Jump to content

Прикладите на ''Krumoff''

Recommended Posts

А за нас останолото ли? :lol::bira:

Жоре не му се връзвай на пустиняка за сиреньето. Да знаеш що сухо мляко е вкарано по моньтанско ,не е истина. БДС стандарт в действие. :D

Колкото до сбирката биите тупана да развяваме знамената и в атака. :cap:

Бат Вал-останалото е изненада :icon_zw[1]:

Колеги,всичко което касае обсъжданото "земетресение" около Боян е изписано отдавна.Държа само да повторя и да заявя най-отговорно,че няколко дни след като той си получи пушката в телефонен разговор с него аз поисках да му направя нов приклад и всичко за моя сметка естествено.Той не ми даде еднозначен отговор,като извъртя разговора,но лошото е че не си спомням думите му за да бъда максимално точен....И след като Стоян Георгиев започна целенасочената медийна атака с/у мен Боби го следваше неотлъчно.Само,че сега г-н Георгиев си стои кротко и гледа сеира отстрани и много добре прави.

Каквото и да бъде казано от мен то е ясно в каква посока ще се ориентира.

Имайки предвид гореизложеното предлагам:

Г-н Генов,знаеш този занаят от кога го практикувам и дали тогава този форум съществуваше.Ако имаш необходимите правомощия желанието ми е незабавно тази тема да бъде изтрита от този форум,за да не остават съфорумците с впечатлението,че аз чрез него рекламирам безплатно моята работа.

.....И нека някои не си мислят че са постигнали целта си .....от мен голямо "НЕ"....

Наслука през новия ловен сезон!

Ще изчакам още малко, за да може Венци отново да вземе отношение по темата и след това тази тема, както и по-голяма част от темите които съм създал и според някои потребители са рекламни ще изчезнат от този форум !

Нека останалите потребители да преценят кои теми са им интересни и полезни !

П.П. Жоро, аз няма да участвам, на маса сядам само с приятели, а част от изброените по-горе не смятам за такива !

С теб ще се видим на откриването и ще си говорим колкото искаш... :cap:

Не се заричай. Но от друга страна те разбирам. В края на краищата насила хубост не става.

Не мога да отрека, че откакто посещавам по-активно този форум, отчасти и с твоя помощ, кръгът на познатите ми ЛОВЦИ се увеличи значително, но не съм си представял, че ще стана свидетел на такива нескончаеми спорове. Имам желание да помогна, но вече не знам дали мога. Струва си обаче да се пробва. На откриването, живот и здраве, ще поговорим и за това.

Колеги,всичко което касае обсъжданото "земетресение" около Боян е изписано отдавна.Държа само да повторя и да заявя най-отговорно,че няколко дни след като той си получи пушката в телефонен разговор с него аз поисках да му направя нов приклад и всичко за моя сметка естествено.Той не ми даде еднозначен отговор,като извъртя разговора,но лошото е че не си спомням думите му за да бъда максимално точен....И след като Стоян Георгиев започна целенасочената медийна атака с/у мен Боби го следваше неотлъчно.Само,че сега г-н Георгиев си стои кротко и гледа сеира отстрани и много добре прави.

Г-н Генов,знаеш този занаят от кога го практикувам и дали тогава този форум съществуваше.Ако имаш необходимите правомощия желанието ми е незабавно тази тема да бъде изтрита от този форум,за да не остават съфорумците с впечатлението,че аз чрез него рекламирам безплатно моята работа.

.....И нека някои не си мислят че са постигнали целта си .....от мен голямо "НЕ"....

Венци, искам да ти дам своята подкрепа, както и на Евгени и да продължавате да показвате това което правите. Мисля, че във форума има място за тези работи, нека се вижда какво се прави в България, това не е автореклама.

JOR8 ,кауза пердута , не можеш да сгодиш ...

Но все повече се усеща кръговата отбрана на един чиляк , пък даже и админ ...

... когато личното се поставя пред общото , натам отиват нещата ...

П.П. Колко началника има във форума , щото само за един се сещам ?!

Благодаря Станимире

... желанието ми е незабавно тази тема да бъде изтрита от този форум,за да не остават съфорумците с впечатлението,че аз чрез него рекламирам безплатно моята работа...

Ако темата на Венци е "рекламна" , то и моята скромна тема също е такава. За това:

Моля темата, която отворих за да показвам новите си работи, а именно "Евгени- шарени пушки" също да бъде закрита, поне докато се изясни ясно и еднозначно казусът"прикрита реклама ли е показването на нови работи в един форум"

Като се замисля, наистина ще се пробвам да преживея без реклама, и най-вече без рекламна критика ag.gif

Не напускам форума, просто минавам на друг щат при колегите, в отдел "естет на свободна практика" :dance2:

.......за помирителния събор...................

..................................................................

- Включване в списъка на главните действащи лица от двете страни: Венци, Димов, Росен / Боян, Танаци.....

И да ме сложиш до Танаци sm210.gif , щото нали вече сме в един отдел

Пък и няма да пием, щото аз ще съм с колата, пък Танаци не пие...

(Тва последното беше шегичка за разведряване на обстановката)

.

Edited by ev_dimov

Тука явно се чете, който както свари :) От къде тръгнахме, до къде стигнахме...

Естествено,че темите са рекламни... какви да са. Освен това, има и полза за потребителите на форума.. Нещата винаги вървят ръка за ръка.

майстор Крумов от този форум миналата година доста изкара. За което не съжалявам. Да си ги харчи със здраве. :bira: (пари изкарани с труд)

Триенето обаче е меко казано недобро отношение към останалите потребители на форума.... (става дума за желанието на автора)

Не си спомням някой да е писал против това, че си показвате творчеството.

Обаче ако носите толкова на пиене, колкото на критика, то егаси сбирката ще бъде..... :hihi:

Всичко е реклама Майстор Димов - реклама и пропаганда...! :buba:

Реклама примерно би било, седейки до Танаци да му показваш твои работи,

а пропаганда да не показваш нищо и дори да не говориш за работата си,

но Танаци след това да дойде при теб и да поръча гравюри...!;)

• 1 month later...

Др.Крумофф,гледам че темата ти е отворена от няколко дни,а не показваш новите си изделия тук.То не че е задължително,но отсъствието ти както и на Евгени Димов е повече от усезаемо.

Др.Крумофф,гледам че темата ти е отворена от няколко дни,а не показваш новите си изделия тук.То не че е задължително,но отсъствието ти както и на Евгени Димов е повече от усезаемо.

Зае.и нямам думи! Лошо че талантлниви хора се съобразяват с буклуци

Edited by Nanski

• 2 weeks later...

Здравей Боре!

Като че ли няма смисъл батка,поне за мен.И преди сме си говорили,че за да работиш прецизно ти трябва спокойствие,а и не по-малко увереност.Ти го знаеш много добре.Признавам,че в последно време спокойствието ми липсваше,тъй като и професията ми спомага за това,но най-вече аз трябваше да си го създам.

И...си го създадох.Не пиша и не публикувам тук.Преглеждам само стойностните мнения.

Изработвам приклада,снимам го и пращам снимките на собственика.Той ако желае ще си публикува снимките.И като ги публикува във форума,който от нас гласува с "харесвам" гласа му отива за собственика на оръжието,а не за мен.Така всеки ще се радва на това,че някой харесва изработката,а не майстора.По този начин аз не си правя реклама,а и нямам нужда от такава.Борбата за Зелени точки,/както казват някои от този форум/ при някои е безмилостно жестока....и защо ли?

Виждам,че някои ми правят сметка колко съм изкарал и колко не съм,как и какво се рекламира...???Съжалявам,аз на тях такива сметки не съм им правил и не ми е работа,а и те от мен в този форум са печелили по някакъв начин.

Всеки има право да се бори за насъщния,както сметне за добре,стига да не пречи на останалите.

Много ще ми е интересно какви ще са коментарите,ако от утре кажа,че ще работя без пари,ей тъй само за слава дет се казва :clap::horo: ..?

:eusa_naughty: В този живот не!

Всеки положен труд има определена цена.

Здравейте г-н Крумов. Понеже, в мнението Ви има коментар относно нещо за което аз лично съм изказал мнение, то ще си позволя да напиша и аз реплика, без никакво желание обаче да се се връщаме на изначалните спорове.

Ето това съм написал

Естествено,че темите са рекламни... какви да са. Освен това, има и полза за потребителите на форума.. Нещата винаги вървят ръка за ръка.

майстор Крумов от този форум миналата година доста изкара. За което не съжалявам. Да си ги харчи със здраве. :bira: (пари изкарани с труд)

Второто и изречение е констатация на факти. Не съм използвал никакви клеветнически похвати, да ви опетнявам или да използвам лъжа.. Това са факти.

1.Факт е че имаше много поръчки през форума

2.Факт е че форума е бил по-интересен защото вие сте качвали снимки на пушките.

Кой от тези два факта не е верен ?

Всичко останало около тези факти са опити за интерпретация.., която вече е лична. Фактите обаче са си факти. Никакви сметки не съм си правил. Нормалната методология е ако съм си правил сметки, то да съм обявил намерение пред Вас за заплащане от ваша страна по точка 1. При положение, че не съм направил такова нещо, то никак не е редно да намесвате сметките. Аз на вас сметки не съм ви правил, съобщих фактите.

Приклад при вас също не съм си правил и то нарочно. Не защото не Ви харесвам работата - напротив. А защото винаги има шанс някоя от страните да остане с впечатление, че е задължена или че е направила услуга.

Не виждам какво лошо има в съобщаването на тези факти при положение че от тях не зависи нищо. Нито Вие сте благотворително дружество, че да работите безплатно, нито пък сте човек, който не знае как да си оцени работата.. Не виждам и какво срамно има да се получават пари от свършена работа.От тука насетне всичко е интерпретация, която когато се видим на живо надявам се да изчистим.

Та в момента сме в абсурдната ситуация, при която аз трябва да оправдавам форума, че вие не пишете тук.

• 2 weeks later...

Др.Крумофф кат гледам тази тема на к`во прилича,стана кат бозаджийски тефтер.Няма ли някой от модовете да потрие или премести мацаниците където им е мястото?

Иначе поздравления за последната Туловка дето си я пуснал в другия форум.Страхотно изглежда.Евала.

• 3 weeks later...

Господин Крумов,

Аз от два дни съм участник във форума и разгледах доста ваши творения и съм впечатлен от таланта Ви.

Как може да се срещнем и да поговорим за притягане на тази пушчица.

Понеже съм на ВИЕ с компютъра, ми е доста трудно да комуникирам чрез него, затова бих искал да се срещнем, ако е възможно.

Предварително Ви благодаря.

[email protected] е имейлът ми, по който можем да разменим телефони за по-лесна комуникация.

post-57930-0-53215600-1351610342_thumb.jpg

post-57930-0-26272500-1351610344_thumb.jpg

post-57930-0-33236400-1351610346_thumb.jpg

post-57930-0-49552100-1351610348_thumb.jpg

post-57930-0-64106300-1351610350_thumb.jpg

Edited by Kostadin 64

Господин Крумов,

Аз от два дни съм участник във форума и разгледах доста ваши творения и съм впечатлен от таланта Ви.

Как може да се срещнем и да поговорим за притягане на тази пушчица.

Понеже съм на ВИЕ с компютъра, ми е доста трудно да комуникирам чрез него, затова бих искал да се срещнем, ако е възможно.

Предварително Ви благодаря.

[email protected] е имейлът ми, по който можем да разменим телефони за по-лесна комуникация.

Да г-н Новаков,както се разбрахме в удобно за Вас време заповядайте!

• 2 weeks later...

И моята " Санта Мария " ще стане такава хубавица след сезона, нали господин Крумов.

Сега тъкмо я лъснах от смазката, (че утре съм на лов на яребица) и направих едно две мерения, просто така в нищото и започнах да си представям разни ловни сцени.

Адмирации за майсторията.

Аз първо помислих ,че на една и съща пушка си правил два приклада, но като се вгледах разбрах ,че първата е " кака " на тази с английския приклад.

Та така като гледам, от първата пушка приклада, по-ще отива на моето пушле.

Наздраве и наслука.

Edited by Kostadin 64

И моята " Санта Мария " ще стане такава хубавица след сезона, нали господин Крумов.

Сега тъкмо я лъснах от смазката, (че утре съм на лов на яребица) и направих едно две мерения, просто така в нищото и започнах да си представям разни ловни сцени.

Адмирации за майсторията.

Аз първо помислих ,че на една и съща пушка си правил два приклада, но като се вгледах разбрах ,че първата е " кака " на тази с английския приклад.

Та така като гледам, от първата пушка приклада, по-ще отива на моето пушле.

Наздраве и наслука.

Изборът е изцяло твой!

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...