Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

DIMITROV

медичи

Някой може ли да ми каже дали е доволен от Медичи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрехте на "Медичи" -Ямбол са доста здрави и качествени .Ако говориме за съотношение,цена-качестно няма какво друго да се желае. Ползвам елек и панталон [зимни] вече трата година и на са мръднали.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Дрехте на "Медичи" -Ямбол са доста здрави и качествени .Ако говориме за съотношение,цена-качестно няма какво друго да се желае. Ползвам елек и панталон [зимни] вече трата година и на са мръднали.

Благодаря колега.Тази година си купих летни и зимни комплекти.За зимните нищо не мога да кажа освен че са много удобни,от летните съм доволен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ми каже дали е доволен от Медичи

Здравей колега!

Миналата есен си взех шуба от тях и изкарах добре ловния сезон, надявам се и тази година да се чувствам с нея добре.

Но.....................

През лятото /разбирай юли/ реших да си направя комплект и отидох в магазина им поръчах го и дадох капаро..........................

Попитах кога ще стане и ми отговориха след 15 дни..................................

.Минаха близо два месеца и от фирма "МЕДИЧИ"-ЯМБОЛ решиха да ми върнат парите при което аз проведох разговор с управителката г-жа Елена Тодорова и .................................. и ултиматума и заплахата дадоха резултат-обещаха да го ушият.

След още 15 дни безнадеждно чакане не получих панталона, но за мой късмет тогава в експо центъра се провеждаше изложба в която участваше и ямболската фирма и разбира се управителката.

Срещнах се лично с нея, помоли ме да дойда на другия ден да дойда пак за да ми вземе отново мярка и обеща , че до 16.09.2006 панталона ще бъде готов.

Познайте - НЕ ДОЙДЕ ПУСТИЯ МУ ПАНТАЛОН!

Започнах нови разговори с Ямбол по телефона и чух нови обещания, които за моя радост се изпълниха в частта си да се достави панталона след БЛИЗО ТРИ МЕСЕЦА ЧАКАНЕ.

Радостта ми беше кратка:

Като отворих торбата с тъй наречения панталон щях да падна.Няма нищо общо с това , което поръчах!

- Аз съм пълничък, но в този панталон може да влезе още един като мен.При два пъти вземане на мярка.

- Подплатата не е сваляща се, както бях поискал.

- Липса на задни джобове.

- Раздърпани конци на шевовете навсякъде.

- Липса на всякаква маркировка-показваща използваната технология на плата за изработка на панталона, предпазните маркировки за пране и гладене и т.н.

- ВСИЧКО ТОВА ЗА СКРОМНИТЕ 120 /СТО И ДВАДЕСЕТ/ БЪЛГАРСКИ ЛЕВА.

Остана ми надеждата поне мембраната да работи за през зимата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване