Jump to content

Лов на патица

Recommended Posts

Я да видя кой каза,че няма юрдеци ;)

Ашкосум бе колега,БРАВО :p .Къде е тая слука?Викни ни и нас,близичко сме.

• Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Я да видя кой каза,че няма юрдеци ;)

Динкич, това Тотко ли е, че не мога да го разпозная на снимката. А къде бихте юрдеците на язовира ли, че при нас никви ги нямаше и направо не е за вярване. Поздравления за слуката!

Динкич, това Тотко ли е, че не мога да го разпозная на снимката. А къде бихте юрдеците на язовира ли, че при нас никви ги нямаше и направо не е за вярване. Поздравления за слуката!

Много си далеч.Това е Филев :p:D Не и при нас ги няма никви.тук таме по 10 патки идват на язовира слаба работа....Това е във Търново. ;)

Много си далеч.Това е Филев :p:D Не и при нас ги няма никви.тук таме по 10 патки идват на язовира слаба работа....Това е във Търново. ;)

Въххх верно ли бре??? Не познах начи, ама снимката с много лошо качество и за това...Ама като ми каза и като се взрях повече, горе долу го направих на Филев.

Колегите по Дунав няма ли да се похвалят...!?

Днес беше уникален ден за лов на патици и гъски - силен вятър и мъгла... :(

Да днес и маше и патици и гъски :D дано и утре да е така.

Наслука :D

браво колеги нека има слука само че при нас два дни вали ту дъжд ту сняг и времето е ужасно :D:(:D

браво колеги нека има слука само че при нас два дни вали ту дъжд ту сняг и времето е ужасно :D:(:D

Мииии..., Колега това е идеалното време за лов на патици!

И при нас беше същото и слуката ни споходи и в събота и днес!

Аз се разписах с 8 бр. от които 3 загубени - за съжаление! :D:)

Ама следващия път ще им го върна тъпкано!

:D

Edited by columba

Мдаааа , днеска цял ден дъжд и лед, много киша, на прелета нищо ,по късно се записахме с три броя благодарение на свирката на Asterix. Патешкото време започна когато си тръгвахме вече прогизнали.

post-1820-1261332810_thumb.jpg

Ето това е от днес.

post-18861-1261336457_thumb.jpg

Сняг и силен вятър,перфектно време :D

Неска,ако не беше язовира цял ден да се занимавам с него 6тото мн вода...щях да ги пукна толкова патки и гривеци не съм виждал от много време.... малко снимки от в4ера викам няя ги гърмя утре 6те ги скъсам но тоя дажд ми обарка работата,,НАслука

post-6828-1261340873_thumb.jpg

post-6828-1261340882_thumb.jpg

post-6828-1261340913_thumb.jpg

post-6828-1261340919_thumb.jpg

Мииии..., Колега това е идеалното време за лов на патици!

И при нас беше същото и слуката ни споходи и в събота и днес!

Аз се разписах с 8 бр. от които 3 загубени - за съжаление! :D:(

Ама следващия път ще им го върна тъпкано!

:D

колега при нас не валеше какъв да е дъжд а проливен завали сняг викам си ей сеха ще ги скъсам облека се приготвя се и то зело че заваляло дъжд двата дни времето беше много гадно дано на 24 и 25 да има нещо

Мдаааа , днеска цял ден дъжд и лед, много киша, на прелета нищо ,по късно се записахме с три броя благодарение на свирката на Asterix. Патешкото време започна когато си тръгвахме вече прогизнали.

колега каква е тази свирка от къде мога и аз да си взема на каква цена е горе долу

И при нас имаше прелет в събота, а неделя валеше цял ден дъжд и небеше за лов.Това е резултата от вечерния прелет

post-14499-1261427756_thumb.jpg

Колегите по Дунав няма ли да се похвалят...!?

Днес беше уникален ден за лов на патици и гъски - силен вятър и мъгла... :lol:

Прощавай, ама не бих пуснал кучето в Дунав нито на 19, нито на 20.12. т.г. въпреки прелета, точно поради вятъра .

Прощавай, ама не бих пуснал кучето в Дунав нито на 19, нито на 20.12. т.г. въпреки прелета, точно поради вятъра .

То и аз не съм го пускал (в цикъл е).Той вятъра си знае работата...

Edited by tolio

И при нас имаше прелет в събота, а неделя валеше цял ден дъжд и небеше за лов.Това е резултата от вечерния прелет

Това на Църковски ли е? :lol:

Това на Църковски ли е?
не, това е на едно от разклоненията на канала, на което до сега не е имало прелет, а неискам да си представям какво е било на същественото място на което сме ходили до миналата година, но така ще е след като колегите от него район взеха да се правят нещо на интересни и незнам как ще се разбираме с тях

не, това е на едно от разклоненията на канала, на което до сега не е имало прелет, а неискам да си представям какво е било на същественото място на което сме ходили до миналата година, но така ще е след като колегите от него район взеха да се правят нещо на интересни и незнам как ще се разбираме с тях

Яснооо :lol:

По Искъра патици много........

В неделя страхотно време за лов, сняг и вятър едновременно. Като резултат - много добър, все пак няма да споменавам бройки, че има "едни" само ги броят из форумите и после протестират че сме ги избили, и заради тях не удължиха и тази година срока за лов на водоплаващ.

И все пак Ирландския сетер си влиза и при тези температури във водата, зависи как си го калил.

post-1032-1261574547_thumb.jpg

колега каква е тази свирка от къде мога и аз да си взема на каква цена е горе долу

Asterix е колега от форума , донесе свирката от щатите и добре се справя с нея. Питай него за подробности.

Това е от миналата седмица,тази бях на яребица

Снимките са супар. С телефон ли са правени?