Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Откриване на ловен сезон 2009-2010 г.Лов на пъдпъдък и гургулица.

Recommended Posts

В събота и неделя стана хубав лов... Местоположението - северна България, малко над Ябланица...

От седем до девет напълнихме висулките с пъдпъдъци.

Група от 3-ма скийтаджии... (Илия Кирилов + синът му - да помага, Данчо Костов и моя милост)

Който го може на скийт-овата площадка, го може и на полето :lol:

post-1557-1251122170_thumb.jpg

• Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

за млад млад съм...ама майка ми явно още от баща ми се е озорила и се е отказала да ги поглежда дори...в крайна сметка за някои не си струва цял ден работа за 2 шепи пиленца..та за това се питам и при вас ли е така или просто трябва да съм по настоятелен :lol:

Браво, евала. А бе колеги за вас лимити нямали. Дайте таз година даги изкореним пък догодина :lol:

Трима ловци бяхме колега.

В Бохот,Плевенско пъдпъдъка е в изобилие :) В неделя до към 10 часа нормата беше преизпълнена.За следобед не остана и един фишък.За тази събота ще си търся още едни висулки :) Наслука на всички колеги.

post-11271-1251284702_thumb.jpg

ЕВАЛАТААААААААА!

Явно ти си млад ловец и нещата не са ти ясни. Това не става с "ебаси мъката" и с навиване...

Ти знаеш ли като чуят в махалата , че се прибирам с джипката от лов и музиката е на ..МАХ.. :) .въобще не ги навивам :)в къщи всичко е под сртой и в очакване а от дворовете и от улицата всички се прибират вътре ..... баси , аз глава на семейство ли съм или чистач на пилци , А... !

Опа изненада. Не е ли малко късничко.

Втората седмица след откриването бях поканил един колега от Пловдив.Той отстреля един пъдпъдък с яйце на дупето.Казахме си,че никой няма да повярва,но както виждам не сме единствените.

Малко почивка...,че напече :)

Няколко снимки от миналата седмица и от днес :D

Наслука следобяд...и после пак... ;)

post-3218-1251546885_thumb.jpg

post-3218-1251546899_thumb.jpg

post-3218-1251546905_thumb.jpg

post-3218-1251547183_thumb.jpg

Edited by argo
В събота и неделя стана хубав лов... Местоположението - северна България, малко над Ябланица...

От седем до девет напълнихме висулките с пъдпъдъци.

Група от 3-ма скийтаджии... (Илия Кирилов + синът му - да помага, Данчо Костов и моя милост)

Който го може на скийт-овата площадка, го може и на полето :D

Поздравления Колеги...Евала Ви! Разбира се, най-специално за младата траписка надежда Марин Кирилов. Вълкич, показали сте страшна емоция на фотката, карате ни да ви завиждаме с добри чувства. Желая успех и за напред. Наслука!

Ето нещо и от мен...

7a9596531d18.jpg

Здравейте колеги това е моята слука от сутрешния лов.Лов изпълнен с много ловна страст и емоции.

post-22969-1251640004_thumb.jpg

Вчера,беше добре...днес още по-добре :good:

Изказвам специални благодарности на приятелите от ЛРД Славяново,за оказаното гостоприемство :drinks:

Следващите снимки са специално за Върбан (VVE) и за Вълко Вълков :drinks:

Очакваме ви следващата седмица с повече патрони :drinks:

post-3218-1251658582_thumb.jpg

post-3218-1251658588_thumb.jpg

post-3218-1251658594_thumb.jpg

Изказвам специални благодарности на приятелите от ЛРД Славяново,за оказаното гостоприемство :drinks:

Малииийййй.... Голямо гърмене - голям кеф... Ще направя всичко възможно да дойда следващата седмица, стига VVE да е така любезен да осигури бележки....

То и без това остава само следващата седмица за гургуличка...

Най-вероятно по-следващата или ще си е заминала или ще заминава...

Еййй, как начи да не ви завиди човек, благородно де...Бахти евала момчета, само мога да ви поздравя. Ни така и не можахме да е прекараме тая гургулица като хората. При нас таз година много слабо.

Поздравления!

Поздравления Колеги...Евала Ви! Разбира се, най-специално за младата траписка надежда Марин Кирилов. Вълкич, показали сте страшна емоция на фотката, карате ни да ви завиждаме с добри чувства. Желая успех и за напред. Наслука!

Ето нещо и от мен...

7a9596531d18.jpg

Както виждам и Вие не сте се изложили... Бравос!

Няма я гургата при нас :drinks:

Добре поне, че има пъдпъдък...

П.С. Ако ще се организирате да ходите на състезанието в Хасково - да помислим за един съвместен лов в неделята след състезанието (то ще е на 75 панички в събота до обед)...

Както виждам и Вие не сте се изложили... Бравос!

Няма я гургата при нас :drinks:

Добре поне, че има пъдпъдък...

П.С. Ако ще се организирате да ходите на състезанието в Хасково - да помислим за един съвместен лов в неделята след състезанието (то ще е на 75 панички в събота до обед)...

Слабо, Вълко слабо е това, знаеш...

А за пъдпъдъка да не говорим, хич го няма...

Иначе за Хасково почти на 100% ще направим организация да сме там, та може и да направим нещо като лов след финалната на втория ден, ще бъде забавно със сигурност!

Наслука през идните ловни дни!

Edited by bozhidarnik
Малииийййй.... Голямо гърмене - голям кеф... Ще направя всичко възможно да дойда следващата седмица, стига VVE да е така любезен да осигури бележки....

То и без това остава само следващата седмица за гургуличка...

Най-вероятно по-следващата или ще си е заминала или ще заминава...

Считай го за уредено!!! :drinks:

Бохот,Плевенско:Един щастлив ловец попаднал на пасаж от пъдпъдъци :drinks:

Еххх Кеф, радосто за очите! Бравос Колега, поздравления и за напред такава слука да те гони и никога да не те напуска.

Ето малко хвъркати и хитри от мен ,но не по-хитри от нас:drinks: .

1039736q.jpg

Edited by nmnnalov
Считай го за уредено!!! :drinks:

Чудесно! Черпенето - от мен! :drinks:

Вчера,беше добре...днес още по-добре ;)

Изказвам специални благодарности на приятелите от ЛРД Славяново,за оказаното гостоприемство :(

Следващите снимки са специално за Върбан (VVE) и за Вълко Вълков :D

Очакваме ви следващата седмица с повече патрони ;)

Браво на Жоро