Jump to content

търся диво прасе за убочениена кучета

Recommended Posts

търся женско диво прасе от 40 до 50кг

Колега моята дружинка продава мъжко и женско прасе, обаче женското е към 150 килограма, а мъжкото към 200...има и малки прасенца, родени преди 2 седмици..ако те устройва нещо пиши.

Колега моята дружинка продава мъжко и женско прасе, обаче женското е към 150 килограма, а мъжкото към 200...има и малки прасенца, родени преди 2 седмици..ако те устройва нещо пиши.

Кожи на човека цената ако я знаеш - мога да помогна .

Цялата работа е ,че имахме мъжко и женско прасе, но при убочение едно от кучетата разкъса женското и сега търсим такова.

трябва ми да си е като мъжкото 40 - 50 кг по голямо или по малко не ми трява...

Цялата работа е ,че имахме мъжко и женско прасе, но при убочение едно от кучетата разкъса женското и сега търсим такова.

трябва ми да си е като мъжкото 40 - 50 кг по голямо или по малко не ми трява...

От къде си,имам нещо на ум

Прасетата са в едно село на 30 километра от Русе, а за цената ще питам и ще пиша.

Колега, аз също искам да си взема малко отбито прасе, така че ще чакам да разбера подробности за мястото и цената. :rolleyes:

Колега, аз също искам да си взема малко отбито прасе, така че ще чакам да разбера подробности за мястото и цената. :rolleyes:

Малки са още за отбиване, иначе са 7 на брой, за сега .

Малки са още за отбиване, иначе са 7 на брой, за сега .

Не съм много наясно с особеностите в развитието на дивите прасета-накаква възраст се отбиват, кога се разгонват женските.Само съм чувал, че разгонването става към третата година.Ако знаеш нещо пиши!Поздрави!!! :rolleyes:

Не съм много наясно с особеностите в развитието на дивите прасета-накаква възраст се отбиват, кога се разгонват женските.Само съм чувал, че разгонването става към третата година.Ако знаеш нещо пиши!Поздрави!!! :D

В природата ги отбива майката, кога ще ги отбие тази един господ знае .

Колега, аз също искам да си взема малко отбито прасе, така че ще чакам да разбера подробности за мястото и цената. ;)

Колега аз също търся малко прасе за тренировки , и тъи като кучетата ни са в един район няма нищо лошо ако го вземем заедно а после заедно ще го изядем :p

Колега аз също търся малко прасе за тренировки , и тъи като кучетата ни са в един район няма нищо лошо ако го вземем заедно а после заедно ще го изядем :p

Joro, прасето го тъся за друг колега, който живее на село и няма интернет.Аз нямам условия за гледане на прасета. ;)

Не съм много наясно с особеностите в развитието на дивите прасета-накаква възраст се отбиват, кога се разгонват женските.Само съм чувал, че разгонването става към третата година.Ако знаеш нещо пиши!Поздрави!!! ;)

Колега,ще бъдат отбити след около два месеца и ще струват по 70лева на брой,а за големите цената е 3 лева за килограм живо тетло.Поздрави.

Колега,ще бъдат отбити след около два месеца и ще струват по 70лева на брой,а за големите цената е 3 лева за килограм живо тетло.Поздрави.

Това значи, че към средата на април трябва да те потърся за контакт.Поздрави! :D

търся женско диво прасе от 40 до 50кг
колеги,в обзор се продава едно мъжко,което като го гледам от снимката не ще да е повече от петдесетина кила. може и малко повече да е,но на мене така ми се струва. колегата е писал 80 - 100 кила че е ама аре... обявата е в раздел " търси/предлага ловни кучета" от форума. вижте и си преценяйте. опитвам да помогна... наслука / то сезона свърши,но никога не е късно да удари човек една патка,нали /...

• 1 month later...