Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2018

Recommended Posts

Колеги кажете как да озлобя кракачанката. ;)

Ми слгаш един циганин за примамка и... :p

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на каква възраст е?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гориш моцуната,режеш ушите и и ги даваш да си ги изяде.ако не можеш да го направиш пусни я да убие някои мастия по малка..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
гориш моцуната,режеш ушите и и ги даваш да си ги изяде.ако не можеш да го направиш пусни я да убие някои мастия по малка..

Е това е много съдистично бре колега ;) чак и да си яде ушите..............

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баща ми го е правил с вълк и с кучета.ако ги изяде трябва да знаеш, че голяма злоба ше стане.ама трябва и нещо да дави иначе няма да е много голям ефекта.колега аз това няма да го направя никога щото ще ми е жал ;):p

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБСОЛЮТНИ ПРОСТОТИИ........ НЯМАЩИ НИЩО ОБЩО С ОБУЧЕНИЕ И НАСТЪРВЯВАНЕ......малоумни методи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);):D гориш моцуната,режеш ушите и и ги даваш да си ги изяде.ако не можеш да го направиш пусни я да убие някои мастия по малка..

какви са тея глупости да му гориш моцуната и да си яде ушите :p

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускаш един циганин да го дразни.Изяде ли го значи е готово :D:rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги здравеите изкам да попитам имам ягд териер на 10 месеца но няма никаква злоба в него подгонва котка но дори ниска да я охапе как да го преваспитам благодаря предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра!Пробвай малко и с пропаганда.Примерно да му показваш детски приказки как лисана краде кокошки ,или пък как се опита на партия с оня да подхлъзнат Буратино!!Направо ще подивее!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен са ми казвали да го дразня с играчка.Пинчера ми така го озлобих.Давам му плюшена играчка и я движа наляво надясно.Един печен кучкар ми каза само такива движения.Ако се дърпа рязко играчката или се движи нагоре и надолу имало опастност да се изкърти зъб на кучето докато е малко.Незнам колко е вярно,но кучкар го казва.Та пинчера ми стана много злобен..хапе наред и не подбира циганин или българин,но то малко е от породата :D .Пробвах да озлобя и кокера,но така и не успях и кокера ми не стана злобен,но и там явно си е от породата.Незнам каракачанката ти дали ще се озлоби.Те са кучета пазачи на стадо,а и за какво ти е такова голямо куче да е злобно?Ще ухапе някой и ще ти докара беля.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинчвамсе 4е попитах благодаря за интелиггентният отговор не се бях сетил 4е то4но така може и да стане

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги здравеите изкам да попитам имам ягд териер на 10 месеца но няма никаква злоба в него подгонва котка но дори ниска да я охапе как да го преваспитам благодаря предварително

Като гледам коментарите дотук едва ли ще получиш отговор тук.Защо не вземеш от библиотека книга за обучение на кучета?Кучето също си има психология и има най различни начини да му се въздейства,но явно незнаем как.За твое успокоение-много кучета правят така-гонят котката и като я стигнат я оставят.

Редактирано от nqkoiotnqkade

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моят териер навремето правеше така.Бях му направил траншея и вътре пусках котки уловени от махалата.След силно облайване ги вадеше живи.Това продължи до момента в който в същата траншея беше пуснат още един териер.След кратка свада между кучетата двата териера излязоха с по едно парче от котката.Просто я бяха преполовили.И бъди сигурен злобата териерите си я имат,не е необходимо да я насаждаш тя ще се покаже когато трябва. :D Редактирано от chocho

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колеги ят ме е 4е 4ета за ягд териер и вси4ки пи6ат колко са енерги4ни а моя е марзелив освен да се гали ни6то друго не знае :Д

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете как да озлобя кракачанката. mellow.gif

Ще ти пусна една снимка, или клип, но предполагам , че ще се отвратиш.? Сега е на една година и напада всичко което се движи, напада вече и мен. За това внимавай много какво правиш с кучето. Ако имаш въпроси на тел: 0878107157 или на лични.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам каква е тази меко казано идиотщина да се гори муцуната и да се режат ушите и даже да се дават на кучето да ги яде има си начини за развиване на злобата на кучета за охрана които начини са се доказали във времето при полицеиски граничарски кучета и така на там. Като нямате представа как става по-добре не пишете някои ще вземе тези глупости за чиста монета и ще си осакати или недаи си боже умори кучето си

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да развивате злобата на кучето то трябва да е усвоило перфектно забранителните команди за да нестане фал. А за развиване на злоба намирасе си помощник и предпазен ръкав връзвате кучето на средно дълъг повод с едната ръка държите единя краи на повода а с другата близо до каишката а помощника с ръкава застава на 1-2 крачки пред кучето и започва с ръка да бие по ръкава,да прави крачка напред и да подава ръкава към муцуната на кучето и веднага крачка назад като в това време този които държи повода повтаря команда дръж и поощрява кучето което трябва да започне да се дразни и да се стреми да захапе ръкава а тренйора отпуска повода а помощника му дава да захапе ръкава.Това са основните положения ам се допитаите до някои с опит които да ви помогне с практическите занятия

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.