Jump to content

Recommended Posts

Има ли хора които премахват плъховете със въздушните пушки/пистолети? Е аз съм 1 от тях :D

Тея гадини по цяла нощ се гонят из тавана и реших и аз да ги погоня за разгрявка ;)

Ей тея са най много по 15 см. от носа до върха на опашката

w0g8jc5phqtn0bheoeju_thumb.jpg

srcccfwhlwa7j7ma6b97_thumb.jpg

A ей тоя ми е рекордьор за момента... 39 см. от носа до върха на опашката... :D

9854kigxyhfcv2evid7i_thumb.jpg

f50gw6qcoyypg2mw3vw9_thumb.jpg

Ако имате снимки споделяйте :D;)

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

голяма пофта ихахах

Аз съ6то понякога трепя ми6ки сас въздухарката ми...пове4ето пъти става голям кеф

Ако се е пораходил през някой фуражен цех примерно...

Posted Images

Такъв лов не съм виждал:D Браво,поздравявам те за ентусиазма и упоритоста ;)

Продължавай в същия дух и качвай снимки на трофеите и размерите им :D

П.П.Някои ще се шегуват с теб,ама ти не им обръщай внимание ;)

Edited by argo

Аз като бях дете ги трепех с прашка и лагерни сачми...тогава въздушните пушки бяха забранени...Най-едри плъхове има по фермите (краварници,свинарници) заради фуража...Браво за трофеите ;)

Колега, от сума ти време си мисля за този лов. Вечер прибирайки се и стоейки в задръстванията на София съм виждал уникални екземпляри.Най-често в канала под Орлов мост.Излизат едни Годзили от шахтите, направо са си за флоберка!

Колега, от сума ти време си мисля за този лов. Вечер прибирайки се и стоейки в задръстванията на София съм виждал уникални екземпляри.Най-често в канала под Орлов мост.Излизат едни Годзили от шахтите, направо са си за флоберка!

Плъхзили ще да се казват... ;)

Никой ли няма снимки ? ;)

Като бях на 15 години и аз ги трепех с въздушната в село при кокошките. Бях си залепил едно фенерче отстрани на оптиката и ги целех се в гръдния кош, а ако беше някой много голям, във врата ;);):D

Браво браво... аз довечера пак ще им направя 1 гонка :yahoo::diee::drinks:

Анани Любенов мери ли ги колко са големи щото на мен ми се виждат едрички :nea:

Edited by Светли
Абе пич страхотна птица имаш ЕВАЛА можели една снимка на птицата?

:yahoo: Не можа ли да му го напишеш на ЛС или непременно трябва темата да се насере? :diee::M16:

Айде без повече излишен спам ! :diee::drinks:

:nea:

Змейй ще ти пусна снимки в тема Соколарство :drinks:

Светли не ги меря, но наистина съм хващал големи с размер като за чеверме :yahoo:

Двата териере за един ден са улавяли 13 грамадни плъха и 40-50 дребни и малки(новородени) в нещо като леговище близо до един хамбар. Имаше две дупки в полето на растояние към 5 метра кучетата започнаха да копаят от двете страни едно към друго, за около час докато стигнат до средата хванаха големите които се опитваха да избягат. По средата имаше голяма дупка пълна с парцали и отпадаци, там бяха малките.

Поздрави!

е и аз с мои приятели килимитори тепахме плахове по мелниците само че със четали саморъчки и с по два квадратни ластъка от чорапогащи и си кривехме с чук четири милиметрови пирони па то кат влезеш в селската мелничка те бяха като лястовички на жица преди отлитане така на гъсто и ние метахме на ден по кило пирони по тях и като уцелиш се чуваше по различен звук и така си правехме голямо стрелбище.обаче това са най живучестите гадини много издръжливи на поражения.

jc4og51vgxosaldm3vwe_thumb.jpg

След като сложих тая гъзарийка (запалка) на пушката реших да я изпробвам и ето какво сефтосах със нея

5cz4ltnkyhu2jv6je65x_thumb.jpg

dkfrs9nh8j5sagy996od_thumb.jpg

2-ма палавника които тропаха по тавана си го отнесоха... :(

Мързеше ме само да ги меря , ама единия ми се вижда 33-35 см. нос-опашка а другия 20 см. някъде :);)

Edited by Светли
jc4og51vgxosaldm3vwe_thumb.jpg

След като сложих тая гъзарийка (запалка) на пушката реших да я изпробвам и ето какво сефтосах със нея

5cz4ltnkyhu2jv6je65x_thumb.jpg

dkfrs9nh8j5sagy996od_thumb.jpg

2-ма палавника които тропаха по тавана си го отнесоха... :(

Мързеше ме само да ги меря , ама единия ми се вижда 33-35 см. нос-опашка а другия 20 см. някъде :);)

И каква е ролята на тази запалка?

Тя отпред е със светлодиот и я ползва за светлина :(

"Светодиода" не е ли слабичък? Или може би се използва по-слабия източник на светлина, за да не се плашат...

"Светодиода" не е ли слабичък? Или може би се използва по-слабия източник на светлина, за да не се плашат...

не е слаб и не се ползва с тази цел... сложих него за да не слагам фенер който е 400гр. и не стига че пушката е 3,5 кила ами и още да я отежнявам ... светодиода е достатъчно силен за дистанции до 10 м. и ми върши перфектна работа :(

• 1 month later...
Плъхзили ще да се казват... ;)

Никой ли няма снимки ? :)

Колега колко тежи трофея ти

Успя ли да го претеглиш

А кожите как ги обработваш

светят светят... до едно време... ;)

Като гледам,май трябва ХЕИ да извикате.Къв е тоз таван,ще ви издът плъховете ве момче!