Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

Поради голямия интерес за нашите разплодници с риск да обида някой колега. Инфо за тях не даваме а заплождане на наши разподници само за членове на нащия клуб и то определени от управителният съвет на клуба. :drinks:

Ееееееееееее неееееее това няма да можем да го преживеем........баси много кофти така бе,човек тъкмо дочух,че колегите дават на кучките си медикаменти за по скорощно разгонване,за да могат да захванат 'старчето" доде още се крепи...а ти сега ни разби с това потресаващо инфо... :sorry::eusa_think:

:(

Сега сериозно...::::

Защо си мислите,че вашия клуб и вашите кучета са центъра на вселената не знам!Типично по 'Селски"...но какво да правиш народа го е казал: то да е х.... да му го набиеш ама то акъл... :freak::crybaby:

Само не схаващам с това разцепване до къде ще се стигне и какво си мислите,че ще постигнете по тази логика всеки клуб трябва да се затвори в един 'омагьосан" кръг и да не се допуща външна кръв!Тогава господин експерте в кинологията и развитието на Гончето до къде ще стигнем?

И само се замисли с това тесногръдо разсъждаване кое ощитяваш повече,останалите клубове или породата?

поздрави и честит празник на всички!!! :bira: :bira: :bira:

Докато тези двамата се любеха,сестрата на младоженката гиpost-15371-0-56203900-1297699245_thumb.jpgpost-15371-0-42779900-1297699255_thumb.jpg гледаше с любопитство:

г/н Чумпов мисля,че тези 2те сестри ги видях в Пазарджик...искам да кажа само,че от тогава до сега са се променили страшно и особено тази е Бонбоннн!!!Да са живи и здрави,супер са!!! :drinks: :drinks:

Малко късно разбирам,

но мисля че тук е мястото да честита рожденния ден на Сълко Литов (бат Сали)Пожелавам му най-вече Здраве,както на него така и на цялото му семейство,а всичко друго се постига с времето!!!

:drinks: :drinks: :drinks:

пс

наблъсках една камара коментари,ама ще ме прощават модовете... :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Ееееееееееее неееееее това няма да можем да го преживеем........баси много кофти така бе,човек тъкмо дочух,че колегите дават на кучките си медикаменти за по скорощно разгонване,за да могат да захванат 'старчето" доде още се крепи...а ти сега ни разби с това потресаващо инфо... :sorry::eusa_think:

:(

Сега сериозно...::::

Защо си мислите,че вашия клуб и вашите кучета са центъра на вселената не знам!Типично по 'Селски"...но какво да правиш народа го е казал: то да е х.... да му го набиеш ама то акъл... :freak::crybaby:

Само не схаващам с това разцепване до къде ще се стигне и какво си мислите,че ще постигнете по тази логика всеки клуб трябва да се затвори в един 'омагьосан" кръг и да не се допуща външна кръв!Тогава господин експерте в кинологията и развитието на Гончето до къде ще стигнем?

И само се замисли с това тесногръдо разсъждаване кое ощитяваш повече,останалите клубове или породата?

поздрави и честит празник на всички!!! :bira: :bira: :bira:

И ти типично по селски се исказа,но явно много бързо се влияеш от чужди мнения!

Явно това се дължи на младостта ти!Всеки има право на лична ориентация,включително и ти.

Ако имаш някакви виждания за кучетата на човека,моля сподели ги,в противен случай не плюй безпричинно.

Така не помагате за развитието на породата имах друго мнение за теб и Тихомир, но все пак живи и здрави и дано сте избрали правилния път.

Милене не се притеснявай материал има само да ни се занимава!Кучките верно почнаха вече да се гонят но мъжки кучета има ,нали знаиш който търси намира!Скоро ще взема да качвам и снимки от новите скачки за тази година!А ако държиш на тяхната кръв знам къде има от нея и винаги можим да заплодим там!Поздрави на всички любители на породата независимо кой към къде членува :drinks:

И ти типично по селски се исказа,но явно много бързо се влияеш от чужди мнения!

Явно това се дължи на младостта ти!Всеки има право на лична ориентация,включително и ти.

Ако имаш някакви виждания за кучетата на човека,моля сподели ги,в противен случай не плюй безпричинно.

Брехххх....така е млад съм и зелен...верно е!По добре млад тинейджър с нормално поведение,отколкото зрял мъж с детинско проявление...но това друга тема!

та така,аз първо ще изчакам Bertone да изкаже своето професионално мнение...а после ще продължим коментирането... :good:

Милене не се притеснявай материал има само да ни се занимава!Кучките верно почнаха вече да се гонят но мъжки кучета има ,нали знаиш който търси намира!Скоро ще взема да качвам и снимки от новите скачки за тази година!А ако държиш на тяхната кръв знам къде има от нея и винаги можим да заплодим там!Поздрави на всички любители на породата независимо кой към къде членува :drinks:

Бобиии аз в тебе нямам съмнение,че можеш винаги да изкараш някой стар ветеран дето е с изворна кръв!Но подкрепям Милен,не става въпрос,че някой няма да пусне един копой на моя кучка примерно,че аз съм от другия клуб...мен ме дразни поведението и мисленето на някой хора...които до вчера пееха една песничка,а сега вече се правят на видиш ли ни,'Кои сме ние?!"

Показват тука кучета,заяждат се по доста неуместен начин и не го правят защото така се е наложило,а го правят с някви неуместни цели!Това не го разбирам аз,уж се борим за една порода и всеки се опитва да съгради нещо..а в същото време се проявяват 'интереси"...и се правят интриги!А пак казвам Уж работим за утвърждаването на една и Съща Порода на име Българско Лудогорско Гонче!

Всеки да ме разбира както пожелае...

:drinks: POKO :drinks:

бРАВО бате,знаеш,че при нас няма неработни кучета,и четерите кучета дето ги вземахте от мене вече си доказаха,че са много работни -НАЛИИИИИИИ,много колеги си мислят,че ние само се изхвърляме,но те са завистливите колеги,като роди кучката искам малкото да ми го изпратиш-вече съм уговорил който ще го кара,а ако нашия човек идва от него го пращаш.Още веднъж браво няма хлабово. :drinks:

Бобиии аз в тебе нямам съмнение,че можеш винаги да изкараш някой стар ветеран дето е с изворна кръв!Но подкрепям Милен,не става въпрос,че някой няма да пусне един копой на моя кучка примерно,че аз съм от другия клуб...мен ме дразни поведението и мисленето на някой хора...които до вчера пееха една песничка,а сега вече се правят на видиш ли ни,'Кои сме ние?!"

Показват тука кучета,заяждат се по доста неуместен начин и не го правят защото така се е наложило,а го правят с някви неуместни цели!Това не го разбирам аз,уж се борим за една порода и всеки се опитва да съгради нещо..а в същото време се проявяват 'интереси"...и се правят интриги!А пак казвам Уж работим за утвърждаването на една и Съща Порода на име Българско Лудогорско Гонче!

Брако така е прав си подкрепям те!Но нека да не збравяме,че сме хора и човек до човек идва и опира не трябва да се затваряме така то нестига че генофона е ограничен а и по този начин още повече!Има и друго държавата ни е демократична и всеки сам решава като собственик на дадено нещо как да постъпи с него!

Лошото е, че няма да може да потренираме 1-2 пъти.

Какво да потренираме, 2х100 или нещо друго?

Поради голямия интерес за нашите разплодници с риск да обида някой колега. Инфо за тях не даваме а заплождане на наши разподници само за членове на нащия клуб и то определени от управителният съвет на клуба. :drinks:

Това което казваш е клубна политика.Така сте решили - така сте го направили, в интерес на селекцията и лоялността към клуба.Случайно постигнати резултати - няма.

Благодаря за отговора,знаеш ли след като ни ми отговори викам си нещо ми се сърди тоя човек :drinks:

Може да се разсърдя, ако не дойдеш на Ракитово.Я покажи някой мастор.При нас понеже няма прасета, може би ще дойда от 450-500км за да види кучето ми прасе, но ще го пусна като си заминат зрителите. :D

Едно клипче от мен,сециално за производитела на това куче Karasey...Даница 1ва среща с прасе:

п.с

Извинявам се за лошото качество на клипа,но ми е трудно да влезна в ролята на водач и оператор едновременно...но все пак мисля,че се вижда желанието на кучето за работа! :drinks:

А колкото до съфорумеца Бертоне,някак си не схващам тона на неговите коментари... :nea:

Не е лошо.Смяташ ли да идваш на Ракитово?

бРАВО бате,знаеш,че при нас няма неработни кучета,и четерите кучета дето ги вземахте от мене вече си доказаха,че са много работни -НАЛИИИИИИИ,много колеги си мислят,че ние само се изхвърляме,но те са завистливите колеги,като роди кучката искам малкото да ми го изпратиш-вече съм уговорил който ще го кара,а ако нашия човек идва от него го пращаш.Още веднъж браво няма хлабово. :drinks:

Бягай да вземеш бележка и за гръцко, щото пазаряТ е тесен.И да почерпиш :kifteta:

Не е лошо.Смяташ ли да идваш на Ракитово?

Живорт и здраве съм на линия!Дори смятам и да участвам,макар да нямам големи шансове за класиране...а й ще доведа Даница да е видиш! :drinks:

Бягай да вземеш бележка и за гръцко, щото пазаряТ е тесен.И да почерпиш :kifteta:

Ванка те са ТУРЦИИИИ от гр.Бурса и фатката знаеш ли каква е- повечето НЕ ЯДАТ свинско и ако отида трябва да отида с камион за да докарам месото. :drinks: :drinks: ,тая година на едно друго място ходихме пак на лов ,но тука в европейската част и акъла ми излезна за два дена 16 броя прасета,а изтърваните и ранените въобще не ги търсят и даже не казват колко са минали през посиите,но едно неещо ми направи впечетление-Бате ти казвам няма един квадтрат празно масто в нивите където нее посято,там селата гъмжат от хора и се сеее яко.

:drinks::good:

Искам да попитам това куче също ли е сред вашите разплодници?

post-13774-0-35658100-1297783181_thumb.jpg

аха ,баш така е, прав си ,ама работим ли за това ????

А ако не се лъжа преди време ,някои отказа да пусне на чужда куча ,но тогава тия коментари ги немаше!!!! На кво ли се дължи ,а??

post-17050-0-27346200-1297783892_thumb.jpg

post-17050-0-90547800-1297783977_thumb.jpg

Edited by lo6ko-to6ko

А ако не се лъжа преди време ,някои отказа да пусне на чужда куча ,но тогава тия коментари ги немаше!!!! На кво ли се дължи ,а??

Точно пък ти какво работиш ?! Edited by HeHo

хахаах поне не говоря глупости и разправям лъжи налево и надесно ,ама айде със здраве си останете ,давай с "-" и може пак да получаваш душевен o...зам от това, знам ли ????? :blink:

ПП : некаде да прочете ,че аз работя??? секретар сам :good:

пп;извинявам се сега видех за светлината...е нее истина,аз ако чаках от ..клио светлина,значи пълен мрак щее насекаде ,ти верно се взе на сериозно ,приземи се малко !!!м

Започваш да си противоричиш приятелю, но все пак честита ти нова длъжност :drinks::D

Абре ти по 10 пъти си дописваш коментара,явно мисълта ти е малко по бавна...извини ме!Да за ПИрин ме интересува този пес също ли е от РАЗПЛОДНИЦИТЕ ВИ?

И ако е от разплодници,да попитам структората на тялото му на кой стандарт отговара?

Колега не си хаби на празно нервите, така са решили нека така да е, ние ще търсим други кучета да заплождаме.Мисля, че в България има много други разплодници, които са по-добри от тяхните.Нали знаеш тоя лаф човек до човека ходи.Не се знае какви времена ще дойдат.

Какво да потренираме, 2х100 или нещо друго?

Това ще го тренираме за общото събрание на 26.03.2011г.

Edited by bat sali

Искам да попитам това куче също ли е сред вашите разплодници?

Наистина хубаво Българско Лудогорско Гонче :hi:

Немога само да проумея,защо всички се"борите"за породата,пък два клуба?