Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Всичко хубаво ,ама от Варна мога ли да си закупя продукти на Раптор и/или АПОЛО ? От кой магазин - онлайн поръчки ? Има ли такива неща ?

• 3 months later...
  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Здравейте колеги искам и аз като най обикновен потребител да изкажа моето мнение.Тази реклама на АПОЛО наистина е добре започната от админа Росен Генов със който се познаваме задочно от няколкото лова

Вие представяте ли си в тая криза фирмата отказва поръчка 2,6мил.лева.Доводите които изтъкна са меко казани смешни.Да допълня никой не подлага под съмнение продуктите на ф-ма Аполо,но да се прави явна

Не се учудвайте, че някой е натрупал половин гардероб с парцалки от кабелас, или някъде другаде. През 2007-ма, като навлизах в бранша, и аз мигах по изложенията като брашнян плъх и не знаех кое какво

Posted Images

Отговарям ти по ред на зададените въпроси:

1.За да произвеждаш дрехи с GORE-TEX,трябва задължително да имаш разрешение (лиценз) от тях.Той се издава много трудно и не на всеки желаещ.''Аполо'' е единствената фирма от Изтоточна Европа,която има такъв лиценз.

http://www.gore-tex.com/remote/Satellite/brands - На тази страница са изброени фирмите, които имат лиценз от W. L. Gore and Associates. Сред тях не фигурира "единствената фирма от Източна Европа". :D

Това - първо! Второ - цените на аналогични продукти на някои компании, които фигурират в цитираната страница са в пъти по-ниски от цените на "единствената фирма от Източна Европа" и трето - всички изделия, които съм купувал от български производители са имали някакъв недостатък - къде несполучлива кройка, къде некачествено изпълнение.

Всичко това ме прави, въпреки патриотизма ми, почитател на реномирани и евтини марки. :yahoo::D

Наслука!

Edited by Sir

Виждам,че цитираш мой коментар.В последното ти изречение се съдържа и отговора :D Но ще ти отговоря много кратко.

Реномираните марки и евтините марки се продават на отделни рафтове :D Това-първо! Второ-не виждам в този списък да фигурира Шевалие и много други фирми,които произвеждат ловни дрехи :yahoo: Сигурно и те не работят с gore-tex мембрана ?

Пожелавам ти успех в търсенето и закупуването на ''реномирани и евтини'' ловни дрехи с gore-tex мембрана :D

Дрехите на ф-ма "Аполо" наистина са много хубави, но цените са недостижими за средния във финансово отношение ловец. До преди време се шиеха в България в една от долините в шивашкия бранш Гоце Делчев, но сега не знам дали още фабриката е там.

Привет и от мен... Аз вчера пуснах един коментар ама явно не съм успял да го изпратя... Тук, в гората, нета е малко ...

Към (Sir-a) с "инфото": Четете повече! И с по-малко злоба... И завист... (Ако може...)

Към приятелят Росен: Извинявай, че те "набутах" с обувки Мендъл ... (И тях ги няма в "оня" списък ... )

Относно цените... Аз вече година съм доста далече от фирмата ( и те, цените, паднаха драстично...)

Получих една брошура обаче, в която пише:

Мембранен Костюм, зимен (А-тех) - 250 лева...

Костюм без мембрана, зимен - 190 лева...

Но, всеки знае себе си...

Наслука колеги!

И колкото повече информация, толкова по-добре за всички ни!

С повечето неща,мога да се съглася с АРГО.От 2 години имам ловен костюм на фирмата и меко казано съм доволен.Цената му тогава беше 940 лв,но тъй като уцелих износ за Румъния,взех една бройка която беше предвидена за рекламация :clap: .Е тъй като рекламация нямаше,комплекта ми струваше 520 лв,с ръкавици и спецялна качулка към него.Намалението ми го направиха,защото дрехата е в камуфлаж-тръстика(забравих как се водеше),и е слабо разпространен в БГ.Дрехата е гортекс,но и тогава ми обясниха че мога да си поръчам G-TEX мемрана,но цената им щеше да е същата.Е като е гарга да е рошава.Ще кача и снимки на дрехата скоро!

Нека и аз да спомена моето скромно мнение по темата.Първо си купих дрехи от Медичи най-скъпия зимен комплект,вярно за дъжд и вятър е Ок но за пот е подвижна сауна.Второ си купих на Хилман най-скъпия зимен коплект,страхотно усещане при пипане на материята за вятър Да но за дъжд и пот Не единствено ми хареса полара към коплекта.От две години съм с дрехи на Аполо с мембрана на Горе-Текс,от намалените по-стари колекции на 50%.-450лв.за комплек и съм пре доволен. :clap:

Аз пък си взех някакви на Хилман за около 350 лв. комплект яке и панталон - никакви проблеми нито със студ, нито с дъжд или студено. След 6 часа проливен дъжд не беше пропуснало капка.

Колега, не виждаш ли, че истинския проблем не е дъжда, студа или вятъра? Излизал ли си някога с твоя комплект? Излизал ли си някога, при сериозно натоварване? Не разбираш ли кое е истинскя проблем?

Потта!

Извинявай, че реагирах така, но в повечето от случаите някой дава мнения, без въобще да знае за какво става въпрос.

Колеги имате ли представа дали ,ще има промоций за ловните костюми на аполо към края на годината.

Колегата спас е абсолютно прав , от дъжда и вятъра може да те пази и един обикновен костюм от найлон или гумиран такъв,на пазара са 15-20лв., и цял ден да вали пак няма да пуснат,раздвижиш ли се обаче ставаш вир вода.С дрехи с гор текс пак се потиш ,но застанеш ли на място изсъхваш за 15минути.Говоря от собствен опит, ползвам дрехи аполо с гор текс вече 6-ти сезон и съм доволен , комфортни и удобни .

Специално , за колегата argo. Ловен костюм на ф-ма Раптор ееее.... не е от "крокодилскиа кожа" :drinks: Кажи ,че не ти харесва :drinks: .... Поздрави !

Въ-ъ-ъ-й,този не е ли бате Станчо-много му отива това готино създание на Раптора

Здравейте и от мен!Скоро пуснах тема за дрехите на Хилман, защото мислех да купувам от тях.Един колега ме посъветва да си купя Горе-текса на Аполо и изчетох цялата тема тук.Така и не разбрах от къде и как мога да направя това.Голяма говорилня сте отворили, а резултат никакъв.Към представителите на Аполо един съвет вземете и си направете един витуален магазин като хората.Всички които пишем тук знаем за Kabelas, Bass Pro а и много други сайтове.Там в пет стъпки си купуваш желаното и след 10 дни стоката е при теб.А тук в България е ужас влизаш в някакви сайтове от които не можеш първо нищо да видиш, а камо ли да поръчаш.Всички или повечето ходим на работа и нямаме много време да обикаляме страната в търсене на дрехи.Вижте поне виртуалния магазин на Сафари.За мен е най-добрия в БГ.Ще ви бъда благодаре и ако дадете някакъв адрес на магазин на Аполо или сайт където се продават дрехите.Че имам чувството че тези дрехи са в дълбока конспирация.Всички сме чували за тях - но няма как да ги видим!

Здравейте и от мен!Скоро пуснах тема за дрехите на Хилман, защото мислех да купувам от тях.Един колега ме посъветва да си купя Горе-текса на Аполо и изчетох цялата тема тук.Така и не разбрах от къде и как мога да направя това.Голяма говорилня сте отворили, а резултат никакъв.Към представителите на Аполо един съвет вземете и си направете един витуален магазин като хората.Всички които пишем тук знаем за Kabelas, Bass Pro а и много други сайтове.Там в пет стъпки си купуваш желаното и след 10 дни стоката е при теб.А тук в България е ужас влизаш в някакви сайтове от които не можеш първо нищо да видиш, а камо ли да поръчаш.Всички или повечето ходим на работа и нямаме много време да обикаляме страната в търсене на дрехи.Вижте поне виртуалния магазин на Сафари.За мен е най-добрия в БГ.Ще ви бъда благодаре и ако дадете някакъв адрес на магазин на Аполо или сайт където се продават дрехите.Че имам чувството че тези дрехи са в дълбока конспирация.Всички сме чували за тях - но няма как да ги видим!

Всеки на готово чака.

http://www.apolo.bg/CONTACT/BG/

Edited by ivanov92
Всеки на готово чака.

http://www.apolo.bg/CONTACT/BG/

Благодаря колега ! Но това го знам!И не съм очарован, даже никак!Какво има на този сайт униформи, униформи и нищо.Е има един пич в раздел "ловна екипировка", който си пие виното пред камината с някакъв поларен комплект, ноооооооо..............Няма цени,няма размери, няма снимков материал !Това ли предлага Аполо за ловците в България!В сайта за това Говорим - ЗА ЛОВ, не за униформи.А може би тъй като са осигурени с държавни поръчки, просто не им е до останалата понтенциална група потребители.Нека представителите на Аполо пишещи тук да вземат отношение!

Благодаря колега ! Но това го знам!И не съм очарован, даже никак!Какво има на този сайт униформи, униформи и нищо.Е има един пич в раздел "ловна екипировка", който си пие виното пред камината с някакъв поларен комплект, ноооооооо..............Няма цени,няма размери, няма снимков материал !Това ли предлага Аполо за ловците в България!В сайта за това Говорим - ЗА ЛОВ, не за униформи.А може би тъй като са осигурени с държавни поръчки, просто не им е до останалата понтенциална група потребители.Нека представителите на Аполо пишещи тук да вземат отношение!

На сайта има телефон можеш да звъннеш да видиш как стоят нещата.

Предполагам,че след като влизаш в различни интернет сайтове,не ти е трудно да се ориентираш и за адреса на тази фирма :)

Дрехите на Аполо се предлагат в голяма част от оръжейните магазини в страната.

Нямат интернет магазин за продажба на дрехи.

Незнам как си купуваш дрехи без да си ги пипнал и премерил лично...? :nea:

Оставм с впечатление,че не знаеш и какво точно търсиш...? ;)

П.П.Видях,че са ти дали линк към страницата на фирмата.Там е и адреса на магазина в София.

П.П.П.Един съвет от мен,ориентирай се какви дрехи ти трябват.Колко средства би отделил за тях и какъв лов практикуваш.Пробвай няколко модела и тогава купувай.

Желая ти успех в търсенето.

Предполагам,че след като влизаш в различни интернет сайтове,не ти е трудно да се ориентираш и за адреса на тази фирма :D

Дрехите на Аполо се предлагат в голяма част от оръжейните магазини в страната.

Нямат интернет магазин за продажба на дрехи.

Незнам как си купуваш дрехи без да си ги пипнал и премерил лично...? :)

Оставм с впечатление,че не знаеш и какво точно търсиш...? :icon_thumright:

П.П.Видях,че са ти дали линк към страницата на фирмата.Там е и адреса на магазина в София.

П.П.П.Един съвет от мен,ориентирай се какви дрехи ти трябват.Колко средства би отделил за тях и какъв лов практикуваш.Пробвай няколко модела и тогава купувай.

Желая ти успех в търсенето.

Ако видиш другата тема която съм пуснал ще разбереш какво търся.В момента търся сносна шуба на сносна цена до около 250-300 лв.В Кабелас например има такива и на по-ниска цена с Горе текс мембрана.Аз реших да проуча и родния пазар затова и писах тук!

Ей земляк, здравей!

Наистина сайтът е в застой... Ако беше си изтеглил каталога обаче, щеше да разбереш почти всичко за новите модели, а на последната страница щеше да се ориентираш и за размерите на дрехите... В Шумен, посетете магазина на Ники - той има наши дрехи и каталози...

Поздрави!

Ако видиш другата тема която съм пуснал ще разбереш какво търся.В момента търся сносна шуба на сносна цена до около 250-300 лв.В Кабелас например има такива и на по-ниска цена с Горе текс мембрана.Аз реших да проуча и родния пазар затова и писах тук!

Само да вметна... Това, че купувате една дреха,която има мембрана НЕ Е ВСИЧКО! Определено смятам, че дрехите, шити за ам. пазар се различават драстично и като функционалност и поради това и като цени...

Аз имах един тестов американски панталон, без джобове(!). И какво като е с Gore-Tex® ? Верно сух съм напъдпъдъчия лов, но да няма къде да сложиш нищо... Ама всеки знае себе си...

Поздрави!

Само да вметна... Това, че купувате една дреха,която има мембрана НЕ Е ВСИЧКО! Определено смятам, че дрехите, шити за ам. пазар се различават драстично и като функционалност и поради това и като цени...

Аз имах един тестов американски панталон, без джобове(!). И какво като е с Gore-Tex® ? Верно сух съм напъдпъдъчия лов, но да няма къде да сложиш нищо... Ама всеки знае себе си...

Поздрави!

Благодаря колега за отзивчивоста!Разгледах каталога и виждам че Горе текс - а който предлагате не ми е по-възможностите.Какво ще ми кажете за костюмите от А-текс ?

Ама това все пак е последната колекция... Имаме дрехи, които са от минали колекции и ако има късмет човек да си купи от тях... Със сигурност имаме яке Gore-Tex на цена под 300 лв. Звъннете и попитайте! Колкото до А-тех и всякакви други тех-сове, щото в общи линии те са си еднакви, за темп. под 5 градуса - да, стават! Аз бих Ви препоръчал чисто зимен комплект (около 250 лв. по спомен...) За есента не е препоръчително... Шубата става, ама с панталона ще берете ядове... (това не бива да го споделям, ама пуста честност...)

• 1 month later...

Имам и Аполо,имам и Шевалие,имам и Блазер,имам и половин гардероб парцали от Кабелас.От кабеласа никога повече нищо няма да купя,Аполото са добри,но за тези цени по-добре Шевалие или Блазер.Като за български стоки прекаляват малко с цените.И както беше написал един колега дизайна не струва.Виж на манеканка са случили,умирам за Диляна Попова,два литра кръв давам за нея ;)

Edited by спатия
Имам и Аполо,имам и Шевалие,имам и Блазер,имам и половин гардероб парцали от Кабелас.От кабеласа никога повече нищо няма да купя,Аполото са добри,но за тези цени по-добре Шевалие или Блазер.Като за български стоки прекаляват малко с цените.И както беше написал един колега дизайна не струва.Виж на манеканка са случили,умирам за Диляна Попова,два литра кръв давам за нея :D

Явно не си в час с цените на дрехите на въпросните фирми :D

Комплект от последния модел на ''Аполо'' с горетекс е на цена около 580 лв.За тази цена от Шевалие или Берета ще си купиш само панталона :D

За дрехите от Кабелас си прав.

Относно Диляна Попова ще трябва много кръв да дадеш... :D Тя си е наше момиче и не си я даваме ;)