Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

Остави го бре Желев, той Лудореца е като "Радио Ерван" - лае си в мъглата за всеки случай,

пък дали кого лае - не го е еня. Ехо БОСИЧКИЯ, умното куче в мъгла не лаело и знаеш ли защо?

"Защото не се знае кого ще залае, дали сегашният си стопанин или пък бъдещият си такъв!" Муааа...

Пост от типичен селяндур,потапяй се......Умното куче може да е подушило свинско,та за тово да не лае.

Edited by лудорец

Пост от типичен селяндур,потапяй се......Умното куче може да е подушило свинско,та за тово да не лае.

Ти дето си големия гражданин, къде гледаш кучетата? :rolleyes: Май у селски краварник или свинарник...

Я вземи и обясни на хората, ще им е интересно колко парици ще усучите от държавата за тестовете? :rolleyes:

post-8127-1272407617_thumb.jpg

Edited by TORMENTOR

Ти дето си големия гражданин, къде гледаш кучетата? :rolleyes: Май у селски краварник или свинарник...

Я вземи и обясни на хората, ще им е интересно колко парици ще усучите от държавата за тестовете? :rolleyes:

Ето пак не правиш разлика от селянин-трудолюбиви хора,изкарващи си хляба с доста пот,за разлика от селяндура.Други потни от работа вода не са пили.....Пък достатъчно хора знаят къде си гледам кучетата,питай ги дали в краварник или свинарник,то трябва да имам стотици кучета.

И пак за пари приказваш....,за усуквания разни....приоми напълно в твой стил........

Язък,че си от Добруджата.....там са читави хора,не са злобни,комплексирани и заядливи...

Edited by лудорец

Ето пак не правиш разлика от селянин-трудолюбиви хора,изкарващи си хляба с доста пот,за разлика от селяндура.Други потни от работа вода не са пили.....Пък достатъчно хора знаят къде си гледам кучетата,питай ги дали в краварник или свинарник,то трябва да имам стотици кучета.

И пак за пари приказваш....,за усуквания разни....приоми напълно в твой стил........

Язък,че си от Добруджата.....там са читави хора,не са злобни,комплексирани и заядливи...

Аз съм колкото от Добруджа, толкоз и от Делиормана - "босички" аптекарю! :rolleyes:

А пък дали съм селяндур, селяк или дори пустиняк се вижда. Ти сега ще кажеш ли на

широката общественост колко парици "ви отпуска" държавата за ДНК тестове или нещеш? :rolleyes:

post-8127-1272408505_thumb.jpg

Edited by TORMENTOR

Аз съм колкото от Добруджа, толкоз и от Делиормана - "босички" аптекарю! :rolleyes:

А пък дали съм селяндур, селяк или дори пустиняк се вижда. Ти сега ще кажеш ли на

широката общественост колко парици "ви отпуска" държавата за ДНК тестове или нещеш? :rolleyes:

По добре босичък аптекар,отколкото разбузен търгаш,джамбазин и мошеник....не, не съм те кръщавал аз с тези епитети.Когато официално съобщи държавата-ти ще си един от първите научил,но не знам ти какво общо ще имаш с тази работа...или си мислиш,че ще се вземат едни пари и ще се тикнат в някое джобче?.....Ех,точно на това сте научени някои хора в това БРФК,все далавери и грабене...

То за това страдат Българските породи......

Edited by лудорец

Има разлика от дефект и дисквалифициращ дефект.По принцип всички кучета са дефектни в някаква степен.

Както е казано:

Който ми посочи идеалното куче,аз ще му посоча идеалния човек,но зорлем да им натрапваме несъществуващи дефекти......

По добре босичък аптекар,отколкото разбузен търгаш,джамбазин и мошеник....не, не съм те кръщавал аз с тези епитети.Когато официално съобщи държавата-ти ще си един от първите научил,но не знам ти какво общо ще имаш с тази работа...или си мислиш,че ще се вземат едни пари и ще се тикнат в някое джобче?.....Ех,точно на това сте научени някои хора в това БРФК,все далавери и грабене...

То за това страдат Българските породи......

Абе ще видим колко е светло бъдещето на местните ни автохтонни породи кучета, след като

вашето БРКС се е заело със тяхното "признаване" и опазване! Незнам, но с такъв управленчески

тандем Аврам Петков / Пламен Митрев ще ми е чудно как и какво ще направите и дали колко

ще завлачите и без това бедната ни държавица. Не помня или поне не съм чувал някога

БРФК да е била "спонсорирана" от държавните ни власти. Пък ти може и да знаеш...

Както каза един авер, ще видим как облекчавате страданията на пороите ни! :rolleyes:

Ало,модератора,где си бре?Тая тема заприлича на една друга.Разбираме ги и двамата но стига толкова.Като искат да си ги мерят да отиват другаде.

Колеги, интересува ме кучето Гари, на Георги Грозданов от с. Оборище, от кои кучета е вадено?

Въпросното куче стана първо в клас млади мъжки, на 30.05.2009год. в Баня!

Колеги, интересува ме кучето Гари, на Георги Грозданов от с. Оборище, от кои кучета е вадено?

Дикман може да даде повече подробности, като производител на кучето.

Ще задам един въпрос с повишена трудност. От кои кучета може да произлиза това?post-27244-1272478253_thumb.jpg

Ще задам един въпрос с повишена трудност. От кои кучета може да произлиза това?post-27244-1272478253_thumb.jpg

Аз не съм много разбирач, но кучето ми мяза, на Данчовия Арап!? :D

Има ли нещо общо с него?

Аз не съм много разбирач, но кучето ми мяза, на Данчовия Арап!? :D

Има ли нещо общо с него?

Колега, не си много активен при гончетата, но явно ги отбираш.Да, Данчовия Арап му е дядо.Загледай се още по добре.

Колега, не си много активен при гончетата, но явно ги отбираш.Да, Данчовия Арап му е дядо.Загледай се още по добре.

Да няма нещо от на Лудореца кучетата ?

Сейхане, заприлича ми в главата на Арапа. Аз също имам кучка, която е внучка на Данчовия Арап и имат извесна прилика с това куче. Но още ми е рано да ги познавам, така, както Сълко го прави. :D

Поздрави!

9ecfb84f45c8.jpg

Гари е директен син на Оскар на Сабахтин и Сатен/от две кучета от стария ми Горан/на Ангел

Да не е син на Рей на Цецо?

Да няма нещо от на Лудореца кучетата ?

Не,Лудореца не е производител на кучето.Но три кучета кучета се срещат втова и на Лудореца последните кучета.Хайде ще ти дам един жокер.В кръвта на това и на Тихомировите кучета има твое куче.

Гари е директен син на Оскар на Сабахтин и Сатен/от две кучета от стария ми Горан/на Ангел

Благодаря за бързия отговор!

Значи, Оскара е ясен, но неразбрах за Сатен, на Ангел! Тя ли върви по стария ти Горан?

Не,Лудореца не е производител на кучето.Но три кучета кучета се срещат втова и на Лудореца последните кучета.Хайде ще ти дам един жокер.В кръвта на това и на Тихомировите кучета има твое куче.

Сега ми даде шах с пешката.Кое е пък това куче.Трябва да си извадя записките,че с възрастта вече забравям.

Да не е син на Рей на Цецо?

Ей Докторе, Бат'Сали се запиля в Лудогорието, но ти хвана правилната посока.

Edited by Карасей

Благодаря за бързия отговор!

Значи, Оскара е ясен, но неразбрах за Сатен, на Ангел! Тя ли върви по стария ти Горан?

Да тя е по него.

Сега ми даде шах с пешката.Кое е пък това куче.Трябва да си извадя записките,че с възрастта вече забравям.

Един гросмайстор трябва да намери изход и при царски гамбит.

Ей Докторе, Бат'Сали се запиля в Лудогорието, но ти хвана правилната посока.

Видя ли сега Сейхане - правилно го наричат "Баша".