Jump to content

Прикладите на ''Krumoff''

Recommended Posts

Честито на колегата Стефан Маринов.Много слука и късмет с "новата" стара придобивка.
Колега искам да те попитам имам ИЖ 27 ЕМ възможна ли е направата на приклад без да идвам при теб да ми го изпратищ с куриер и на какви пари излиза пиши и на ли4ни ако искаш няма проблем.пушката ми сега е със здрав приклад оригиналния но е много некъдърно направен струва ми се 4е няма достатъ4но наклон и при бърза стрелба удрям винаги високо

Колега искам да те попитам имам ИЖ 27 ЕМ възможна ли е направата на приклад без да идвам при теб да ми го изпратищ с куриер и на какви пари излиза пиши и на ли4ни ако искаш няма проблем.пушката ми сега е със здрав приклад оригиналния но е много некъдърно направен струва ми се 4е няма достатъ4но наклон и при бърза стрелба удрям винаги високо

По принцип е възможно,но не и при руските оръжия.

Аз лично не се наемам!

• 4 weeks later...

Крумов здравей! Не съм ти писал отдавна, искам да те питам нещо. Според теб, на успоредка, ложата трябва ли да излиза извън цевите или не? Тоест, като хванеш ложата, да можеш да обгърнеш и цевите! Надявам се да си ме разбрал правилно. Поздрави!

Крумов здравей! Не съм ти писал отдавна, искам да те питам нещо. Според теб, на успоредка, ложата трябва ли да излиза извън цевите или не? Тоест, като хванеш ложата, да можеш да обгърнеш и цевите! Надявам се да си ме разбрал правилно. Поздрави!

Здравей Георги!Това за което ме питаш е по предпочитание на притежателя на оръжието.Някои го предпочитат,други не,но зависи и от самата визия на съответното оръжие /в случая успоредка/.Не на всяко такова му подхожда такава полуложа. ;)

Здравей Георги!Това за което ме питаш е по предпочитание на притежателя на оръжието.Някои го предпочитат,други не,но зависи и от самата визия на съответното оръжие /в случая успоредка/.Не на всяко такова му подхожда такава полуложа. ;)

Мерси за отговора!

• 2 weeks later...

Аплодисменти и от мен към майстора и творчеството му. Страхотно! :hi:

Др.Крумов това класическо изпълнение спира дъха.Дълбок поклон пред майсторлъка ти.

Благодаря колеги!

Ето и няколко кадъра от работен процес.

post-12258-0-86337000-1362390993_thumb.jpg

post-12258-0-61706000-1362391006_thumb.jpg

post-12258-0-63303900-1362391063_thumb.jpg

post-12258-0-73351000-1362391106_thumb.jpg

Тя много арна станала с този прав приклад.

Удължението на спусъковата скоба май не е нейно но и мяса много.

Още веднъж БРАВО :super::clap: :clap: :clap: .

Тя много арна станала с този прав приклад.

Удължението на спусъковата скоба май не е нейно но и мяса много.

Още веднъж БРАВО :super::clap: :clap: :clap: .

Благодаря колега!Предпазителната спускова скоба е от бракувана белгийка.

• 1 month later...

Венци здравей ,да не ти откраднаха сечивата та цял месец неси показал нови творения

Доиде му в повече работата и няма време за качване на снимки.Да е жив и здрав.

Венци здравей ,да не ти откраднаха сечивата та цял месец неси показал нови творения

Здравей Наско.Сечивата са ми на мястото си,но няма време за снимки.Имам си работа и по дворчето и гледам да използвам максимално светлата част от денонощието.Ще има време и за снимки. :pardon:

• 1 month later...

Честито на Истилиян Маринков!От днес притежава още едно бижу МЦ-6,произведена от ЦКИБ през 1952г. в Тулския оръжеен завод.Току що я преоблякох с нови одежди за новия ловен сезон.

post-12258-0-29715400-1371232190_thumb.jpg

post-12258-0-93468100-1371232200_thumb.jpg

post-12258-0-01414400-1371232213_thumb.jpg

post-12258-0-18369400-1371232225_thumb.jpg

post-12258-0-80712500-1371232235_thumb.jpg

post-12258-0-81854700-1371232253_thumb.jpg

post-12258-0-06237800-1371232267_thumb.jpg

post-12258-0-58722200-1371232282_thumb.jpg

post-12258-0-64890900-1371232321_thumb.jpg

• 2 weeks later...

Една Сбрьовка /лява/ от 50-те години на миналия век с нов приклад,полуложа и оксидация....

Др.Крумов,чудя се какво да напиша,за да изразя удовлетворението си от гледката,но вече не намирам думи.Да си жив и здрав и показвай по-често и повечко красоти! :good:

аз имам пушка с открити куроци с разрешително и не е забранено.

Др.Крумов,чудя се какво да напиша,за да изразя удовлетворението си от гледката,но вече не намирам думи.Да си жив и здрав и показвай по-често и повечко красоти! :good:

Благодаря Боби!

Те тва е майстор, не кат ония дет ми прай банята! ;):drinks:

Така е Филипе.Банятя е отговорин семеен обект и никак не е за подценяване! :pardon::bira: