Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2019
daksan

колко плащате за бележка

Recommended Posts

Колко плащате на бележка за пъдпъдъци и гургулици, и за колко дни важи. При нас тази година е 6лв. на ловен ден.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колко плащате на бележка за пъдпъдъци и гургулици, и за колко дни важи. При нас тази година е 6лв. на ловен ден.

Каква е тая тарифа, явно някой прави здрав бизнес - 6лв. за календарния месец, при нас .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бележките в София-запад са 12 лв.,като върнеш бележката ти връщат 5 кинта(един вид застаховка че ще се върне бележката)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 лв за календарен месец-врачанско.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази година сме в ЛРД-Варна, и за първите два излета бяхме с групова бележка за пъдпъдък, и заплащахме по 6лв. на ден, направо обир. Сигурно някъде ще ми излезе по-евтино да си платя като гост.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Карнобат бележка за индивидуален лов на пътпъдък гургулица и гривек 6.25лв от 08.08 до 30.08.2009г.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 лв. от 08.08 до 08.09 2009

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
В Карнобат бележка за индивидуален лов на пътпъдък гургулица и гривек 6.25лв от 08.08 до 30.08.2009г.

При вас сигурно пъдурите са по-охранени - затова цакате по 25 стотинки повече :ph34r:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлъшко също е 6 лева за календарен месец.

Ако ви цакат с повече от това искаите отговор от прецедателя защото тои прави гушката!

Дори ще е добре и фактура да вземете защото това си е бизнес :ph34r:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а колко ще е бележката за свинския лов.

казаха ми,че щяло да баде кям 96 лв.

някои да знае нащо по въпроса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 лева от 8 до 30 Август... а в околните дружинки се говори за някакви + 10 лв за гости :ph34r: май се въртят някакви нови стратегии за пълнене на "гушите"....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плевен 6лв календарен месец

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засега наредбата/заповедта, която определя цените не е променена: птичилов-индивидуален - 5+1 лв (календарен месец); свински-групов 60+1 лв (ловен излет). Днес не я нося на работа, но утре ще я взема, ще я сканирам и ще я кача. Тя е миродавна/законна. Всякакви други цени са измислени от председатели на дружинки или сдружения.

Редактирано от Pehlivan

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тия разлики момчета?При нас в Казанлък е 5+1 за календарен месец,или за тоя месец от 08.08.09 до 30.08.09г.Като 5лв.са за разрешението и 1лв.за бланката \бележката\. Нетрябва ли тия неща да са еднакви за всички ЛРД.От минестерството би трябвало да ги задължат таксите да са еднакви според мен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
6 лева от 8 до 30 Август... а в околните дружинки се говори за някакви + 10 лв за гости :drinks: май се въртят някакви нови стратегии за пълнене на "гушите"....

аз бях гост.. струваше ми 6,50 лв... в средногорието!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Плевен 6лв календарен месец

Гулянци също 6лв.за календарен месец

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
засега наредбата/заповедта, която определя цените не е променена: птичилов-индивидуален - 5+1 лв (календарен месец); свински-групов 60+1 лв (ловен излет). Днес не я нося на работа, но утре ще я взема, ще я сканирам и ще я кача. Тя е миродавна/законна. Всякакви други цени са измислени от председатели на дружинки или сдружения.

колеги в Разлог е 6 лв. за 15 дни и със строго определен район предварително посочен от секретаря ня дружеството.....имам молба към когите да ми отговорят това законно ли е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове