Jump to content

Хановерски кръвоследник

Recommended Posts

Здравейте , колеги .Искам да попитам как да предизвикам интереса на моя хановерски кръвоследник кък кръвта,защото вчера го пробвах на кървава диря , но изобщо не го заинтригова.На диря от храна пощурява ,и я намира на 150 метра. Кучето е на 4 месеца.Благодаря!

Ще ти кажа колега.

Не е верно че кръвта му е вродено а му е вродено да използва носа си по добре от другите кучета.

Как да го научиш???

Ако нямаш кръв от диво прасе ползвай телешка, Когато поставяш карвавата диря за да предизвикаш интереса му поставяй на всеки 2-3 метра и по парченце сурово месо. Аз ползвах карантия от диво прасе,дроб бял или черен. така постепенно увеличаваш разтоянието между парченцата докато съвсем ги отстраниш.В някои от по горните постове подробно сам описал какво сам правил.

• Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Да се похваля и аз с един малчуган! Първите впечатления-страхотно кученце,изключително спокойно и с уравновесен характер.

Вчера към 16ч.започна раждането и днес към 7ч.приключи.Резултата е 10бр.малки красавци.

Търся мъжкар за тази мома,някой ако има да пише....да е близо до София

Posted Images

Колега,с кръв от какво го учиш?Не може да не го заинтригува,това е вродено.Неделя докато се разхождахме,Белла намери стървилище,не можах да я отделя от мястото.Постоянно се спираше и гледаше в тази посока,където го откри.Бранко и Белла са рбат и сестра-нали колега?Не энам защо няма интерес към кръвта твоя Бранко.В апартамент ли го гледаш?

С замразена кръв от диво прасе се мъча да го уча , когато беше сезона събирах от убитите животни.

Бранко и Белла са брат и сестра-да.Не гледам го в къща с голям двор и почти не го вържа, сега се опитваме да свиква по малко време да е вързан.Качи снимки ако можеш на Белла на мен ми е трудно качването , но в понеделник ще го снимам и ще се помъча да кача няколко.

Ще ти кажа колега.

Не е верно че кръвта му е вродено а му е вродено да използва носа си по добре от другите кучета.

Как да го научиш???

Ако нямаш кръв от диво прасе ползвай телешка, Когато поставяш карвавата диря за да предизвикаш интереса му поставяй на всеки 2-3 метра и по парченце сурово месо. Аз ползвах карантия от диво прасе,дроб бял или черен. така постепенно увеличаваш разтоянието между парченцата докато съвсем ги отстраниш.В някои от по горните постове подробно сам описал какво сам правил.

Мерси , колега а дроб от питомно прасе става ли за парчетата ,които споменаваш?

Мерси , колега а дроб от питомно прасе става ли за парчетата ,които споменаваш?

Да колега става,важното е да получи усещането,че като върви по тая следа има наградки

Здравей колега,пратими скайпа си на лични.Ще ти пратя снимки и клипове как расте и обучавам Белла.Разбира се ще кача някои и тук в форума.Аз по подобен начин/както колегата е описал по-горе/обучавам Белла.Много разводнена храна,примесена с кръв и награди.Разбира се че не всичко е вродено в кучето,трябват и много усилия от нас за да ги направим това което желаем.Поздрави

Ето снимки от миналата неделя.Извинявам се за лошото качество,но сме снимани от далеч за да не се отвлича вниманието на Белла.post-6509-1268599024_thumb.jpg

• 1 month later...
Ето нещо и от мен

Супер е колега изглежда и много добре .

Благодаря,на 5 месеца сме и се учим.За сега се справя много добре,страшно е умна и схватлива.Учим сe.[

• 3 weeks later...

Нова свежа кръв от Австрия BRUNO-VON FLAMINGARD.След близо 25 часово пътуване вече сме в БГ.

post-9500-1273857562_thumb.jpg

post-9500-1273857644_thumb.jpg

post-9500-1273857677_thumb.jpg

започваме да се адаптираме вече

post-9500-1273858133_thumb.jpg

Браво Венци,страхотен красавец.Дали ще им ходи след 3 години-Бруно и Белла-Ааа???Поздрави :D:bira:

за това го вкарах да освежим кръвта.кучето е с родословие и ощте две папки с документи от изпити на кървава диря на майката и бащата.РОДИТЕЛИ Бащата е DAR od FLIGLA- Майката ARINA z GOMBASSKEJ doliny

Браво БАТЕ да е живо и здраво, :bira::D

Мерси Оги

Нова свежа кръв от Австрия BRUNO-VON FLAMINGARD.След близо 25 часово пътуване вече сме в БГ.

Мераклията си е мераклия ,кръвта вода не става .Брво Венци.