Jump to content

Професор Русалски падна

milen73
 Share

Recommended Posts

Или този,ял е "политзатворници" в затвора в Белене! :drinks:

Ехее какво е това животно ;):p Все съм виждал големи прасета ама чак пък толкоз ... Това е бати танка :good::D Колко кила е даи малко инфо ... ако знаеш нещо де :)

Ехее какво е това животно :D;) Все съм виждал големи прасета ама чак пък толкоз ... Това е бати танка :drinks::good: Колко кила е даи малко инфо ... ако знаеш нещо де :p

Този " танк", ще падне за 20мин. от един отбор арни свинари, които естествено си знаят работата .

Майка му,баба му, това е положението....виж тоя глиган на твоя аватар по-лесно ще мине за 200 килограмов.....

Очаквам автора на темата да се защити сам, но все още държа на своето да не се омаловажава трофея на другите, защото по този начин изкарваш колегите си меко казано "лъжци" (с основание или без), което не е етично. :drinks: Аз ако съм на мястото на Милен, ще сложа още някое кило отгоре за "трудност при отстрела"... :good:

На колегите ,които не вярват пожелавам същата слука , а относно килограмите

17 дяла* 7.5 кг

.=127.5 кг.

17*2 кг. ребра и гръбнак=34 кг. ч. дроб 4 кг. глава 12 кг. дотук 177.5 кг. 2/2 =4 кв.кожа, 7 см калкан вътрешности и един тестис=278 кг. Наслука на всички до другата седмица,защото пак ще се чуем.Благодаря!

Сметките ти са неправилно изчислени.....Помисли си пак кое колко тежи....Че нещо от 283 почна да става 278 кг и ако поспорим още малко току-виж станал и под 200 кг...

Или този,ял е "политзатворници" в затвора в Белене! :drinks:

Енев,за този става въпрос или е синът му?

post-16453-1258442750_thumb.jpg

post-16453-1258442772_thumb.jpg

Edited by радослав радев

Сметките ти са неправилно изчислени.....Помисли си пак кое колко тежи....Че нещо от 283 почна да става 278 кг и ако поспорим още малко току-виж станал и под 200 кг...

Човека казва: "и един тестис" като сложиш и другия стават точно 283 кг :drinks::good:

Има и още:

Тоя не знам колко кила е ,но ме беше страх да го снимам по-отблизо,щото щеше да избуши кочината.Вие определете килограмите.

Защо има винаги някой който разваля хубавите теми вече имам чувството че някои ви плаща да се обаждате неподготвени или просто българите сме си такива. Поздрави за хубавия трофей и наслука на всички колеги...

Чета,че се заформя някакъв спор,та искам да питам

ВСИЧКИ ПОЗНАВАЧИ

6 дяла по 26 кг. =156кг. месо с кокали без главата,

около колко кг. е прасето? :drinks:

Чета,че се заформя някакъв спор,та искам да питам

ВСИЧКИ ПОЗНАВАЧИ

6 дяла по 26 кг. =156кг. месо с кокали без главата,

около колко кг. е прасето? :drinks:

Ами колега колко да доиде плюс главата,карантията и кожата 220-230 пък може и да бъркам,абе важно,че е било голямо.

Здравейте колеги,

Първо поздравлвния на колегата за перъзходната слука, такива животни не се отстрелват всеки сезон.

Второ мисля че думата МЕСО почти е излишна в този форум...ако има хора които ловуват заради това.. ги съветвам да направят всичко възможно да се откажат от този СПОРТ или ХОБИ.

Трето хората които имат слука, публикуват снимките си тук, за да споделят радоста си с останалите.....

Нека си признаят тези от Вас които този сезон все още неса виждали диво прасе наживо...та дори и отстреляно.

П.П Винаги ще има колеги които да преувеличават дали с килограми или нещо друго... не спорете и не превръщайте форума, както и самото ни хоби, в нещо негативно. Лова е емоция, Лова е удоволствие и начин за разтоварване а не бизнес или политика така че.....

Поздрави и НАСЛУКА на Всички

Останалото са: копита, кал, горяло масло, паразити и ОЛОВО от стари рани... :mellow:

Има и още:

Радев,този образ не е ли Пурко от остров Персин.Доста е наедрял

Продължавайте да си измисляте нереални килограми и ще се чувствате все по-големи ловци....Аз ви говоря понеже съм мерил стотици отстреляни диви свине на кантар и имам изграден някакъв що-годе окомер в това отношение....А вие ми говорите за дялове които сте мерили къде на око, къде на китайско кантарче...че и дроба бил 4 кг това да не би да е било прасе алкохолик с увеличен черен дроб.....Щом ви е угодно да си измисляте следващия път може да напишете и за 400 кг глиган и ще превземете върха на класацията"майстор на късия разказ".....

Ако името Русалски идва от село Русаля, съм склонен да вярвам, че е голямо прасе. Сега колко точно е може да се каже ,като се качи на кантара. Хранителната база там позволява прасе да натрупа голяма маса.Около горите има огромни блокове царевица .Всичко това го казвам,защото често ловувам в съседното село Дичин и съм виждал какви екземпляри падат.

Радев,този образ не е ли Пурко от остров Персин.Доста е наедрял

Киро,това е същият Пурко,но е сниман миналата година по Коледа.Сега сигурно е още понаедрял.

Ако името Русалски идва от село Русаля, съм склонен да вярвам, че е голямо прасе. Сега колко точно е може да се каже ,като се качи на кантара. Хранителната база там позволява прасе да натрупа голяма маса.Около горите има огромни блокове царевица .Всичко това го казвам,защото често ловувам в съседното село Дичин и съм виждал какви екземпляри падат.

точно от село русаля идва.

Точно за село Русаля става въпрос, и ще бъда много щастлив ,ако колегата Йордан , като дойде на лов в нашия район се обади да се запознаем да убием един огромен глиган и да ми разкаже за неговите лайки , защото съм слушал невероятни неща.

Еиии...... колега, я го поръзпъни малко този коментар и барабар с една хубава " художествена измислица и блогородна лъжа " в една друга " Ловно разказвателна " тема . Това в кавичките е в духа на шегата, не всеки ден пада такъв хубавец . Такъв излет трябва да се помни ! :p;):D

Ама обидно скромно е описанието за такава слука- наистина! Що не се случи на мен такова нещо :( - най малко четири машинописни страници( със ситен шрифт) щяха да ми трябват за да го разкажа! Ама така е -слуката спохожда скромните, а не словоохотливите! :D