Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

bachia1

Италиянски Оръжеен Магазин

Днес видях един линк armibg.com . Интересно ми е , предлагат ли ги наистина тези неща (конкретно карабините) или са като "дайкан" .

Нека да кажат колегите от СЗ.

Редактирано от bachia1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Днес видях един линк armibg.com . Интересно ми е , предлагат ли ги наистина тези неща (конкретно карабините) или са като "дайкан" .

Наистина интересно, дали ги има тия Браун. в 270WSM :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раздуй малко де ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Раздуй малко де ....

Това е сайта .....

Редактирано от argo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Това предполагам е магазина на Марин ? Поправете ме ако греша ! :)

Ами ти си от Ст. Загора и ще кажеш!????

Ние питаме :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , за магазина на Марин (т.нар.-италиански ловен магазин) Цък става дума , днес бях там . Относно предлаганата стока има над 50 различни оръжия , гладкоцевни , нарезни-големокалибрени и нарезни -малокалибрени . От магазините в Стара Загора предлагащи оръжие , е най-зареден . Много добър асортимент от боеприпаси , приятни дрехи и аксесоари добре разположени на сравнително малко място.

Цени - не по-различни от другите магазини в страната , ще се постарая (само да имам свободно време) да направя някоя и друга снимка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да , за магазина на Марин (т.нар.-италиански ловен магазин) Цък става дума , днес бях там . Относно предлаганата стока има над 50 различни оръжия , гладкоцевни , нарезни-големокалибрени и нарезни -малокалибрени . От магазините в Стара Загора предлагащи оръжие , е най-зареден . Много добър асортимент от боеприпаси , приятни дрехи и аксесоари добре разположени на сравнително малко място.

Цени - не по-различни от другите магазини в страната , ще се постарая (само да имам свободно време) да направя някоя и друга снимка.

Провери ако обичаш за горе споменатия кал., когато имаш време и драсни на лични

:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=17502 - прочети тук

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ . Един от СЗ ли няма та да каже какво има в тоя магазин . Има ли М70 , А bolt , "ZENITH" баси мамата . да даде нямакоя цена . Сега е криза , да видим кой е смъкнал цените повече ??

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ходих до магазина, наистина предлага и има налични доста пушки. За съжаление в 270WSM няма нищо налично.Предполагам при интерес и капаро би могъл да внесе.Твърди ,че е директен вносител. Има налична Browning A-BOLT в един много добър според мен за България калибър 300WSM, и цената и ми се струва много прилична 900 лв.!

Други цени:

Winchester SXR VULCAN ~2200

Benelli Argo Comfortech ~2600

BAR-те започват от 2800

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди малко ходих до магазина, наистина предлага и има налични доста пушки. За съжаление в 270WSM няма нищо налично.Предполагам при интерес и капаро би могъл да внесе.Твърди ,че е директен вносител. Има налична Browning A-BOLT в един много добър според мен за България калибър 300WSM, и цената и ми се струва много прилична 900 лв.!

Други цени:

Winchester SXR VULCAN ~2200

Benelli Argo Comfortech ~2600

BAR-те започват от 2800

Благодарско за информацията колега,така си и мислех :p

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега редактирай подзаглавието, че Никой няма да иде в този Град! :p

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега редактирай подзаглавието, че Никой няма да иде в този Град! :D

Недей така . Конкретизирам ,,, A BOLT , на колко места си виждал да се продават такива пушки ???????

А относно , "ДАЙ ПАРИТЕ И СИ ЧАКАЙ ПУШКАТА " да ме извиняват . Така и аз мога да правя търговия . Дайкан са същите . Много реклама , много шум из списанието , а в магазина нищо .

-Има ли уедърби ?

-Ми на митницата са ,до една седмица ще ги освободим .

- А уинчестър има ли ?

- Ми ,,, поне края на август , началото на септември ..

-Аха ... А "303" ???

-Само с поръчка . И оставено капаро ???

:D:p:D:D:o:sufra::sufra::sufra::sufra:

Айде , ,...

НА 303

Пък после се описват в статии в списанието че те не били виновни . Пълнителя бил ...

Редактирано от bachia1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване