Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Откриване на ловен сезон 2009-2010 г.Лов на пъдпъдък и гургулица.

Recommended Posts

айде колегиии.. този уикенд нямам възможност да излезна на лов... показвайте снимки от вашите излети поне да се нагледам... и да завиждам!!!

• Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

И аз така колега,тая седмица участвам в лова само по телефона:D

не сме единствените колега... гледам, че никой не поства... май май този уикенд ще има волни и доволни птички...

Ето и моята слука от днес 16 броя след 16 стойки на кучето :D

Браво Ванка, и кученцето се е представило добре!

Ти кога се прибра, не се обади повече?

Браво Ванка, и кученцето се е представило добре!

Ти кога се прибра, не се обади повече?

Ами имах много работа по вилата.В събота вечерта се прибрах и днес направих хубав лов.Вие как се представихте.

Отличникът на "класа" :D

Изпълни нормата набързо а шапката му е накриво

понеже един гривяк се опитал да кацне на нея аааа

и леко накуцваше, докато клечал в слънчогледа

един заек се блъснал в него и го болеше коляното.

:AR15firing::haha3::rofl:

post-14737-1251044482_thumb.jpg

Вашите пилета явно са различни от нашите, то нашите почти на стоят на едно място и кучето прави по 2-3 стойки, докато се вдигне пилето .

Браво Ванка,добра слука!!!!Та какво казваш,кучето дивак ли е още?Аз днес не бях на лов,бях за риба.Но в събота половувахме добре с Вальо.

Edited by Аполло
Ами имах много работа по вилата.В събота вечерта се прибрах и днес направих хубав лов.Вие как се представихте.

Ами послушах някои хора и ходихме на пъдпъдък, а не на гургулик. :D Резултата не беше убедителен. Аз като тебе, ама без единицата отпред. :haha3:

Добре, добре - колко да е добре??? :AR15firing:

Edited by shot1
Иване,с цялото си уважение за хубавите ти постове,обаче,като видя на скарата одрано пернато,иде ми да одера някого.А иначе,комшу,при нас имаше за всички.Аз ударих нормата и един отгоре,защото кучето ми го намери ранен от друг ловец.имам и 3 гурги.А вчера съм с 5,защото в събота вечерта наблегнахме по-вече на твърдото гориво.

браво добра слука !!!! но и ние се радвахме на слука!!!!!

post-19395-1251050414_thumb.jpg

В нашия край освен някой и друг гривяк други пернати не се срещат, ама използвахме момента да се съберем с колегите и да си припомним малко от ловните мероприятия... :AR15firing::D

post-2195-1251056058_thumb.jpg

абе хора тея 100 милиона пернати дето ги трепете кой ви ги чисти после.. аз вчера се разписах с 10-на и ебаси мъката докато навия някой от женската част на рода да ги изчисти ! :D

абе хора тея 100 милиона пернати дето ги трепете кой ви ги чисти после.. аз вчера се разписах с 10-на и ебаси мъката докато навия някой от женската част на рода да ги изчисти ! :haha3:

Явно ти си млад ловец и нещата не са ти ясни. Това не става с "ебаси мъката" и с навиване...

Ти знаеш ли като чуят в махалата , че се прибирам с джипката от лов и музиката е на ..МАХ.. :AR15firing: .въобще не ги навивам :Dв къщи всичко е под сртой и в очакване а от дворовете и от улицата всички се прибират вътре ..... баси , аз глава на семейство ли съм или чистач на пилци , А... !

Явно ти си млад ловец и нещата не са ти ясни. Това не става с "ебаси мъката" и с навиване...

Ти знаеш ли като чуят в махалата , че се прибирам с джипката от лов и музиката е на ..МАХ.. :lol: .въобще не ги навивам :lol:в къщи всичко е под сртой и в очакване а от дворовете и от улицата всички се прибират вътре ..... баси , аз глава на семейство ли съм или чистач на пилци , А... !

абе да ти кажа колега, то май не е само до млад ловец, щото и при мен не се намира кой да ги чисти... за скубането децата се навиват понякога (особено племенничките) ама после все аз вадя лайната... затова вече каквото падне го карам на вуйчо ми... там ситуацията е като при теб - той глава на семейство ли е или какво - веднага ги строява да цистят!! :D

Наслука колеги. :lol:

Браво, евала. А бе колеги за вас лимити нямали. Дайте таз година даги изкореним пък догодина :lol:

Любовницитееееееееееееееееееееееееееее... :lol:

Или лъжеш, или твоята / любовница /е от "червената книга", защото такива в днешно време няма . :lol:

Малко остана да напълня цялата висулка...

014360382.jpg

:lol:

Малко остана да напълня цялата висулка...

014360382.jpg

:lol:

Малко ?! Колко малко ...още 10мин. и готово.Явно ти е жаляло за пъдпъдъчетата. :lol: