Jump to content

Нашите автомобили за лов.

Recommended Posts

Какво ще кажете за Дайхацу Фероза става ли за лов?

Става защо да не става - само дето е малко тясничко вътре за повече от четири живи същества,да не говорим и за неживи ;)

Става защо да не става - само дето е малко тясничко вътре за повече от четири живи същества,да не говорим и за неживи :rolleyes:

Става колега,най редовно возя в нея четири човека с /пушки и раници/и две кучета /мойте/.

Возил съм и четири човека прасе/120кг./и куче.Вярно че двамата и кучето бяха върху прасето но като си на зор става.

Важно е да има какво да се вози.На слука.

За кучетата съм направил кучкарник ( сандък ) и е много чисто и удобно. В него се побира и около 50 кг. прасе.

Сандък :drinks: цялата ми "кола за лов" ми е сандък , както обича да казва жена ми "подвижният контейнер" . Събира на куп , ловци прасета , кучета и глигани :icon_thumright:

post-21279-1287044365_thumb.jpg

post-21279-1287044481_thumb.jpg

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Едно приятелче ми прати тези снимки на бг технически гении и не се сдържах да ги споделя с вас. Е те текоз джувотно нема по света :D

post-625-0-19279400-1320176566_thumb.jpgpost-625-0-92303100-1320176612_thumb.jpg

Просто неам думи :lol:

Те това е Жип....

• 3 weeks later...

Ето я и моята нова жипка Киа Спортиж 2.0i 4x4...

dd1ca55d02e5.jpg

81cd5b38ccb2.jpg

e2cf66d13cc6.jpg

5b168d218c35.jpg

1ccd5baeee58.jpg

3da94b25e6f6.jpg

Ето я и моята нова жипка Киа Спортиж 2.0i 4x4...

dd1ca55d02e5.jpg

81cd5b38ccb2.jpg

e2cf66d13cc6.jpg

5b168d218c35.jpg

1ccd5baeee58.jpg

3da94b25e6f6.jpg

Със здраве да си я ползуваш !!! :)

Благодаря Колеги! Дано да е късметлийска колата...

Благодаря Колеги! Дано да е късметлийска колата...

Хубава Киа. Дано да е късметлийска.

Ако нямаш проблем с хъбовете ще се учудиш колко добра проходимост има в насечен терен.

Колко конски сили е двигателя - 95 или 127 ?

Хубава Киа. Дано да е късметлийска.

Ако нямаш проблем с хъбовете ще се учудиш колко добра проходимост има в насечен терен.

Колко конски сили е двигателя - 95 или 127 ?

Дано, дано е...

Аз ловувам в поле...няма да е ползвам в тежки терени освен кал из полето...мотора е бензин 127 к.с.

Сложих и гуми и смятам да не е пипам повече...

Ако я караш и през седмицата на хасфалт, тия гуми са ти излишни, ама ще го рабереш и сам по-нататък :)

Знам Ники, знам...те са нови но ги слагам на 3-ти джип вече...колата през седмицата се кара много малко не може и да навърти 100км през работните дни...Но пък аз наваксвам събота и неделя.

Знам Ники, знам...те са нови но ги слагам на 3-ти джип вече...колата през седмицата се кара много малко не може и да навърти 100км през работните дни...Но пък аз наваксвам събота и неделя.

Така е супер!

Аз на мойта бях взел такива, в калта нямаше невъзможни терени, ама на хасфалта беше като тролей....

пп. мюретата ги взех, супер са, тия дни ще ги пробвам :)