Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Вчера в ВИП-а продавача ме раздума да не си взимам Ремингтон-750 а Marlin XS7 и на мен ми се видя по добра в изработката най вече в затвора а цената е една и съща и двете са в 30-06 :p

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Вчера в ВИП-а продавача ме раздума да не си взимам Ремингтон-750 а Marlin XS7 и на мен ми се видя по добра в изработката най вече в затвора а цената е една и съща и двете са в 30-06 :p

защо бе какво ти каза против ремингтона

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
защо бе какво ти каза против ремингтона

не че е казал нещо лошо но затвора на Марлина варви много по добре на Ремингтона ако го подведеш малко под ъгъл и засича на Марлина няма такав проблем и един колега тук сподели някаде из форумите че има такъв проблем за мен Марлина е по добър разглеждах ги и двата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
не че е казал нещо лошо но затвора на Марлина варви много по добре на Ремингтона ако го подведеш малко под ъгъл и засича на Марлина няма такав проблем и един колега тук сподели някаде из форумите че има такъв проблем за мен Марлина е по добър разглеждах ги и двата

чакай сега малко явно аз не съм разбрал ......ремингтон 750 е полуавтоматик а марлина е болт .....двете нямат нищо общо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
чакай сега малко явно аз не съм разбрал ......ремингтон 750 е полуавтоматик а марлина е болт .....двете нямат нищо общо

извинявам се колега става въпрос за Remington Mod. 770 Cal. 30-06 моя е грешката за което се извинявам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим сега: Открийте разликите?

И какво за затвора на Ремингтона?

post-1820-1242333025_thumb.jpg

post-1820-1242333050_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
извинявам се колега става въпрос за Remington Mod. 770 Cal. 30-06 моя е грешката за което се извинявам

А така по - съм съгласен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега марлина с оптика ли е?щото с ремингтона си спестяваш 300-татина лева :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега марлина с оптика ли е?щото с ремингтона си спестяваш 300-татина лева ;)

Само 300 ли? Я помисли! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

системата на зареждане ревалекшан ли е ако е така е добра за гонка и за посия познавам един колега стаква и доста добре стреля с нея

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да в щатите е около 50-сет долара,но в българия няма да е по евтина от 140-лева кат сложиш и хубав монтаж та колко идва?марлин имам 22-ри калибар болт и сам много доволен но не знам как в 30-06 :rolleyes:

на слука

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
системата на зареждане ревалекшан ли е ако е така е добра за гонка и за посия познавам един колега стаква и доста добре стреля с нея

ето колега може да разгледаш

http://www.marlinfirearms.com/Firearms/Cen...tAction/XS7.asp

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега моя марлин го взех преди година и също като теб се чудех между двете но изобщо не съжалявам че взех марлина защото наистина е едно много добро оръжие

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега моя марлин го взех преди година и също като теб се чудех между двете но изобщо не съжалявам че взех марлина защото наистина е едно много добро оръжие

колега можеш ли да качиш някакви снимки от прострелка или да дадеш инфирмация на 100м например каква група прави или на колкото си я прострелял каквато и да е информация и впечетления ще ми е от полза благодаря предварително :rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега можеш ли да качиш някакви снимки от прострелка или да дадеш инфирмация на 100м например каква група прави или на колкото си я прострелял каквато и да е информация и впечетления ще ми е от полза благодаря предварително :rolleyes:

ами колега нямам снимки от прострелката но групата е впечатляваща на 100 метра.затвора върви много мазно(много готино)и спуска и е страхотен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземаи това оръжие и не се замисляи ще останеш много доволен няма голям откат и на големи разстояния се прдставя отлично :rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
вземаи това оръжие и не се замисляи ще останеш много доволен няма голям откат и на големи разстояния се прдставя отлично :p

за затвора знам разглеждах ги във Випа и двете но не знам какво значи (впечатляваща) говори в цифри 3-5-8-10см. какви патрони ползваш кажи за оптиката и монтжа ти какви са щтракни една снимка няма да я урочасаме :rolleyes:;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове