Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Рангове и титли в сайта - Да или НЕ

120 members have voted

1. 1. Да има ли рангове на потребителите ?

• Да, но само за активни потребители с над 750 коментара, които са допринесли за развитието на този сайт
      62
    • Не, не желая да има такива рангове и титли за потребителите
      67

Recommended Posts

????

Нещо не мога да разбера, ако обичаш поясни моля!

Тук съм заради страста която ни тресе всички! Тук има стари потребители от които съм научил някои няща в нашата наука наречена ЛОВ, именно на такива хора искам да се отдаде заслуженото

Извинявай,искам да кажа че не ми пречат тези рангове,аз не сам тук за да пиша коментари и да ми се дига ранга почти всеки ден съм тук като потребител,и мога да кажа че повечето ми коментари са питане за да науча нещо.И аз сам тук заради общата ни болест.Наслука

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Премахнах група "Златен потребител". За мен всички потребители са равни и според мен трябва да имат еднакви права.

Аз съм твърдо зад това,админа да решава кой да е златен потребите без да се зачитат коментарите.Тук има хора,писали само смислени неща и на които не сме достойни краката да гледаме,но нямат нито 800 к

Има плява защото действа правилото за брой постове.Както по горе спомена един колега в стремежа си да трупат постове се качва и много СПАМ. Тези титли трябва да се дават от да речем Администраторите

Извинявай,искам да кажа че не ми пречат тези рангове,аз не сам тук за да пиша коментари и да ми се дига ранга почти всеки ден съм тук като потребител,и мога да кажа че повечето ми коментари са питане за да науча нещо.И аз сам тук заради общата ни болест.Наслука

много хора тук са ми помагали-научили на нещо(дори и без да знаят и искат), а и при възможност и аз помагам!Казваш, че и на теб са помагали. Имено на такива хора искам да се отдаде заслуженото ;)

НАСЛУКА

Edited by Nemo Nikov
мисля че трябва да се отдаде дължимото уважение на СТАРИТЕ и РЕДОВНИ потребители, защото те малко или много са допринесли за развитието на този сайт за да го има сега

Не мога да се съглася с теб ... Има много потребители регистрирани от 3-4г. с по 3-4 поста , с какво са помогнали или допринесли ?

Не мога да се съглася с теб ... Има много потребители регистрирани от 3-4г. с по 3-4 поста , с какво са помогнали или допринесли ?

Можеби вместо редовни трябваше да изпиша активни, но не и в спаменето, защото когато няма какво да кажеш по-добре не говори(пишеш)глупости. С други думи-малко постове но смислени! Аз пък имам поглед върху нови потребители, които пълнят темите с глупости и не до там, само и само да си дигнат броя на постовете!!! Не е важна бройката на постовете!

Edited by Nemo Nikov

Уважаеми колеги,

Моето мнение е да има рангове на потребителите, което е напълно заслужено за тези хора, които споделят с всички нас своя опит, мнения и дават добри съвети. Сайта ни е със сигурност най-добрият в България!!!!!!!!! Благодаря на администраторите за провежданата твърда политика - КИРИЛИЦА!!!!!!!!!! Нека ние участниците в сайта да махнем сами нашите лоши навици - "4", "6" и др.

Честно казано, ранга в момента ми е "Турист" и това малко ме обижда. Просто нямам време за коментари, но когато достигна заветните например 500 коментара, ще получа заслуженото. Нека не забравяме и това колко от нас ползват персонален компютър!!!!!!!!!!!! Не се оправдавам!!!!!!!!!!! Може коментарите ми да не са много, но винаги са писане с желание и любов към НАШЕТО ОБЩО УВЛЕЧЕНИЕ И СТРАСТ!!!!!!!!!!!!!!

Оставам с уважение към любимия сайт и администраторите,

Красимир Михов

Ранговете са махнати. Оставих единствено име на ранка - Златен Потребител на НаЛов - без картинки - потребители с повече от 750 коментара.

• 3 years later...

Премахнах група "Златен потребител". За мен всички потребители са равни и според мен трябва да имат еднакви права.

.......напоследък практиката е който е по дебел по бързо става златен потребител.....нищо че се регистрирал миналата година......

Остава ли възможноста за редакция на пост до 24 часа и възможноста за заключване на собствена тема?

Редакцията е до 30мин за всички потребители. (необходимо ли е повече?)

Всички потребители могат вече да заключват/отключват собствените си теми.

Модераторите вече ще могат да публикуват в заключени теми.

Редакцията е до 30мин за всички потребители. (необходимо ли е повече?)

Всички потребители могат вече да заключват/отключват собствените си теми.

Модераторите вече ще могат да публикуват в заключени теми.

Аз мисля,че е необходимо.-в бързината стават грешки,а и не всички сме цял ден зад компа.

24 ч. си беше добре.

Аз мисля,че е необходимо.-в бързината стават грешки,а и не всички сме цял ден зад компа.

24 ч. си беше добре.

Това е и моето мнение. 30 мин. са твърде малко. Понякога виждаш някаква грешка по късно и се налага да пишеш до модератор за съдействие.

Променено на 24часа. В края на краищата ако има нещо, което сте казали и в последствие променили, то ще го има в някой цитат по-надолу.

Извиняваи, ама какво разбираш под ТЕ ?

Какво ли?Такива като ТЕб с 4 цифрената репутация :lol: .Ся ша носиш отговорност по-тежка от торба круши ..барабар с дебелия резен от едра тиква,който съм ти подготвил за медал :D .Има и бонус-широка усмивка и целувка от кучето :plezene:

Хей,тва беше майтап.Нали не си тънко обиден?

"Златен потребител"си беше нещо,като традиция във форума.По-добре беше да остане.За да са равни правата може титлата да не носи привилегии,а само да си съществува.Мисля,че всяка утвърждаваща се компания следва да си изгради и утвърди с времето свои си традиции.

Мнението си е лично мое и не го натрапвам на никой!

щракнах едно "не" в анкетата ....вичко е една голяма човешка суета ... в името на загладеното его някои пишат в несвяст само и само да натрупат мнения ... други пък са с повече от една регистрация и "харесванията" им стремително бързо хвърчат нагоре...но в същост всички тук сме велики ловци...виртуални...

"Златен потребител"си беше нещо,като традиция във форума.По-добре беше да остане.За да са равни правата може титлата да не носи привилегии,а само да си съществува.

Подозирам че причината да се махне „титлата” златен потребител е админите да не се дразнят като гледат накичени с нея потребители които Те смятат за ренегати...... Ако бяха резнали само тях щеше да е много ачик – затова давай всички.....Все пак тая титла – Те са ти я дали - иначе казано –който плаща сметката в кръчмата той поръчва музиката ,нал,тъй... ;)

п.с. – мнението ми по въпроса за „екстрите” съм го писал още на 1-ва стр. ;):pardon:

Поздрави!

Моето мнение е че няма нужда от рангове и звездички.

....вичко е една голяма човешка суета ... в името на загладеното его някои пишат в несвяст само и само да натрупат мнения ... и "харесванията" им стремително бързо хвърчат нагоре...

Винаги съм считал ,че ако някой няма какво смислено да каже(напише) е най добре да си мълчи....Ама тогаз "социалните мрежи" ще опустеят... :nea:

Поздрави! :drinks:

Подозирам че причината да се махне „титлата” златен потребител е админите да не се дразнят като гледат накичени с нея потребители които Те смятат за ренегати...... Ако бяха резнали само тях щеше да е много ачик – затова давай всички.....Все пак тая титла – Те са ти я дали - иначе казано –който плаща сметката в кръчмата той поръчва музиката ,нал,тъй... ;)

п.с. – мнението ми по въпроса за „екстрите” съм го писал още на 1-ва стр. ;):pardon:

Поздрави!

Винаги съм считал ,че ако някой няма какво смислено да каже(напише) е най добре да си мълчи....Ама тогаз "социалните мрежи" ще опустеят... :nea:

Поздрави! :drinks:

Не си съвсем прав, но има и истина в това което казваш :)

Аз лично съм, да има титла златен потребител или както и да се нарича групата в която са събрани потребители, които са допринесли за развитието на този ловен форум.

Това е едно признание за тях и един вид морално удовлетворение за отделеното време и положения труд от тях. Също така съм за това, тези потребители да имат по-големи права и възможности, за да имат стимул и останалите потребители да бъдат като тях ;)

Тези титли и групи винаги могат да се възстановят. От вас зависи дали това да стане :cap:

Промених въпросите в анкетата за гласуване, защото и сайта вече е доста променен от времето когато е правена въпросната анкета. Въпросите вече са само два и резултатите към момента са равни.

Гласувайте, за да видим какво е вашето желание.

Не си съвсем прав, но има и истина в това което казваш :)

Аз лично съм, да има титла златен потребител или както и да се нарича групата в която са събрани потребители, които са допринесли за развитието на този ловен форум.

Това е едно признание за тях и един вид морално удовлетворение за отделеното време и положения труд от тях. Също така съм за това, тези потребители да имат по-големи права и възможности, за да имат стимул и останалите потребители да бъдат като тях ;)

Тези титли и групи винаги могат да се възстановят. От вас зависи дали това да стане :cap:

Времето ще покаже.....Казват че то лекува и най тежките душевни рани :rolleyes:

Аз лично съм против тези "титли" само заради това, че една част от потребителите се надпреварват да трупат мнения, в повечето случаи спам, с който по никакъв начин не се обогатява форума, а напротив. И когато някой иска да прочете нещо смисленно то се размива в пространството.

......ако искате да разгледаме мненията на най-златните потребители да видите колко плява има .....ищо лично към никого не е за адмириране празното бръщолевене и то да те прави ЗВЕЗДЕН потребител....МЕГАзвезден да съм по точен.....

......ако искате да разгледаме мненията на най-златните потребители да видите колко плява има .....ищо лично към никого не е за адмириране празното бръщолевене и то да те прави ЗВЕЗДЕН потребител....МЕГАзвезден да съм по точен.....

Нищо лично колега,ама плява има и се среща на всякъде,на където се обърнеш във всяка една посока....ако,ме разбираш за що говоря :cap:

Има плява защото действа правилото за брой постове.Както по горе спомена един колега в стремежа си да трупат постове се качва и много СПАМ.

Тези титли трябва да се дават от да речем Администраторите на форума по тяхно си усмотрение без да се вземат под внимание брой постове,престой във форума или зелени точици....Така нещата ще си дойдат на място.Е,ще има доза симпатии,антипатии и шуробадженащина при избора,но това си е в реда на нещата.

"Златен потребител"си беше нещо,като традиция във форума.По-добре беше да остане.За да са равни правата може титлата да не носи привилегии,а само да си съществува.Мисля,че всяка утвърждаваща се компания следва да си изгради и утвърди с времето свои си традиции.

Мнението си е лично мое и не го натрапвам на никой!

И според мене трябва да има "Златен потребител".След 800 коментара няма как да не помагаш за развитието на сайта.