вариант скийт и мога да кажа 4е е изработена перфектно!!! ...обемна гравюра със златни вложки,дървесина с ненормално в

Posted Images

колеги аз ползвам такава пушка купих я преди 2 години и ще ви кажа че това е наистина по добро от руското имам и иж 27ем с елмаза съм изстрелял над 1000 патрона и почиствам само цевите а отвън не съм я забърсвал даже няма никъде грам ръжда страхотна оксидация и много по лека от иж с ижа съм изстрелял около 100 патрона и съм я търкал яко над 200 пъти снимки на илмаза ще кача до 1 2 дена да се уверите че е едно към едно с беретта

İzvinete me 4e pisha na latinitsa , foruma vse oshte niama kirilizator.

Pritejavam avtomat sarsılmaz ot 2000 godina problemi ne sam imal nikakvi ,

oba4e ne moga da kaja 4e e blizo do varha na sladoleda .

Za tezi pari tolkoz , a mogat li da napraviat neshto mnogo ka4estveno mogat 100% .

Ama nali tribva da ima proizvoditeli na narodna tsena

inak mnozinza nebihme mogli da praktikuvame hobito si.

Ne e umestno da se sapostaviat pushki sas razli4en tsenovi klas ,

MP,ij,Sarsılmaz ,huğlu,stoejer sa po4ti edin dol drenki .

Turskite pushki sa konfektsia

ako ti pasne dobre ako ne pravish si nov priklad

ili se ma4ish ti da pasnesh na pushkata.

колеги аз ползвам такава пушка купих я преди 2 години имам и иж 27ем с елмаза съм изстрелял над 1000 патрона и почиствам само цевите а отвън не съм я забърсвал даже няма никъде грам ръжда страхотна оксидация и много по лека от иж ... снимки на илмаза ще кача до 1 2 дена да се уверите че е едно към едно с беретта

Здравей,колега...няма нищо общо с берета (като механика) - разглоби сарсилмаза и ижа , постави цевите една до друга и ще видиш че заключването им е почти еднакво.

А ето как изглежда заключването на берета;

Поздрави!

post-5181-0-76046900-1295519289_thumb.jpg

post-5181-0-30273100-1295519312_thumb.jpg

• 2 weeks later...

колеги аз ползвам такава пушка купих я преди 2 години и ще ви кажа че това е наистина по добро от руското имам и иж 27ем с елмаза съм изстрелял над 1000 патрона и почиствам само цевите а отвън не съм я забърсвал даже няма никъде грам ръжда страхотна оксидация и много по лека от иж с ижа съм изстрелял около 100 патрона и съм я търкал яко над 200 пъти снимки на илмаза ще кача до 1 2 дена да се уверите че е едно към едно с беретта

Какво стана със снимките?

• 1 year later...

Турската фирма Sarsilmaz е основана през 1880 г. от Абдул Латиф. В момента компанията е лидер в производството на военни оръжия, известна е с качествените продукти и е официален доставчик на оръжие на втората по големина армия в НАТО - турската . Благодарение на международния сертификат за качество AQAP-120, компанията Sarsilmaz е в състояние да произведе всякакъв вид стрелково оръжие. Дружеството снабдява с оръжия 55 страни, включително и в Европа и Америка.

zero го е казал, евтиния със съмнително качество, могат и много по-добре, но тогава няма да го докарат на цена, а той знае по-добре от наз, демек от извора черпи инфо..

Дразнещо е друго, някой тук си вземе анадолско чифте и започва да убеждава света, как е прекарал да речем берета, като си е взел едва ли не по-добра пушка и наполовин цена. Накрая вземе, че си и повярва, а цялата работа е от сиромашия. Наслука.

zero го е казал, евтиния със съмнително качество, могат и много по-добре, но тогава няма да го докарат на цена, а той знае по-добре от наз, демек от извора черпи инфо..

Дразнещо е друго, някой тук си вземе анадолско чифте и започва да убеждава света, как е прекарал да речем берета, като си е взел едва ли не по-добра пушка и наполовин цена. Накрая вземе, че си и повярва, а цялата работа е от сиромашия. Наслука.

Колега прав си, не всеки от нас може да си позволи пушки от класа на берета, круп- зауер или някоя ръчно изработена пушка от италиански или белгииски майстор, като се има в на предвид високите заплати и пенсий в бг за някой ловджии и иж-а и серсил маза е лукс... виждал съм такива угрухани чифтета че ако им дадеш една турска пушка ще има да я хвалят 20-години. , Истината е че българина няма пари и в повечето случай се задоволява с това което има.

Колега прав си, не всеки от нас може да си позволи пушки от класа на берета, круп- зауер или някоя ръчно изработена пушка от италиански или белгииски майстор, като се има в на предвид високите заплати и пенсий в бг за някой ловджии и иж-а и серсил маза е лукс... виждал съм такива угрухани чифтета че ако им дадеш една турска пушка ще има да я хвалят 20-години. , Истината е че българина няма пари и в повечето случай се задоволява с това което има.

колега когато всички които коментирате турските пушкала отидете на някое международно изложение за ловно оръжие просто ще се учудите и ще престанете да говорите глупости за турските пушки защото техните щандове са най посещаваните след берета и бенелли. ха наздраве

Чехите дадоха лиценз на гавазите за производство на патрони и те ги осраха :angry: .Сега чувам че и с оръжието е същата работа :( .

колега когато всички които коментирате турските пушкала отидете на някое международно изложение за ловно оръжие просто ще се учудите и ще престанете да говорите глупости за турските пушки защото техните щандове са най посещаваните след берета и бенелли. ха наздраве

Колега, сиромаси има навсякъде по света.

Тези с парите и вкус не се спират там, вярвай.

Нали си чувал вица за перничанина, гоуфа и бентлито?