Jump to content

Прикладите на ''Krumoff''

Recommended Posts

Колеги и аз ако може искам да знам каде маистора Имам едно бьрно 304 не мие удобен приклада и смятам да цменям цялата дьрвения Комбито горе много ми хареса Интересуваме цената и каде се намира маистора Аз сьм от Варна

Колеги и аз ако може искам да знам каде маистора Имам едно бьрно 304 не мие удобен приклада и смятам да цменям цялата дьрвения Комбито горе много ми хареса Интересуваме цената и каде се намира маистора Аз сьм от Варна

Майстора е в Плевен той е и създател на тази тема с прикладите :)

Името му е Венци Крумов :good:

Успех :drinks:

Майстора е в Плевен той е и създател на тази тема с прикладите :D

Името му е Венци Крумов :)

Успех ;)

Ах, тиииии....пропусна телефона за връзка 064/800333 :eusa_think::D

• 2 weeks later...
То промяната при мен е частична а не пълна....ма карай :D:D
Що да е частична?Ами полуложата?:huh:Да не би честичко да му загряваш цевите на Ижето че си перфорирал полуложата? :D

Що да е частична?Ами полуложата? :D Да не би честичко да му загряваш цевите на Ижето че си перфорирал полуложата? :D

Др. Крумов, разрешете един въпрос - как стоят нещата с чирени на пищови, да кажем ТТ - 33 ?

Др. Крумов, разрешете един въпрос - как стоят нещата с чирени на пищови, да кажем ТТ - 33 ?
Ще се постарая да не разсъждавам по въпроса,а да заключа директно:За ТТ-33 или само хубави неща или нищо друго. :D Аз навремето имах обява:"Озвучавам сватби и кръщенета с ТТ-33" и съответния телефон. :D А ми трябва да ти кажа,че през първите няколко дни телефонът ми загряваше повече,от колкото телефона на видеооператора. :D Edited by W.KRUMOFF

Ще се постарая да не разсъждавам по въпроса,а да заключа директно:За ТТ-33 или само хубави неща или нищо друго. :p Аз навремето имах обява:"Озвучавам сватби и кръщенета с ТТ-33" и съответния телефон. :drinks: А ми трябва да ти кажа,че през първите няколко дни телефонът ми загряваше повече,от колкото телефона на видеооператора. :(

Мисля, че това звучи като ДА, след като му поизбелим пижамата ще звънна .... :D<_<:D .

И Бърното стана добре,но трябва да го простреляш отново,защото се наложи малко корекция в монтажа на оптиката. И да почерпиш:o

post-12258-1267899202_thumb.jpg

post-12258-1267899214_thumb.jpg

post-12258-1267899224_thumb.jpg

И Бърното стана добре,но трябва да го простреляш отново,защото се наложи малко корекция в монтажа на оптиката. И да почерпиш:)

post-12258-1267899202_thumb.jpg

post-12258-1267899214_thumb.jpg

post-12258-1267899224_thumb.jpg

:o

KRUMOFF,уби змея с тая туловка бе човек!

ще трябва да си търся път към Плевен да пием по кафе :)

неам думи!

мойто рязано тоз-че вече приключи с чакалите и лисиците за сезона - иде и неговия ред

поздравления за чудесната работа

KRUMOFF,уби змея с тая туловка бе човек!

ще трябва да си търся път към Плевен да пием по кафе :D

неам думи!

мойто рязано тоз-че вече приключи с чакалите и лисиците за сезона - иде и неговия ред

поздравления за чудесната работа

;) Заповядай!

И още нещо интересно!Честито Ице!Сама ще ги тръшка, ти само я насочвай правилно ;)

post-12258-1267898688_thumb.jpg

post-12258-1267898697_thumb.jpg

post-12258-1267898706_thumb.jpg

post-12258-1267898719_thumb.jpg

post-12258-1267898730_thumb.jpg

post-12258-1267898750_thumb.jpg

post-12258-1267898763_thumb.jpg

post-12258-1267898783_thumb.jpg

Аууууу......, страшен мрамор и дюлгерин ! :D:D:D

Другарю Крумов ,направо изби рибата ...айде ако си свършил давай да черним .... :) Ама така си е ,който си го може си го може....Др. Крумов и да може може..... :D

Другарю Крумов ,направо изби рибата ...айде ако си свършил давай да черним .... :hi: Ама така си е ,който си го може си го може....Др. Крумов и да може може..... :good:
Е не съм много по рибите,ама ако трябва и риби ще бием.В случая ме караш да се изчервявам :( .Притеснява ме следния факт:Намекнаха ми,че си правя безплатна реклама тук във форума.Да,аз много често забравям,че живея в Ъбсурдистан :rofl: .Сещам се за едни лисици дето гроздето им било на високо.Пускам тези снимчици с образователна цел,защото има мераклии тук във форума,които имат желанието да се борят с ореха в домашни условия за собствено удоволствие.Някои идват в къщи,питат ме,показвам й и не крия нищо от това което знам и мога. Едно време за да видя с какво се прави накатката занесох тубичка от 3 л.прясно мляко и две кори яйца на бай Илия Панов,бог да го прости и той ми подари оригинален немски двуредов резец на Солинген.А сега каквото поискаш :good:

Колеги да поздравим колегата Крумов за Рожденния Му Ден с пожелания за здраве и още много да ни радва с прикладите които прави. :rofl:

Колега Крумов да си жив и здрав да работиш и да ловуваш дълги години . ЧРД .

ЧРД. Много добри изработки. Радвам се, че има такива ловни другари. Пожелавам много здраве, дълги години ползотворна работа, слука и празни гилзи.

Направо изби рибата и половината шаран :good:.Браво колега продължавай все така да ни радваш :( и честит рожден ден,бъди здрав и много слука и наздраве :rofl: