Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2018
W.KRUMOFF

Прикладите на ''Krumoff''

Recommended Posts

И от ППЗКВВООБ, естествено също нищо лично .
Да,още повече ППЗКВВООБ,но ми звънеше телефона и бързах да приключа поста.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ижето с нова дрешка по мярка в събота ще радва стопанина.

post-12258-1259259943_thumb.jpgpost-12258-1259259916_thumb.jpg[att

achment=40598:___58________1_.jpg]post-12258-1259259891_thumb.jpg

post-12258-1259259903_thumb.jpg

post-12258-1259259953_thumb.jpg

Редактирано от W.KRUMOFF

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ижето с нова дрешка по мярка в събота ще радва стопанина.

post-12258-1259259943_thumb.jpgpost-12258-1259259916_thumb.jpg[att

achment=40598:___58________1_.jpg]post-12258-1259259891_thumb.jpg

Колега, не го разбирай като заяждане но случайно да дооправяш вила до с.Брестовец? Питам за да знам кой да търся! Поздрави...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Само се чудя как така са му издали разрешително за носене но ловно оръжие обр.2 тъй като оръжията с открити куроци са забранени за използване.

в нашата дружинка има един с руска пушка с открити куроци,ама не съм чувал да са забранени,дори предната година видях каталога на тия турските пушки Чърчил,моделите им са страшни,та там продаваха чисто нови успоредки с открити куроци за по 450лв мисля че бяха,мога да ви кажа и магазина където го гледах,в софия на жп гарата има ловен магазин!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега, не го разбирай като заяждане но случайно да дооправяш вила до с.Брестовец? Питам за да знам кой да търся! Поздрави...
Не колега.Аз живея в с.Брестовец.А за вила нямам и представа,но определено някой те е подвел с тази информация за вила.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Само се чудя как така са му издали разрешително за носене но ловно оръжие обр.2 тъй като оръжията с открити куроци са забранени за използване.

... ??? ... :good: За пръв път чувам... :clapping:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
в нашата дружинка има един с руска пушка с открити куроци,ама не съм чувал да са забранени,дори предната година видях каталога на тия турските пушки Чърчил,моделите им са страшни,та там продаваха чисто нови успоредки с открити куроци за по 450лв мисля че бяха,мога да ви кажа и магазина където го гледах,в софия на жп гарата има ловен магазин!
Колеги,не се поддавайте на такива гнусни инсинуации,свързани с УСМ с открити куроци.В цял свят все още се произвежда ловно оръжие с открити куроци и е класика,която стои в лукс и делукс категориите.Някъде в подобна тема съм писал за един нечистоплътен гнусен тоталитарен тъп подполковник-Васил Костов/т.нар.Васко Дрипата-активен борец против .........и той не знаеше против кого/-Началник служба "КОС" в ОУ на МВР-Плевен,който еднолично решава и издава заповед през 80-те години и забранява употребата на гладкоцевно ловно оръжие с открити куроци,тъй като тази система била изключително опасна.След години имах възможността за съжаление да изслушвам жалбите на възрастни вече ловци,които са предали доброволно или е било иззето от тях такова оръжие,което и в момента е безследно изчезнало.До тук толкова!

post-12258-1259343016_thumb.jpgpost-12258-1259342981_thumb.jpg[attachme

nt=40651:943151_g..._05l_haz.jpg]post-12258-1259342892_thumb.jpg

post-12258-1259342958_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги,не се поддавайте на такива гнусни инсинуации,свързани с УСМ с открити куроци.В цял свят все още се произвежда ловно оръжие с открити куроци и е класика,която стои в лукс и делукс категориите.Някъде в подобна тема съм писал за един нечистоплътен гнусен тоталитарен тъп подполковник-Васил Костов/т.нар.Васко Дрипата-активен борец против .........и той не знаеше против кого/-Началник служба "КОС" в ОУ на МВР-Плевен,който еднолично решава и издава заповед през 80-те години и забранява употребата на гладкоцевно ловно оръжие с открити куроци,тъй като тази система била изключително опасна.След години имах възможността за съжаление да изслушвам жалбите на възрастни вече ловци,които са предали доброволно или е било иззето от тях такова оръжие,което и в момента е безследно изчезнало.До тук толкова!

post-12258-1259343016_thumb.jpgpost-12258-1259342981_thumb.jpg[attachme

nt=40651:943151_g..._05l_haz.jpg]post-12258-1259342892_thumb.jpg

Красота, :good: като се има предвид, че са хранили прасета с хора, що да не ги забранят тия бижута, ей тъй с лека ръка.....???????? Васко Дрипата :p много щедър прякор, трябвало друго да му лепнат :clapping:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ти хрумна тая щуротия? :clapping:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Красота, :D като се има предвид, че са хранили прасета с хора, що да не ги забранят тия бижута, ей тъй с лека ръка.....???????? Васко Дрипата :D много щедър прякор, трябвало друго да му лепнат :D

Не е само васко Дрипата :D има още такива дрипльовци по точно дисльовци "активни" ... с колекциики от такива уникати взети по втория начин ( ако не е с измама то е насилствено ).Виждал съм такава " Диана " и понеже стареца не си я е дал е надупчена с 10мм. бургия а в цевите набите метални тапи. Великата простотия !!!! Може да имаш имаш 2 пушки , НОоо в различен калибър , иначе може да ти се напукат петите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не колега.Аз живея в с.Брестовец.А за вила нямам и представа,но определено някой те е подвел с тази информация за вила.

Много Благодаря.Скоро ще се видим, Наслука..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Красота, :D като се има предвид, че са хранили прасета с хора, що да не ги забранят тия бижута, ей тъй с лека ръка.....???????? Васко Дрипата :D много щедър прякор, трябвало друго да му лепнат :D

уникални пушки!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пушките наистина са красиви ,но някои хора се изказват неподготвени.Моите пушки са доказателство (ТОЗ-66 12к с куроци,ИЖ-18 12к)т.е хем с куроци хем в един калибър така е от 1985г. :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пушките наистина са красиви ,но някои хора се изказват неподготвени.Моите пушки са доказателство (ТОЗ-66 12к с куроци,ИЖ-18 12к)т.е хем с куроци хем в един калибър така е от 1985г. :D

Че са красиви,красиви са,но аз тъи и не можах да свикна с 66 цата!Но за сметка на това се здобих с едно чекмедже резервни части за нея!И сега пушка-иок,части -бол. :D :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Че са красиви,красиви са,но аз тъи и не можах да свикна с 66 цата!Но за сметка на това се здобих с едно чекмедже резервни части за нея!И сега пушка-иок,части -бол. <_< <_<
Зависи с каква си започнал от малък <_<

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Зависи с каква си започнал от малък <_<

Основното ловно оръжие на децата от Ласкар ,беше тъпкач-поръчково изпълнение в единични броики!Изцяло ръчна изработка! <_<

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

специално за бат гойко и КРУМОФФ качвам една снимка на ТОЗ доста попреправен от мене/дървенията не е мое дело, но визията на пушката е изцяло моя/. още не съм я дозавършил, липсва капаче на полупистолетната дръжка и задтилък/искам да са нещо много оригинално и още не сам ги измислил/. даже завършващото покритие на дървенията не е направено още, а вече усилено я ползвам - 5 чакала и 2 лисици има за този сезон с нея!/един пропуск само/.

post-190-1259746919_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Красота!Предполагам,че не ползваш вкладни цеви? :D

не,не в никакъв случай! но много стрелям с куршуми и затова и направих подобен на блазер приклад - щото много рита като е така понамалена отпред :D за по-добър контрол! ако се сещаш бях ти задал въпрос за правия приклад

ползвам я засега само за лов на хищници с гонче където стрелям почти само до 20-25 метра и за стрелба с куршуми на стрелбището.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Постарах се да възстановя стара Пипер Баярд кал.16 и ето какво се получи.Доста се рових за да установя годината на производство,но не успях.Собственикът й ми каза,че прадядо му е ловувал с нея,а сега и той.Абсолютно законна с разрешително обр.2,а цевите вътре са в завидно състояние за годините си.

post-12258-1257960077_thumb.jpgpost-12258-1257959967_thumb.jpgpost-12258-1257959950_thumb.jpgpost-12258-1257959925_thumb.jpgpost-12258-1257959906_thumb.jpgpost-12258-1257959887_thumb.jpgpost-12258-1257959865_thumb.jpgpost-12258-1257959850_thumb.jpg

Смятай, че "Пълната промяна" е на 100% УСПЕШНА...!!! Много красива изработка на приклада и ложата. Оксидацията е професионална, дано само да е трайна ! Пожелавам ти добра слука с нея, ако ловуваш или висока цена, ако я продаваш !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука тъй преди малко една 54-чица вече се радва на нови дрешки за Коледа.Желязото е на баня и стопанина иска да си я сглоби сам в къщи.Няма да му трошим хатъра :) !Коледа идва и желанията се сбъдват! :):Dpost-12258-1260218257_thumb.jpgpost-12258-1260218268_thumb.jpgpost-226-1142012483_thumb.jpgpost-12258-1260218311_thumb.jpg

post-12258-1260218284_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи тука и аз реших да направя една пълна премяна на моя Пипер Баярд така се започна

post-5938-1260247635_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за качеството на снимките от дсм са

post-5938-1260247918_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи тва се получи горе доле ,приемам забележки и съвети,а и няква идея за накатка, предпочитам да е по едра.

post-5938-1260248096_thumb.jpg

Редактирано от krimka

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове