Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Прикладите на ''Krumoff''

Recommended Posts

• Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Честит празник на всички празнуващи Трифон Зарезан и Наздраве! Ето и от мен нещо за феновете на ИЖ-18МН,което преди малко облякох с нова униформа. А след малко започваве със същинската част на пр

По молба на моя приятел Шибека от братска Америка публикувам снимките на завършения от мен приклад на Beretta 471 SH,поръчана ми лично от него.Заготовката е българска а пушката долетя от Лас Вегас без

Успоредка BUDAPEST калибър 12 Произведена през 50-те години на миналия век.

Posted Images

Не съм запален фен на старите пушки, но винаги ме е възхищавало изяществото и акуратността на изпълнение на твоите приклади.

Поздравления.

п.п.Сега, след като те похвалих, мога ли да ти стана клиент за полуложа и приклад на МЦ21-12 като за левичар?

Не съм запален фен на старите пушки, но винаги ме е възхищавало изяществото и акуратността на изпълнение на твоите приклади.

Поздравления.

п.п.Сега, след като те похвалих, мога ли да ти стана клиент за полуложа и приклад на МЦ21-12 като за левичар?

Благодаря за високата оценка майсторе.За приклад на каквото и да е проблем никакъв,но за полуложа на полуавтомат е много сложен въпроса.Правя всичко възможно да сътворя една помощна апаратура за дълбане за този вид полуложи.До сега съм правил няколко като ползвам струга за дълбачка,но е голяма хамалогия.Мисля, че напролет живот и здраве ще съм готов.Ако те устройва?
Постарах се да възстановя стара Пипер Баярд кал.16 и ето какво се получи.Доста се рових за да установя годината на производство,но не успях.Собственикът й ми каза,че прадядо му е ловувал с нея,а сега и той.Абсолютно законна с разрешително обр.2,а цевите вътре са в завидно състояние за годините си.

post-12258-1257960077_thumb.jpgpost-12258-1257959967_thumb.jpgpost-12258-1257959950_thumb.jpgpost-12258-1257959925_thumb.jpgpost-12258-1257959906_thumb.jpgpost-12258-1257959887_thumb.jpgpost-12258-1257959865_thumb.jpgpost-12258-1257959850_thumb.jpg

Евала колега!!! :):D:hi:

Евала колега!!! :):D:hi:

Мисля , че не ти е колега ;) Ти на мене си колега , а ТОЙ ( W.KRUMOFF) е майстор със златни ръце.Да е жив и здрав и по често да ни радва с такива красоти ! Браво Майсторе !

Edited by gsp

:)

Мисля , че не ти е колега :o Ти на мене си колега , а ТОЙ ( W.KRUMOFF) е майстор със златни ръце.Да е жив и здрав и по често да ни радва с такива красоти ! Браво Майсторе !

:D:hi:;)

Мисля , че не ти е колега ;) Ти на мене си колега , а ТОЙ ( W.KRUMOFF) е майстор със златни ръце.Да е жив и здрав и по често да ни радва с такива красоти ! Браво Майсторе !
Благодаря на всички за високите оценки :hi: .Всички сме колеги,щом желязото и барута ни събират значи сме колеги. :):D

Туй е все едно да разглеждаш броя на "Плейбой" с плеймейтката Виктория Силвстед - устата ти се пълни със слюнка! :clap: Бравос за майсторлука! :( То да та я страх да я изкарш от къщи навън - при толкоз мераклии.......... :clap:

Само се чудя как така са му издали разрешително за носене но ловно оръжие обр.2 тъй като оръжията с открити куроци са забранени за използване.

Я ме светни??? :(:clap: Откога оръжията с открити куроци са забранени за използване,че нешто се чуда :clap::):D:D

Само се чудя как така са му издали разрешително за носене но ловно оръжие обр.2 тъй като оръжията с открити куроци са забранени за използване.

excuse me...?

От кога бе???

Това не е вярно от1985г ловувам с такава и никой не е правил на въпрос,хем е минала през две управления на милицията тогава. :(

Имаш специални поздрави от ЗКВВООБ.Нищо лично:(