Jump to content

Ловни дрехи Hart от Sportech Distribution

Recommended Posts

Имате ли впечатления от ловните и риболовни дрехи и аксесуари,произведени под тази марка?

За повече информация може да погледнете официалния сайт на фирмата ТУК

Панталоните Atllas TR е перфекния вариант за гонач.Няма мембрани но надали има по здрави от тях за джигри и черното трьни.

Яке HALO-уинстопер и мебрана за дьжд.Цените са достьпни. Колеги тези изделия са на HART

Панталоните Atllas TR е перфекния вариант за гонач.Няма мембрани но надали има по здрави от тях за джигри и черното трьни.

Яке HALO-уинстопер и мебрана за дьжд.Цените са достьпни. Колеги тези изделия са на HART

Здравей Жоро,най-после успя да се регистрираш във форума :crybaby:

Интересно ми е,а и не само на мен,да се чуят мнения на хора ползвали тези дрехи.

Тази фирма е непозната за повечето от нас и всички мнения от притежатели на тези дрехи е добре дошла.

Днес разглеждах модела Helium Tech.Направи ми впечатление здравата материя и подсилките,които има.Направи ми също впечатление,че якето,беше подлепено с някаква мембрана.Тежеше доста,но изглеждаше стабилно и здраво.

Интересно ми е,дали има ловци,които са ползвали тези дрехи :crybaby:

А дали някой не използва тези:http://www.chevalier.se/default.asp?lngLangID=2

Ще е интересно да споделим впечатления.Надявам се да не ме репликират за платена реклама :crybaby:

Edited by tanatsi

Имате ли впечатления от ловните и риболовни дрехи и аксесуари,произведени под тази марка?

За повече информация може да погледнете официалния сайт на фирмата ТУК

Ако има един по-сериозен търговец да ги предложи у нас , с една лека корекция на цените много дурги прехвалени марки ще берат ядове.

Хубави са. Изглеждат здрави но са и малко скъпички.Гледах някъде панталон за около 90лв и той май беше летен.Интересно якето колко ли ще струва

здравейте колеги, дрехите ги има в пловдив не пълната гама ама пак нещо,

магазина е на един немец и се намира на улица скопие в кичука това за сега

Edited by rum75