Jump to content

Деликатен въпрос

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Няма да се представям от кой град и коя дружинка съм, защото държа на анонимност в тоя случай, че става дума за нещо наистина деликатно :D Мммммм, така да ви питам значи някой от вас да има случайно проблеми с ерекцията?? :( На мен вече няколко пъти ми се случи да не мога да го вдигна и да задържа после и ви казвам, че просто ще се побъркам :rolleyes:;) ужасно е и не знам какво да направя!!! Случвало ли се е на някой от вас? Питам, защото съм направо в шах и ми трябва чуждо мнение по въпроса. На лекар не искам да ходя - не ги обичам хич лекарите, пък и нямам хубави спомени от тях. Ще ми се, ако мога, нещо в домашни условия да направя... знам ли и аз какво... нещо хапчета, масажи, нещо да изпия.... не знам, казвайте какво знаете по въпроса, че и до лов не ми е даже :( и кучето ме обикаля едно тъжно тъжно и то :(

Здравейте, колеги! Няма да се представям от кой град и коя дружинка съм, защото държа на анонимност в тоя случай, че става дума за нещо наистина деликатно :D Мммммм, така да ви питам значи някой от вас да има случайно проблеми с ерекцията?? :( На мен вече няколко пъти ми се случи да не мога да го вдигна и да задържа после и ви казвам, че просто ще се побъркам :rolleyes:;) ужасно е и не знам какво да направя!!! Случвало ли се е на някой от вас? Питам, защото съм направо в шах и ми трябва чуждо мнение по въпроса. На лекар не искам да ходя - не ги обичам хич лекарите, пък и нямам хубави спомени от тях. Ще ми се, ако мога, нещо в домашни условия да направя... знам ли и аз какво... нещо хапчета, масажи, нещо да изпия.... не знам, казвайте какво знаете по въпроса, че и до лов не ми е даже :( и кучето ме обикаля едно тъжно тъжно и то :(

Страхотна тема и коментар като за първи път в тоя форум,по изказа ти личи,че си интелигентен човек и не се ебавай повече с нас!!!Аз лично го правя по деведесет пъти в месеца,така ,че съм далеко от твоите проблеми! :p

Страхотна тема и коментар като за първи път в тоя форум,по изказа ти личи,че си интелигентен човек и не се ебавай повече с нас!!!Аз лично го правя по деведесет пъти в месеца,така ,че съм далеко от твоите проблеми! :rolleyes:

Точно така колега трябва да има тренинг,човек не трябва да занемарява своите възможности.

Здравейте, колеги! Няма да се представям от кой град и коя дружинка съм, защото държа на анонимност в тоя случай, че става дума за нещо наистина деликатно :( Мммммм, така да ви питам значи някой от вас да има случайно проблеми с ерекцията?? :( На мен вече няколко пъти ми се случи да не мога да го вдигна и да задържа после и ви казвам, че просто ще се побъркам :D:p ужасно е и не знам какво да направя!!! Случвало ли се е на някой от вас? Питам, защото съм направо в шах и ми трябва чуждо мнение по въпроса. На лекар не искам да ходя - не ги обичам хич лекарите, пък и нямам хубави спомени от тях. Ще ми се, ако мога, нещо в домашни условия да направя... знам ли и аз какво... нещо хапчета, масажи, нещо да изпия.... не знам, казвайте какво знаете по въпроса, че и до лов не ми е даже :( и кучето ме обикаля едно тъжно тъжно и то :(
Колега,щом си ловец няма страшно....Аз живея близо до Илиянци- а там работят много китайци -- те са царе на разни илачи за потентност, които се правят от разни части на животните....Ако искаш ще поразпитам дискретно :( ..... Ама дай некъф жокер...от жената ли "не става" .... от гаджето ли :rolleyes: ... или от мъжко ;) ..... :( ...Така само може да си праим свободни гадаения

На 47 години съм. Женен съм, не кръшкам, все още редовно правим секс с жената, не е нещо заради нея, по-скоро от мен идва проблема... не знам стрес ли, килограмите ли ми са множко - малко понапълнях в последно време, ... не знам... наистина нямам идеи. Четох доста по въпроса и може и да е просто на психическа основа :rolleyes: а може и да е по-сериозно. И моля ви, ако някой има опит в подобни ситуации, нека каже... няма смисъл само да си чешем езиците - темата е достатъчно сериозна и болезнена за мен в момента. Така или иначе ще предприема нещо, просто исках да чуя и мнение на някой, който е минал през това. Благодаря!

На 47 години съм. Женен съм, не кръшкам, все още редовно правим секс с жената, не е нещо заради нея, по-скоро от мен идва проблема... не знам стрес ли, килограмите ли ми са множко - малко понапълнях в последно време, ... не знам... наистина нямам идеи. Четох доста по въпроса и може и да е просто на психическа основа ;) а може и да е по-сериозно. И моля ви, ако някой има опит в подобни ситуации, нека каже... няма смисъл само да си чешем езиците - темата е достатъчно сериозна и болезнена за мен в момента. Така или иначе ще предприема нещо, просто исках да чуя и мнение на някой, който е минал през това. Благодаря!

Олле олле това си е проблем...... ужас. :D Да спре да ти става патката си е направо гайле(предполагам). Чудя се, на майтап ли да почна или сериозно :rolleyes:

Айде сериозно: Ако наистина не се ебаваш с нас, ще ти кажа, че от стар ловец съм чувал че така си е открил диабета. След това и зъби почват да се клатят и всичко!

Добре е да идиш да споделиш с докторята проблема!

Ако пък си зевзек има цяр зимаш 1 брой черпак и го шинираш има място и за макарите :( :( :p

Надявам се да си от вторите :(

На мен по ми прилича на жена,търсеща илач за съпруга си :( ...!Както и да е...!Те хората са го измислили-"виагра "се казва.По една 30 мин.преди да почнете да се целувате :D ,и после ще я правиш да умирга....че и палачинки сутринта ще има ;) .Айде,и да разкажеш после,ама подробно :rolleyes: .

На мен по ми прилича на жена,търсеща илач за съпруга си :( ...!Както и да е...!Те хората са го измислили-"виагра "се казва.По една 30 мин.преди да почнете да се целувате :D ,и после ще я правиш да умирга....че и палачинки сутринта ще има ;) .Айде,и да разкажеш после,ама подробно :rolleyes: .

Виаграта решава проблема временно а не постоянно.

в момента на аптечния пазар има много различни лекарства и хранителни добавки ,които много помагат.не се отчайвай,тези проблеми се дължат най-много на стрес , а също така и ако имаш някакво хронично заболяване .сега има и български аналог на виаграта-еротон табл. 100 мг на фирма актавис ,който струва 10 лв.таблетката ,виаграта ,левитрата и циалиса са много добри лекарства ,а също има и таблетки на билкова основа като много добри отзиви има за камаграта на фирма борола.

ако вземеш еротон 100 мг или оригиналния препарат виагра започни с 50 мг 30 мин.преди полов акт и ако ти идват силни свали на 25 мг а ако ти е слабо 50 мг. следващия път вземи 100 мг.

правилно е преди да започнеш да приемаш такива лекарства да изговориш нещата с лекар ,защото ако имаш други заболявания или пиеш други лекарства /особенно азотсъдържащи препарати / трябва тези неща се съобразяват

в момента на аптечния пазар има много различни лекарства и хранителни добавки ,които много помагат.не се отчайвай,тези проблеми се дължат най-много на стрес , а също така и ако имаш някакво хронично заболяване .сега има и български аналог на виаграта-еротон табл. 100 мг на фирма актавис ,който струва 10 лв.таблетката ,виаграта ,левитрата и циалиса са много добри лекарства ,а също има и таблетки на билкова основа като много добри отзиви има за камаграта на фирма борола.

ако вземеш еротон 100 мг или оригиналния препарат виагра започни с 50 мг 30 мин.преди полов акт и ако ти идват силни свали на 25 мг а ако ти е слабо 50 мг. следващия път вземи 100 мг.

правилно е преди да започнеш да приемаш такива лекарства да изговориш нещата с лекар ,защото ако имаш други заболявания или пиеш други лекарства /особенно азотсъдържащи препарати / трябва тези неща се съобразяват

Абре много си запознат с ценоразписа и приложението :D;):rolleyes:

На 47 години съм. Женен съм, не кръшкам, все още редовно правим секс с жената, не е нещо заради нея, по-скоро от мен идва проблема... не знам стрес ли, килограмите ли ми са множко - малко понапълнях в последно време, ... не знам... наистина нямам идеи. Четох доста по въпроса и може и да е просто на психическа основа :rolleyes: а може и да е по-сериозно. И моля ви, ако някой има опит в подобни ситуации, нека каже... няма смисъл само да си чешем езиците - темата е достатъчно сериозна и болезнена за мен в момента. Така или иначе ще предприема нещо, просто исках да чуя и мнение на някой, който е минал през това. Благодаря!

Приятелю... Не се ебавай със здравето си-иди на лекар-Сексолог или Психиатър.

На 47г си и не искам да използвам този форум,за да ти обяснявам десетките причини за Еректилната дисфункция при мъжа-някои от които са достатъчно основание за притеснение на теб и семейството ти.!!!

Желая ти бързо и безпроблемно решение на този "подценяван " от нас мъжете проблем.

Mладенски ти откъде ги знаеш тия работи,а уж не си на години? :(:(:p

колегата BYLLI, даде достатъчно информаця за лекарствата, които се използват в такъв случи

обаче с сигурост проблема е друг.потърси задължително лекарска помощ сам каза че си се надал на килограмите, които е индекс че има някакъв проблем, ако не си се проминил навиците и начена на хранене, както проблемите с простатната жлеза, да не заправим и въздействието на алкохола в такива случи.

аз съм фармацевт и ти саветвам да не се играешш с здравето а да пускаш най малко изследваня, пънакръвнакартина, кръвна захар.

успех ти желая

На 47 години съм. Женен съм, не кръшкам, все още редовно правим секс с жената, не е нещо заради нея, по-скоро от мен идва проблема.... наистина нямам идеи. Четох доста по въпроса и може и да е просто на психическа основа :drinks: Така или иначе ще предприема нещо,
Ако здравословно си ок.- пробвай с "чуждо" - може в съпругата да е проблема... 47 г. за мъжа са нищо, но за жените Edited by jovani62

Радостче, като те гледам куче имаш , но пушка нямаш,а!

То пушка ти не требе,друго ти требе.

Колега , не може да ти засича пушката на толкова малко години.

Нещо имаш проблеми в службата, в къщи или длугаде и си кахърен.

Но ако скоро не си паткал нещо чуждо и най-вече младо опитай.Даже и платено

Ай наслука, че то в къртенето и в лова е едно и също.

Здравейте и благодаря на всички за отговорите! Още вчера си записах час при лекар и си пуснах изследвания разни. Утре ще ви кажа какво каза докторът и какво ще се случва. Стискайте палци, че не се издържа вече. :D Един приятел ме агитира да си купя секс хапчета - много ми ги похвали, че му оправили положението. На него лекар му ги е изписал, но ще изчакам да видя при мен какви ще са резултатите.

Един съвет и от мен :Уморен х.й става кахърен НЕ!Сега по-сериозно кажи пиеш ли някакви медикаменти и какви?Има успокояващи лекарства ,които действат с липса на ерекция .Провери си кръвното налягане и сърцето .Сърдечния мускул е определящ при ерекцията !

Както съветват колегите -провери си кръвната захар ,това е доста срещана причина ...........в другия случаи просто си кахърен трябва да раслабваш :) пс: имам проблема със захарта -постоянните тренировки,младо-чуждо също помагат доста :ph34r:.Мисля че при първия читав секс ще ти се оправи самочувствието и всичко ще тръгне като в печатница,ако продължаваш да се кахъриш за това и да мислиш как да не се изложиш на тезгяха само по лошо ще става. :)

Edited by rosenlongi
Здравейте, колеги! Няма да се представям от кой град и коя дружинка съм, защото държа на анонимност в тоя случай, че става дума за нещо наистина деликатно :huh: Мммммм, така да ви питам значи някой от вас да има случайно проблеми с ерекцията?? :( На мен вече няколко пъти ми се случи да не мога да го вдигна и да задържа после и ви казвам, че просто ще се побъркам :D:o ужасно е и не знам какво да направя!!! Случвало ли се е на някой от вас? Питам, защото съм направо в шах и ми трябва чуждо мнение по въпроса. На лекар не искам да ходя - не ги обичам хич лекарите, пък и нямам хубави спомени от тях. Ще ми се, ако мога, нещо в домашни условия да направя... знам ли и аз какво... нещо хапчета, масажи, нещо да изпия.... не знам, казвайте какво знаете по въпроса, че и до лов не ми е даже :( и кучето ме обикаля едно тъжно тъжно и то :(

Е това е лек за borko-marmorko.....Пиленце ! :)

post-21279-1251971368_thumb.jpg

Е това е лек за borko-marmorko.....Пиленце ! :)

Мале,като гледам,ако и това му не помогне,требва да си търси некой да му го избута :huh: .Е да ме извинява колегата,ама това е ловен форум,а ние ловците носиме на майтап,поне до сега е било така :D

Поздрави!

Колеги, благодарности за окуражаването :) чувството за хумор е налице :D , разбира се, още повече, че вече имам и яснота на какво се дължат засечките в леглото. Изследванията са в норма, малко килцата трябва да посваля и да се поразтъпча из някой фитнес, че да си възвърна формата. Иначе всичко е на психическа основа, умора и стрес каза докторът. Изписа ми да пия левитра - хем да ми помага да ми става, хем успокоявали тия хапчета - като антидепресанти нещо. Тази вечер ще пробвам и ще ви кажа. ЕДин приятел ми сподели, че точно левитра пиел от време на време и бил супер доволен от ефекта, че ми е интересно при мен как ще се отрази. rosenlongi, и докторът така ми каза, че започне ли веднъж да си става сам х.я ще се успокоят нещата и ще съм доста по-уверен :p Доволен съм, че болести никакви не излязоха, че мен това много ме притесняваше. :D айде, ще тръпна сега до довечера докато се прибере жената, че да се награбваме :hump:

" Хора бре! Да знаете, че ще пукне топчето, за да го опитваме, майка му стара... та да се не плашат жените и дечурлигата, ами рахат да си бъдат..." :p:hump:

Жив и здрав бъди, тигре! :)