Jump to content

Деликатен въпрос

Recommended Posts

Айде после да споделиш как е минало :D:D Истината е в бибитката!!!!! :D

Проработи ейййй!!!!! :D :D Страшна работа се получи ви казвам! Три вечери поред Голямото Награбване става в кревата :p Утре тръгвам на фитнесче, мислех да тичам из парка, ама нещо се отказах с тия дъждове.. пък и не съм голям фен на търчането. Левитрата изби рибата направо - такава силна ерекция отдавна не бях имал... от години даже :D а вчера вечерта чак два пъти го направихме! Родих се ей, страхотна работа с тия хапченца. Сега в събота сутринта и като изляза да гръмна я пъдпъдък, я гривяк за супичка и жената съвсем ще е доволна от живота :D :D

Проработи ейййй!!!!! :D :D Страшна работа се получи ви казвам! Три вечери поред Голямото Награбване става в кревата :D Утре тръгвам на фитнесче, мислех да тичам из парка, ама нещо се отказах с тия дъждове.. пък и не съм голям фен на търчането. Левитрата изби рибата направо - такава силна ерекция отдавна не бях имал... от години даже :D а вчера вечерта чак два пъти го направихме! Родих се ей, страхотна работа с тия хапченца. Сега в събота сутринта и като изляза да гръмна я пъдпъдък, я гривяк за супичка и жената съвсем ще е доволна от живота :D:p

Ей туй се казва работа :D , вече можеш да излезеш от анонимност :D !

Ами тъй де, нали туй пусто те притесняваше :D

Ама полека с тия нитрати, че дядо викаше'' Момче, то е една кофа, като я фърлиш и приключваш'' :D

Проработи ейййй!!!!! :D:p Страшна работа се получи ви казвам! Три вечери поред Голямото Награбване става в кревата :D Утре тръгвам на фитнесче, мислех да тичам из парка, ама нещо се отказах с тия дъждове.. пък и не съм голям фен на търчането. Левитрата изби рибата направо - такава силна ерекция отдавна не бях имал... от години даже :D а вчера вечерта чак два пъти го направихме! Родих се ей, страхотна работа с тия хапченца. Сега в събота сутринта и като изляза да гръмна я пъдпъдък, я гривяк за супичка и жената съвсем ще е доволна от живота :D :D

Е ти "утрепа рибата"...... "Дай снимки...!!! :D :D

хахахахахахахахахахахахахахахаха

:p Наистина си заслужава да се качи снимка! Това сигурно е единствената патка, излекувана от птичи грип :D

Дано Борко носи на майтап :D

:D

Nanski, това с патката и птичия грип кърти мивки просто :D :D :hi: Иначе, кво да ви кажа - с тая левитра по време на секс действам като пушка и то новичка - няма засечки, няма оплаквания :D пък снимки... хмммм, креватни няма да ви пусна със сигурност :) ама ако стрелна нещо хвъркато тия дни и ми се намери фото наблизо, тогава може.

п.с. С един приятел вчера на петата ракия решихме да основем мъжки клуб "левитра - за честта на шпагата" :hi: Ще се събираме да пийваме ракийка, мастичка, винце... на кой каквото душа сака и да си обменяме опит за "тънките мускетарски дела" :D Айде, наслука, колеги! И ако има желаещи за членство в клуба, свиркайте :lol::hi:

Колега Мърморко,

Ако изобщо си колега ! :)

Дали имаш проблем не съм сигурен, но вече съм сигурен, че търсиш рибки за секс хапчета :lol::D

Да не си някой дистрибутор ...... тези май бяха с рецепта :D

ПП. Нищо лично ! Ако пък бъркам .... :D:D

zkk, не разбрах от къде ти дойдоха на ума тия дистрибуторските неща :D хапчета левитра са си с рецепта, макар че май и без рецепта можеш да си купиш - в БГ сме все пак. Определено бъркаш, но карай да върви. Доволен съм, че си реших дилемата в леглото и че пак си правя здрав секс :( , пък който каквото иска да мисли. :D:D

п.с. При нас тоя уикенд дойде голям пасаж пъдпъдъци - жена ми се изпоти докато оскубе всичките 31 :D

zkk, не разбрах от къде ти дойдоха на ума тия дистрибуторските неща ;) хапчета левитра са си с рецепта, макар че май и без рецепта можеш да си купиш - в БГ сме все пак. Определено бъркаш, но карай да върви. Доволен съм, че си реших дилемата в леглото и че пак си правя здрав секс :D , пък който каквото иска да мисли. :drinks::drinks:

п.с. При нас тоя уикенд дойде голям пасаж пъдпъдъци - жена ми се изпоти докато оскубе всичките 31 :)

:bira: наборе ти ме уби бе човек -эа ерекциата има доктори а эа пътпъдъците намери друг да скубе -немори жената с теэи работи да и остане мерак эа тебе но щом скубе эначи добре вършиш работа браво!! :)

Nanski, това с патката и птичия грип кърти мивки просто :) :) :D Иначе, кво да ви кажа - с тая левитра по време на секс действам като пушка и то новичка - няма засечки, няма оплаквания :drinks: пък снимки... хмммм, креватни няма да ви пусна със сигурност :bira: ама ако стрелна нещо хвъркато тия дни и ми се намери фото наблизо, тогава може.

п.с. С един приятел вчера на петата ракия решихме да основем мъжки клуб "левитра - за честта на шпагата" :D Ще се събираме да пийваме ракийка, мастичка, винце... на кой каквото душа сака и да си обменяме опит за "тънките мускетарски дела" :drinks: Айде, наслука, колеги! И ако има желаещи за членство в клуба, свиркайте ;):D

Борка, писал си това ''по време на секс действам като пушка и то новичка - няма засечки,'',

ами те новите най-засичат бре! Аз дърто пушле да засича не съм виждал, особено ако е правено в СССР.

Айде дано патока е винаги в полет, без да пикира често :D

mitsah, скубе тя и не се оплаква, че с левитрата нали вече съм "в действие" :D то и утре сигурно ще й се отвори работа, ако успея да стана навреме, че нещо се замотах из дебрите на интернета тая нощ - жената я оставих да спи блаженна :bulgar: ... Nanski, на мен до сега нова пушка не ми е засичала - аз само една нова съм си взимал де :D , а за руското оръжие си абсолютно прав - сега стрелям с една хубавица на 50 годинки :D

• 7 months later...