Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Здравейте! Аз съм кандидат ловец ,но си нямам и на представа от това кога ще има курсове, как и кога става записването за тях и т.н. Много съм запален и много искам да вляза в тази цялата магия на лова... Някой може ли да ми обясни малко по-подробно за ловните изпити? Благодаря Ви предварително ! :)

• Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Курс ще има и в Бяла и в Русе доколкото знам.Но най-добре както казва колегата да го има черно на бяло и тогава да се записваме.А тва да се събират пари първоначално изобщо не е правилно. Поздрави

Така е... при нас има курс на две места и две цени 150 и 235лв

Kъде е това ?

Posted Images

За колегите, желаещи да изкарат курс за подборен отсрел.

Чух, че ЛРД-Варна набира кандидати за провеждане на курс.

Колко пари ще струва колега? :rolleyes:

Добре дошъл играч :drinks: !

Здравей "колега" извинявай , но може ли да ми кажеш дали ще има курсове за ловци скоро,кога са те (ако има), пари и изобщо каквато и да е информация за курсовете ? Аз съм кандидат ловец но в ловната дружинка на село никой неможе да ми каже или обясни за какво точно става въпрос... решик ,че ако се регистрирам във форума ще може да получа някаква информация .. ще съм ти много благодарен ако можеш да ми кажеш нещо по въпроса... :)

Здравей "колега" извинявай , но може ли да ми кажеш дали ще има курсове за ловци скоро,кога са те (ако има), пари и изобщо каквато и да е информация за курсовете ? Аз съм кандидат ловец но в ловната дружинка на село никой неможе да ми каже или обясни за какво точно става въпрос... решик ,че ако се регистрирам във форума ще може да получа някаква информация .. ще съм ти много благодарен ако можеш да ми кажеш нещо по въпроса... :)

Ами наи точно могат да ти отговорят в твоето ловно. Ако не ти се разхожда потърси председателя на дружината си и нека се обади в ловото и да пита . Късмет !

Ами наи точно могат да ти отговорят в твоето ловно. Ако не ти се разхожда потърси председателя на дружината си и нека се обади в ловото и да пита . Късмет !

Благодаря ти много, вече ми е ясно че ще отида до ловното за да потърся информация защото как върви нашата дружина , ще се затрие в най-скоро време и най-много да получа отговор "незнам"... Благодаря ти все пак за отделеното време ! Късмет и Наслука ! :drinks:

Благодаря ти много, вече ми е ясно че ще отида до ловното за да потърся информация защото как върви нашата дружина , ще се затрие в най-скоро време и най-много да получа отговор "незнам"... Благодаря ти все пак за отделеното време ! Късмет и Наслука ! :drinks:

Благодаря и да ти се връща колега ! :drinks:

Ясно ми е че ще ми искат,но нещо се по обърках.Изкарах курса,теория и стрелба,сега чакам удостоверението за придобито право на лов,обаче ми казаха че трябвало да съм бил приет в някоя дружинка за да мога да карам курса,а в такава не съм.Възможно ли е да ме прецакат и да си остана с изкарването на курса

Ясно ми е че ще ми искат,но нещо се по обърках.Изкарах курса,теория и стрелба,сега чакам удостоверението за придобито право на лов,обаче ми казаха че трябвало да съм бил приет в някоя дружинка за да мога да карам курса,а в такава не съм.Възможно ли е да ме прецакат и да си остана с изкарването на курса

те ти дават протокол чрез който те приемат в ловна дружинка и чрез нея вече ти издават билета за придобито право на лов ... а с билета вече можеш да си копуваш пушки патрони и тн.

Някой знае ли колко е членския внос или за всяко сдружение е различно?

Незнам да ли за всчко дружество еднакво ама във Кубрат е 100лв.В сряда си вадих членска карта и платих 100

Някой знае ли колко е членския внос или за всяко сдружение е различно?

За всяко сдружение е различно ... аз съм чувал за суми от 25 до 100 лв.

В Кюстендил се събират хора за подборен лов изпит.. мисля че трябват към 20 сега са към 5.. ако има желаещи

ЛОВНО-РИБАРСКО ДРУЖЕСТВО

Кюстендил 2500, ул. Хан Аспарух 1, тел. 07825553

А за София някой знае ли дали ще има скоро някъде ?

Какво стана с младежите дето не бяха допуснати до изпит какво ви казаха другата година ли ще сме на изпит или ще ни връщат парите, защото на мен нищо не ми казаха :(

Някой има ли информация дали ще има допълнителни дати за явяване на на изпит(или поправки), тъй като бях в командировка в чужбина и не успях да се явя на редовните дати?

Някой има ли информация дали ще има допълнителни дати за явяване на на изпит(или поправки), тъй като бях в командировка в чужбина и не успях да се явя на редовните дати?

Доколкото знам изпитите на тези които не са минали или тези които са нямали възможност да отидат на определените дати са юни месец : )

• 2 weeks later...

От ИАГ отсвирихановите ловци, дето не ги приемат в ЛРС, в които са изкарали курса през 2010 година. Било си техен проблем, да се оправят.

Препоръка към бъдещите колеги, дето ще карат курса през 2011 година - Уговорете си и подпишете документ, че след завършване на курса ще бъдете приети в ЛРС.

Някъде горе се пишеше, че през 2011 година ще се освободят ловците от задължително членство в ЛРС. За сега няма такива индикации сред законотворците и ИАГ.

От ИАГ отсвирихановите ловци, дето не ги приемат в ЛРС, в които са изкарали курса през 2010 година. Било си техен проблем, да се оправят.

Препоръка към бъдещите колеги, дето ще карат курса през 2011 година - Уговорете си и подпишете документ, че след завършване на курса ще бъдете приети в ЛРС.

Някъде горе се пишеше, че през 2011 година ще се освободят ловците от задължително членство в ЛРС. За сега няма такива индикации сред законотворците и ИАГ.

То си бе ясно, че така ще стане. Въпроса бе да се приберат едни пари .