Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Покажете снимка на вашия лък

Recommended Posts

Колеги, :) във форума за огнеострелно оръжие има тема "Покажете снимка на вашата пушка". Пускам алтернатива, като се надявам да се полюбуваме взаимно на нашите други "спортни" играчки. Ето я и моята :drinks:

post-1458-1235030184_thumb.jpg

• Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ето го и моя Fred Bear G2 SL Buckmaster 60 lbs.; стрели EASTON Power Flight Carbon; спортни върхове 100 gr.:

колега гледам че си от търново,там има ли срелбище за лъкове?

Имам Мартин Джагуар вече 1на година и половина. Стрелям с него веднъж на 2 седмици, в последно време по - често поради липсата на компаунд в момента. Рамената са 50 паунда, нищо им няма. Лъкът е дост

Posted Images

А аз предлагам , като си показвате пи... пу... абе непушките :D да им давате и някакви ТТ данни - марка, сила на опън например ...

Колеги, :D във форума за огнеострелно оръжие има тема "Покажете снимка на вашата пушка". Пускам алтернатива, като се надявам да се полюбуваме взаимно на нашите други "спортни" играчки. Ето я и моята :sufra:

Браво,Моя е доста скромен,но ще го покажа.По принцип съм мераклия на Bowteh 82 Air Born.., но към края на годината.Димо на тоя лък му липсва само едно две кучета :D Поздрав

Ами като сте рекли,пък да си ги покажем :unsure:

1235077998_ggro3953_Ibiza2005010.jpg това е Бъкмастера 2000

1235078003_fdmj1119_P1010611-1.jpg PSE X-Force

1235078003_wrtl8883_P1010612-1.jpg Дженингса,който ползвам за bowfishing

и един лонг боу 1235078004_jvmw9233_P1010613-1.jpg

ами който има арбалет може ли да се вмести в темата :unsure:

Разбира се. Под заглавието е: и други алтернативи :rofl:

Чавдаре, заради тази твоя колекция пуснах темата. Вече една година чакам да пуснеш снимки мъ нъц - не се сещаш :unsure:. Сега вече съм доволен. И между другото - бре къде ги съхраняваш, щото 4 пушки се събират в една каса ама 4 лъка :rofl:

Чавда, ти като истински колекционер подхождаш.... ма и аз да питам като Димо де събираш всичкото това снаряжение?!?!

Edited by hatamoto

Браво момчета, еваларка за готините оръжия!

Ето и моето собствено производство, личи му, че не е стреляло от поне 10 години но кво да се прави...

post-18871-1235127944_thumb.jpg

post-18871-1235127958_thumb.jpg

Ако някой от вас иска да се раздели с излишно оръжие ще имам да покажа и нещо работещо :unsure: засега скромно толкова но от сърце.

Ще ти кажа друго, щото и аз съм правил такива неща от ресор, но по принцип така както е поставен, силата му е в противоположна посока на която опъваш тетивата - по принцип трябва да се сложи обратно и да се натегне. Ама нали се сещаш ква сила става.

Чавдаре, заради тази твоя колекция пуснах темата. Вече една година чакам да пуснеш снимки мъ нъц - не се сещаш :unsure:. Сега вече съм доволен. И между другото - бре къде ги съхраняваш, щото 4 пушки се събират в една каса ама 4 лъка :rofl:
Чавда, ти като истински колекционер подхождаш.... ма и аз да питам като Димо де събираш всичкото това снаряжение?!?!

Момчета,заделил съм си цяла стая за моите хобита.То да беше само стрелбата с лък... :o

Вече почвам да ти завиждам. Четери лъка, че на всичко отгоре и самостоятелна стая за хобито. Аз съм заврян в избата :unsure:

Вече почвам да ти завиждам. Четери лъка, че на всичко отгоре и самостоятелна стая за хобито. Аз съм заврян в избата :unsure:

... Aбе и аз съм на терасата , ама си е само за мен нищо че е 1,5 х 4м. - душа да е широка :rofl:

А за поканата да се включа и аз към "алтернативните" ... хмм ми то натам отиват работите вече - с пушка в гората не може да се излиза и през ловния сезон, пък току виж някои заек стръвник ме нападнал ...

А за поканата да се включа и аз към "алтернативните" ... хмм ми то натам отиват работите вече - с пушка в гората не може да се излиза и през ловния сезон, пък току виж някои заек стръвник ме нападнал ...

Да за лъка не ми трябвя разрешително да си стрелям по мишени на някоя ливада/пък дори да е пълна със зайци-без да искаш си го боднал примерно/

Ти поне си имаш изба. Аз и откъм време съм изрязан....Ми аз кво да кажа?

a09c5bd1af827fcd.jpg

0a1a7682c4ead860.jpg

e66703cd647f060e.jpg

Hatsan Mod. 75 , .22 + Meteor 4x32

METEOR B 3-1 , .22 + Tasco 4x20

;)

това са ми играчките :D

Ами маи темата беше за лъкове-А?