Jump to content

Deer Hunter 2005 (Ловна Дружинка)

Recommended Posts

Deer Hunter 2005 (Ловна Дружинка)

Да си сформираме ловна дружинка за тази игра аз лично сега тези дни имам мн свободно време

но да видим . Насково влезнах в една дружинка руска още като влезна в тяхната игра и ме махам на края сложиха парола имат си разпределител и мн хора . беха кам 15-16 човека мисля .

Ако искате да си направим БГ ловна дружинка на тази игра аз имам мн приятели дори колеги които играят тази игра и те ще се включат . Даже можи по 2-3 групи да саберем хора :p:D :D

Пишете какво мислите за това .. ;)

ВЛРС "Хан Аспарух"-виртуално ловно рибарско сдружение Хан Аспарух,все пак да почитаме българското,да не подражаваме на чуждия модел

а къде играете тогава? как се казва сървъра?аз играя в някакви чужди, то даже неможе да се каже че играя защото ме изхвърлят на 5-тата минута, затова ви питам къде играете?дали има БГ сървър? и да го правим това сдружение,ако трябва ще помагам с каквото мога ;)

Edited by paco_89

а къде играете тогава? как се казва сървъра?аз играя в някакви чужди, то даже неможе да се каже че играя защото ме изхвърлят на 5-тата минута, затова ви питам къде играете?дали има БГ сървър? и да го правим това сдружение,ако трябва ще помагам с каквото мога :D

занчи,ако си я дърпал от замундата вътре има ъпдейт пач v1.2.инсталираш го и няма да те изхвърля през 5 мин

аз това го знам и не е от него, а като вляза и ме виждат че не сам от техните и затова ме изхвърлят

Казвайте името и паролата и да се мятаме. :D

нама такава, ако искате аз ще направя сървъра ще се казва: България, а паролата:123 :D пишете ако сте съгласни

Айде и аз сам много навит - имам я играта и пуквам еленчетата :eusa_dance: с чифте земах да ги пера вече защото с оптиката ми е безинтересно :huh: (в кръгът на шегата)

аз като играя винаги правя сървър "България" и всеки път влизат по няколко българи, така че проверявайте за такъв сървър като играете и вие

всички които са навити гледам че има мн хора да ми пишат в скайп : gogi4a11

а иначе отговорници : ще се намерят всяка събота кам 18-19-20 часа ще намерим хора да пускат аз сам направил списък ( с пусиите ) но пишете в скайп име на дружинката:беше предложено от 1 потребител ВЛРС Хан Аспарух ако сте съгласни така да е :lol: пишете да се опраим да саберем 10-15 човека и ако има мн хора фрупи да праим =@

• 1 year later...

Някой знаели как се стартира играта. Давами да си избера оръжия и всички работи, само немога да я стартирам някой да помага!!!

Някой знаели как се стартира играта. Давами да си избера оръжия и всички работи, само немога да я стартирам някой да помага!!!

във жълт правоъгалник пише HUNT от там се стартирва ако не ви излиза това е защото не сте инсталирали играта както трябва а тя се инсталирва с Daemon tools