Jump to content

Професор Русалски падна

milen73
 Share

Recommended Posts

Раздуй де, как стана, що стана, с текчето ли го бастиса, предполагам ти си майстора, а почеши малко крастата де колега .

Честито за слуката на майсторите! Не знам дали е същия глиган, но ако е той, то от няколко години това добиче ни върти номера в нашия вилает... Отнесъл е много изстрели (явно неточни!) и много пъти се е измъквал от гонката преди още да са пуснати кучетата. И все пак се надявам Миленския да разясни подробностите.

Само че темата не е изобщо за раздел "Смях" !!!

Edited by gligan4o

Раздуй де, как стана, що стана, с текчето ли го бастиса, предполагам ти си майстора, а почеши малко крастата де колега .

Както винаги професора изчака да мине гонката и се вдигна след сюрията и след гоначите ,които наистина бяха много добри. Направи една голяма кука и тръгна необиспокояван да се пресмива на колегите, но тъй като и друг път ми бе правил тоя прекрасен номер, тоя път реших да се възползвам от неговият заучен номер ,който бях наблюдавал- и се срещнахме очи в очи. Той учуден аз два пъти повече от неговите размери.След изстрела с текчето професора тръгна право срещу мен с тракащи зъби въпреки че 11,7 г. Sellier & Bellot го бе пронизал и благодарение на моя верен помощник в лова кучето което се хвърли срещу него сега имам късмета да ви пиша. Вторият ми изстрел беше неуспешен понеже кучето беше на него и за мое щастие колегата от съседната позиция го пресрещна с още 4 много добри изстрели и прекрати нашите взаимни надхитрявания.

Честито за слуката на майсторите! Не знам дали е същия глиган, но ако е той, то от няколко години това добиче ни върти номера в нашия вилает... Отнесъл е много изстрели (явно неточни!) и много пъти се е измъквал от гонката преди още да са пуснати кучетата. И все пак се надявам Миленския да разясни подробностите.

Само че темата не е изобщо за раздел "Смях" !!!

Дидо предполагам , че е същия защото 2 пъти ми беше правил тоя номер по един и същи начин дори и пътеката по , която вървеше беше същата. ;)

Както винаги професора изчака да мине гонката и се вдигна след сюрията и след гоначите ,които наистина бяха много добри. Направи една голяма кука и тръгна необиспокояван да се пресмива на колегите, но тъй като и друг път ми бе правил тоя прекрасен номер, тоя път реших да се възползвам от неговият заучен номер ,който бях наблюдавал- и се срещнахме очи в очи. Той учуден аз два пъти повече от неговите размери.След изстрела с текчето професора тръгна право срещу мен с тракащи зъби въпреки че 11,7 г. Sellier & Bellot го бе пронизал и благодарение на моя верен помощник в лова кучето което се хвърли срещу него сега имам късмета да ви пиша. Вторият ми изстрел беше неуспешен понеже кучето беше на него и за мое щастие колегата от съседната позиция го пресрещна с още 4 много добри изстрели и прекрати нашите взаимни надхитрявания.

Еиии...... колега, я го поръзпъни малко този коментар и барабар с една хубава " художествена измислица и блогородна лъжа " в една друга " Ловно разказвателна " тема . Това в кавичките е в духа на шегата, не всеки ден пада такъв хубавец . Такъв излет трябва да се помни ! ;) ;) :p

за съжеление трофея е слаб 20см

Не съжалявай, явно Господ не е бил с този хитрец вчера, за да стане толкова голям, хитър и опитен, Оня горе, си е дал лептата . Имах преди години такъв подобен случай, глигана изелзе последен, след сърни, рознородни и разнокилограмови себепобни, бягащи в различна от него посока . Тогава за негово съжаление, той се уплаши / или сработи инстинкта за самосахранение / повече от мен . Още веднъж, браво за слуката ! ;) Това прасе, ще го помня винаги .

Колега сполай ти за слуката...дай Боже на всеки...

Аз съм имал такъв случай ...професорски....няма да изпадам в подробности...освен една ...въртя три дружини като на гонка се е случвал да го парят 60 ;) човека и избуя :p...падна извън сезона ... :p /някои не спират/

;) Да надхитриш това животно е тръпката ....радвам се че сте я изживяли...

Браво Миленски!

Доста бях слушал за това прасе по вашия край от мит се превърна в реалност. ;)

Колега моят изстрел от кариабината е пробил левият семенник от там през бута през меките части и излиза преди ребрата без да има големи поражиния на вътрешностите.Куршума е 7.62/ 54 чешки 11,7 гр.Това останови аутопсията.

Честито колега за добрата слука.Шопара е готин ама да попитам за килата, теглен ли е на кантар или така на преценка?

Ех майка му стара!!!! Все ще се намери някой да свали килата на слуката на някой друг! Абе оставете ги хората да му се радват, пък колкото кила ще да е!!

Майка му,баба му, това е положението....виж тоя глиган на твоя аватар по-лесно ще мине за 200 килограмов.....

Майка му,баба му, това е положението....виж тоя глиган на твоя аватар по-лесно ще мине за 200 килограмов.....

Или този,ял е "политзатворници" в затвора в Белене! :drinks:

post-2778-1258400012_thumb.jpg