Jump to content

НАСТЪРВЯВАНЕ ЗА ВЪЛЦИ правилно или грешно

Recommended Posts

Това е метод за настървяване за лов на вълци в Беларус според вас правилен ли е или грешен?

Разни хора, разни....простотии!!! :D

Защо? Аз виждам нещо неправилно-вълчо е на ченгела, ами ако беше ЖИВ? :angry::D:hump:

Защо? Аз виждам нещо неправилно-вълчо е на ченгела, ами ако беше ЖИВ? :angry::D:hump:

Aко вълчо е жив кучето на този хубавец , ще отиде при моето гонче.Във вечните ловни полета.

Разни хора, разни....простотии!!! :D

Според мен човека просто ползва кучето за да съблече кожуха на вълка :angry::hump: Гледай само каква автоматизация, започнеш го от задните крака и после го събличаш като женско палто - супер :D

Колеги,не забравяйте,че по подобен начин в България се настървяват кучетата на дивата свиня.Разликата е само че свинята е на земята.Ако вълкът също беше на земята,сцената нямаше да е така грозна..

Aко вълчо е жив кучето на този хубавец , ще отиде при моето гонче.Във вечните ловни полета.

Не се знае, това куче доколкото мога да преценя е бултериер, т. е. бойна порода и може умишлено да го настървяват точно на вълци.

Иначе гончето не може да се опре на вълка, няма спор. На два пъти през изминалия ми се случва да видя как се държат наистина сериозни гончета, когато в гората имеше вълк. За жалост и двата пъти вълка се отърва .......

Това е метод за настървяване за лов на вълци в Беларус според вас правилен ли е или грешен?

Като имате предвид Колко е Мощна захапката а челюстта сама се заключва :hump::D Ако бях вълк наистина щях да СТИСКАМ палци за да не се срещна с бултериер :rofl::angry::D

Като имате предвид Колко е Мощна захапката а челюстта сама се заключва :):D Ако бях вълк наистина щях да СТИСКАМ палци за да не се срещна с бултериер :D:(:D

ХА ХА ХА ХА :( голяма приказка каза. Аз пък мога ти кажа че ако беше вулк щеше да видиш как бултериер се напикава

ако са в гората с някой голям мъжкар каквито са в русия или пък в канада или северна америка бултериера няма да мисли и да се напикае ами ше хукне през гората..тва е вълк не забравяйте дивото си е диво :D:(

ако са в гората с някой голям мъжкар каквито са в русия или пък в канада или северна америка бултериера няма да мисли и да се напикае ами ше хукне през гората..тва е вълк не забравяйте дивото си е диво :eusa_think::huh:

:D Даа, друго си е вълка да е Руски - "У нас они такие болшие ! Или пък USA - the best on the world !

А това нащо вълци ли е, такава бедничка държава, тук вълците булонки ги давят :D .

:icon_thumright: - Изберете Българското !

Според мен резултата от среща Див вълк : Бултериер 1, НП, 2 единицата за вълка е с коефициент 1,20 и си е твърда . Щото си е домакинска победа в гората отсекъде....

Изненади разбира се винаги са възможни. :icon_thumright:

Според мен резултата от среща Див вълк : Бултериер 1, НП, 2 единицата за вълка е с коефициент 1,20 и си е твърда . Щото си е домакинска победа в гората отсекъде....

Изненади разбира се винаги са възможни. :icon_thumright:

Ами ако бултериерите са два ........

Има една приказка - "Окажеш ли се в честен бой, значи тактиката ти не струва ................" :eusa_think:

:huh:

:eusa_think: Даа, друго си е вълка да е Руски - "У нас они такие болшие ! Или пък USA - the best on the world !

А това нащо вълци ли е, такава бедничка държава, тук вълците булонки ги давят :huh: .

:icon_thumright: - Изберете Българското !

Голямо браво от мен колега.

Успех

Ами ако бултериерите са два ........

Има една приказка - "Окажеш ли се в честен бой, значи тактиката ти не струва ................" :icon_thumright:

:eusa_think:

Тактиката на вълчо ще е да се изнесе с 200...........даже си мисля че няма и да го видят

Вълк!!!!Самата дума прави асоциации и на хора с опит и знания говори доста ясно,а и историята ни учи да се отнасяме с уважение към този див звяр,възпят в песни приказки и поговорки,......И тук виждам колеги които се отнасят сериозно ,а не си чешат ноктите на клавиатурата,........

Нека да оставим "Казали му ,чул,от брат си и той разказал как един колега бил,видял и недовидял..........

Нека споделят колеги ,как по време на лов се държат по-сериозните породи към вълка.

Мое наблюдение;По-вечето си подвиват опашки и се навират в краката ти,....Бил съм с няколко немски овчарки,здрави и добре обучени служебни кучета,-същото поведение,само едно не се страхуваше,но то бе неуправляемо ,глупаво и своенравно(от инат чупеше костенурка и я отваря),но не показваше признаци на страх с близост на вълк.

Тази зима на последния лов излезе вълк,едно от кучетата бе Риджбек, непоказа никакъв страх или нервност,но не и интерес да преследва по следа.За разлика от другите......

• 1 month later...

Колеги и аз си мислех че вълкат е с по голямо надмощие над 1 или 2 кучета,но след един клип мне съм ан същото мнение!!!

Видях как 1 шарпланинец се справи с 2 вълка нападнали стадо овце,така че неподценявайте и Бултериера,тези кучета са безчствени гладиатори вълка няма голям шанс според мен!!

Поздрави!!!

Вълк!!!!Самата дума прави асоциации и на хора с опит и знания говори доста ясно,а и историята ни учи да се отнасяме с уважение към този див звяр,възпят в песни приказки и поговорки,......И тук виждам колеги които се отнасят сериозно ,а не си чешат ноктите на клавиатурата,........

Нека да оставим "Казали му ,чул,от брат си и той разказал как един колега бил,видял и недовидял..........

Нека споделят колеги ,как по време на лов се държат по-сериозните породи към вълка.

Мое наблюдение;По-вечето си подвиват опашки и се навират в краката ти,....Бил съм с няколко немски овчарки,здрави и добре обучени служебни кучета,-същото поведение,само едно не се страхуваше,но то бе неуправляемо ,глупаво и своенравно(от инат чупеше костенурка и я отваря),но не показваше признаци на страх с близост на вълк.

Тази зима на последния лов излезе вълк,едно от кучетата бе Риджбек, непоказа никакъв страх или нервност,но не и интерес да преследва по следа.За разлика от другите......

До тази зима и аз мислех,като теб колега.Мислех,че всички кучета ги е страх от вълка,но вече не мисля така.Тази зима на последния свински лов моите Сръбски трицветни гончета вдигнаха лов и след около половин час на пусиите се гърмя.Бяха убити две вълчици.Колегите ми казваха ,че кучетата са дошли по следите на вълците но аз не вярвах,дори им се присмивах.Също тази зима на същото място ,но с две кутрета на по седем месеца от същите кучета.Техни синове.Излязох да подхранвам и пуснах кутретата,те вдигнаха и след не много време ми излезе вълчица,която убих.Виж клипа!Сниман е в момента когато кучето идва при вълчицата,как ти се струва?Дали го е страх?Аз не се радвам на това,дори обратното.Предпочитам да свие опашка и да стои при мен,ако има вълци,но....

http://www.maxtv.bg/bg/watch:20843

Поздрави!

До тази зима и аз мислех,като теб колега.Мислех,че всички кучета ги е страх от вълка,но вече не мисля така.Тази зима на последния свински лов моите Сръбски трицветни гончета вдигнаха лов и след около половин час на пусиите се гърмя.Бяха убити две вълчици.Колегите ми казваха ,че кучетата са дошли по следите на вълците но аз не вярвах,дори им се присмивах.Също тази зима на същото място ,но с две кутрета на по седем месеца от същите кучета.Техни синове.Излязох да подхранвам и пуснах кутретата,те вдигнаха и след не много време ми излезе вълчица,която убих.Виж клипа!Сниман е в момента когато кучето идва при вълчицата,как ти се струва?Дали го е страх?Аз не се радвам на това,дори обратното.Предпочитам да свие опашка и да стои при мен,ако има вълци,но....

http://www.maxtv.bg/bg/watch:20843

Поздрави!

.....но....НО... колега ето какво остана от гончето ми.Гонеше ги гадовети като лисици и накрая на ловния сезон....последният излет ( по-добре да не бях излизал) ....спомен , който не го свалям от огледалото на джипчето.

post-21279-1242805272_thumb.jpg

Edited by gsp

Вълк Срещу питбул отвовен на коментари :D

http://www.vbox7.com/play:c5c25812

Аз бях щастлив собстевеник на пит бул и знам възможностите на едно добре обучено и тренирано куче,обаче вълчо си е вълчо.Този от клипчето ме съмнява да е див вълк въпреки че на края показа техника.Ако беше диво животно според мен щеше да се справи по-бързо с пити.

Вълк Срещу питбул отвовен на коментари :D

http://www.vbox7.com/play:c5c25812

Първо тоз питбул едва ле се е подвизавал по този начин много.

Но дори и да не е що не качи 3-5 мин. от клипа та да покоментираме.

Първо тоз питбул едва ле се е подвизавал по този начин много.

Но дори и да не е що не качи 3-5 мин. от клипа та да покоментираме.

ем то е лесно да се говори качи го ти да видим