Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2018
manolo19

Куриозни случки от ловната ни практика

Recommended Posts

Значи това се случва в село Хайредин област Враца.Бях поканен на заешки лов.Сутринта се събрахме на ореченото място.Започна всичко както му е реда инструктаж попълване на бележката всичко както трябва.След това тръгнахме към една стара олежала угар.Стигнахме до нея започнахме сглобяването на пушките в този момент чувам ааа обръщам се към колегата Филип и го питам какво става а той ми отговаря как какво става аз какво съм направил в бързината съм вземал въздушната пушка.Аз го питам ами сега какво ще правим той казва как какво ще ловуваме.И така нареждаме се във верига.И за късмет на бат Фильо кучето застава на стойка пред него.Той полека се доближава и вижда заека стреля с въздушната пушка заека не помръдва.Когато отидохме до заека го е уцелил точно в окото.Това му се вика късмет.Така е с нашия бат Фильо голям стрелец и страстен ловец.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Значи това се случва в село Хайредин област Враца.Бях поканен на заешки лов.Сутринта се събрахме на ореченото място.Започна всичко както му е реда инструктаж попълване на бележката всичко както трябва.След това тръгнахме към една стара олежала угар.Стигнахме до нея започнахме сглобяването на пушките в този момент чувам ааа обръщам се към колегата Филип и го питам какво става а той ми отговаря как какво става аз какво съм направил в бързината съм вземал въздушната пушка.Аз го питам ами сега какво ще правим той казва как какво ще ловуваме.И така нареждаме се във верига.И за късмет на бат Фильо кучето застава на стойка пред него.Той полека се доближава и вижда заека стреля с въздушната пушка заека не помръдва.Когато отидохме до заека го е уцелил точно в окото.Това му се вика късмет.Така е с нашия бат Фильо голям стрелец и страстен ловец.

:rofl::o:D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам още подобни куриозни случки но за тях по натам.Поздрави и наслука на всички колеги.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги очаквайте поредната куриозна случка следващата седмица.Поздрави и наслука.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте колеги очаквайте поредната куриозна случка следващата седмица.Поздрави и наслука.
Пиши вярни и действителни случки не серийте от Аладин и 1001 нощ

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.