Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

Майтап бе Уили :D .Няма страшно,може да окуча 2или 3 кучки, избираш каквото искаш.Поздрави дядо си. :bira:

Просто няма какво да кажа!Живи и здрави да сме,аз ценя това което имам в момента! :blush:

А тя,поне в моите очи е :super:

Ще ги поздрава разбира се! :drinks:

Edited by brakoniera2

Поради голямия интерес за нашите разплодници с риск да обида някой колега. Инфо за тях не даваме а заплождане на наши разподници само за членове на нащия клуб и то определени от управителният съвет на клуба. :drinks:

Бертоне, написаното от теб,съм го оставил без коментар.Уважавам решението на Вашия Управителен Съвет,защото то касае един тесен кръг от хора,само развъдчиците на породата.

Има обаче ,един друг казус ,явно също решение на Вашия Управителен Съвет,които не мога да не уважа с коментар,тъи като касае една вече по-голяма група от хора, Ползвателите на породата.Явно е практика във Вашия клуб ,когато хора нечленове на него или нечленуващи в никои клуб, си вземат кученце от Вас ,да не им давате родословие на кучето,докато не станат членове на клуба.Не мислите ли,че с това Вие нарушавате някои основни Конституционни права на гражданите.

Бертоне, написаното от теб,съм го оставил без коментар.Уважавам решението на Вашия Управителен Съвет,защото то касае един тесен кръг от хора,само развъдчиците на породата.

Има обаче ,един друг казус ,явно също решение на Вашия Управителен Съвет,които не мога да не уважа с коментар,тъи като касае една вече по-голяма група от хора, Ползвателите на породата.Явно е практика във Вашия клуб ,когато хора нечленове на него или нечленуващи в никои клуб, си вземат кученце от Вас ,да не им давате родословие на кучето,докато не станат членове на клуба.Не мислите ли,че с това Вие нарушавате някои основни Конституционни права на гражданите.

Е Желю пак си объркал рейса бе пич!Това със эабраните важи за вашия клуб: :yahoo:

Мисля си ,че най обидното в този списък са имената на някои колеги от НКБГ ,не им прави чест да участват на това мероприятие на КБГ , или те са двулични и с нечисти намерения за НКБГ

Не редно а и много бързо се забравиха някои неща

Аз лично не съм очарован от тези колеги.

Ако някои от тях не е разбрал НКБГ и КБГ(с.Баня) се съревновават в БРФК и ще трябва да се реши кой от тези 2 клуба ще остане представител на породата.Проблема е че това е доста двулично и не мисля да споря с теб по този въпрос.

Трябва да се занят някои факти защото някои колеги само се тупат в гърдите че са членове на този или онзи клуб ,имат го за привилегия а не за задължение-има разлика!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!БЕЗ КОМЕНТАР това оставам да го коментират колеги те . А относно родословията-до сега не са издавани родословия от нашия клуб тъй-като не бе готова електронната племенна книга .Родословия ще почнат да се вадят от 06.04.2011год.който желае да заповяда.До сега сме издава ли само родословни справки.Който е взимал от мен кученце винаги е имало родословна справка и никой не съм насилвал да става наш член.Ако има такъв нека да напише!!!!!!

Ееее жалко и аз търся такъв спаринг партньор за една 7месечна копойка,но уви!Все пак ако някой знае в регион Пазарджик да има такива прасенца,нека сподели!ще почерпа по една брациговска :drinks:

А иначе кутраците са ти 6+,ЕВАЛА! :good:

Първо ракията да вида и тогава споделям ;p въпреки че вече ти казах къде да я водиш . . . прасетата са малки и бягат. ;]

Edited by HeHo

Желев,вземи метрото бе пич :lol: На рейсовете им отмина времето,и спри да се заяждаш с хората,нали виждаш в какво положение са,10 човека клуб,и няколко симпатизанти-свободни елементи,които пишат из форума :clapping:

Аз вобще не разбирам защо Желев си губи времето с разни кадри тук и им слиза на нивото!!! :nea:

Преди време бях задал няколко въпроса,но все още отговор няма!Сигорно аз пък не съм на тяхното ниво за да ме удостоят с честта да ми отговорат.... :(

Първо ракията да вида и тогава споделям ;p въпреки че вече ти казах къде да я водиш . . . прасетата са малки и бягат. ;]

За питието нямаш проблем,но за онова място разбрах,че не пускали всеки..... :unsure:

Здраейте,колеги преди един час се случи ето това.Страцин се влюби в Жана и надявам се от тая любов да излезе нещо което да радва всички любители на БГгончета.

post-44724-0-37484800-1299928453_thumb.jpg

За питието нямаш проблем,но за онова място разбрах,че не пускали всеки..... :unsure:

Говори с човека, който отговаря за гатера много е пекан не вярвам да те върне. Пък и си с малко куче няма да направи нищо лошо на прасетата.

[quote name='bertone' timestamp='1299918487' post='376903' А относно родословията-до сега не са издавани родословия от нашия клуб тъй-като не бе готова електронната племенна книга .Родословия ще почнат да се вадят от 06.04.2011год.който желае да заповяда.До сега сме издава ли само родословни справки.Който е взимал от мен кученце винаги е имало родословна справка и никой не съм насилвал да става наш член.Ако има такъв нека да напише!!!!!!

здрасти,колега-без да се заяждам ти казвам,че лично познавам такъв човек,на когото е казано ,че ще се извади родословие на кучето само ако стане член на клуба ви-знам ,че ще запише братовчед си за член ,понеже е в друг клуб(не на българско гонче)и за момента неиска да членува в който и да е клуб на бг.гонче....иначе кучето е супер на екстериор и е работно за въздрастта си...

здрасти,колега-без да се заяждам ти казвам,че лично познавам такъв човек,на когото е казано ,че ще се извади родословие на кучето само ако стане член на клуба ви-знам ,че ще запише братовчед си за член ,понеже е в друг клуб(не на българско гонче)и за момента неиска да членува в който и да е клуб на бг.гонче....иначе кучето е супер на екстериор и е работно за въздрастта си...

Здрасти колега не знам на какъв език пиша!Написах , че до сега родословия не сме издавали!!!!!!!!!! АЗ от моя страна гарантирам , че съм издавал родословни справки на мои кученца и никого не съм карал на сила да става наш член.Давай го тоя твой приятел да каже кой го е насилвал да става наш член и от кой е взел кученце.Аз ти гарантирам нека колегата да ми пише на лични след 06.04.2011г.лично аз ще му извадя родословието!

Към колегата Жоро74.Понеже и аз съм от тоя клуб,произвел съм и съм продал доста кученца се заинтересувах от написаното от теб.Ще те помоля да кажеш името на човека и от къде е или ако е съфорумец нека сам да сподели тук във форума.В противен случай си е чисто заяждане,само някои да ви подаде и сеира е на лице.

Здрасти колега не знам на какъв език пиша!Написах , че до сега родословия не сме издавали!!!!!!!!!! АЗ от моя страна гарантирам , че съм издавал родословни справки на мои кученца и никого не съм карал на сила да става наш член.Давай го тоя твой приятел да каже кой го е насилвал да става наш член и от кой е взел кученце.Аз ти гарантирам нека колегата да ми пише на лични след 06.04.2011г.лично аз ще му извадя родословието!

никой не е казвал ,че е издадено родословие на въпросното куче-езика на който пишеш ми се струва -"майчин"(поне за сега)!за родословието съм сигурен ,че ще ти пише или ще звънне на вашия председател!благодаря за откровенността и дано тия неща се избягват за в бъдеще...(т.е.дано съм "крив")!

Към колегата Жоро74.Понеже и аз съм от тоя клуб,произвел съм и съм продал доста кученца се заинтересувах от написаното от теб.Ще те помоля да кажеш името на човека и от къде е или ако е съфорумец нека сам да сподели тук във форума.В противен случай си е чисто заяждане,само някои да ви подаде и сеира е на лице.

колега,никой нищо и никаде не подава...човека е наш съфоромец и ако желае нека обсъди случая с Вас...никой и с нищо не се заяжда и да ти кажа аз също се инерисувам от тая кръв,тъй-че,не мисля да правя спам,нерви и каквото и да било там в разрез с правилата на темата,форума и т.н.-надявам се ме разбра...и езика е БЪЛГАРСКИ,както и породата е ЕДНА,БЪЛГАРСКА и за редовия ловец(като мен),не е интересно откъде е взето и как ще ловува кучето му,въпроса е да се съхранят работните и екстериорните му качества от вещи хора като Вас... :good:

Бертоне,рейса може да го обърка някои който го чака. Вече сме на совалки.Съревнованието го остави, Другия състезател отдавна е хвърлил бялата кърпа.Магаре влак стига ли? А състезанието,на което са отишли да си пробват кучетата някои другари,въобще не е пункт в съревнованието за БРФК.Затова да не ги съдим излишно,а и мястото да им се обърне някакво внимание не е тук,а на друг форум.

Не си спомням да съм казал ,че ти си насилвал някои да става член на клуба Ви.Но е факт ,че има такъв натиск,че ще им се издаде документ за кучето,което са вземали от някои от вашия клуб или през 5-6 ръка е попаднало у тях,

само ако станат членове на клуба се потвърждава и от последвал коментар на Жоро 74,за Идентичен случай с негов познат.Мисля ,че задължение на развъдчика е ,да издаде документи на кученцата и да ги предаде на новите собственици,без значение дали членуват или не в клуба Ви.Насилствения еничарски подход не дава резултат.Дори и за момента да се скрие произхода на такова животно,рано или късно тои се изяснява и на тоя етап от развитие на породата документ може да му се издаде от друго място. Приятен да е пътя Ви ,по които сте тръгнали с това ПАЗ-че.

Бертоне,рейса може да го обърка някои който го чака. Вече сме на совалки.Съревнованието го остави, Другия състезател отдавна е хвърлил бялата кърпа.Магаре влак стига ли? А състезанието,на което са отишли да си пробват кучетата някои другари,въобще не е пункт в съревнованието за БРФК.Затова да не ги съдим излишно,а и мястото да им се обърне някакво внимание не е тук,а на друг форум.

Не си спомням да съм казал ,че ти си насилвал някои да става член на клуба Ви.Но е факт ,че има такъв натиск,че ще им се издаде документ за кучето,което са вземали от някои от вашия клуб или през 5-6 ръка е попаднало у тях,

само ако станат членове на клуба се потвърждава и от последвал коментар на Жоро 74,за Идентичен случай с негов познат.Мисля ,че задължение на развъдчика е ,да издаде документи на кученцата и да ги предаде на новите собственици,без значение дали членуват или не в клуба Ви.Насилствения еничарски подход не дава резултат.Дори и за момента да се скрие произхода на такова животно,рано или късно тои се изяснява и на тоя етап от развитие на породата документ може да му се издаде от друго място. Приятен да е пътя Ви ,по които сте тръгнали с това ПАЗ-че.

Жельо,чух че сте го пуснали по асфалта това "ПАЗЧЕ"... :) айде без конфронтаций -само наслука -работете за породата и да не ви пука!!! :)

................................................................................................Написах , че до сега родословия не сме издавали!!!!!!!!!!АЗ ............................................................................................................................................................

С моя простия акъл,се питам,след така широкото оповестяване на Международното признаване на породата от международни организации ,посредством Вашия клуб,и размахване на разни Сертификати, кои са тия меко казано малоумници ,които Ви признаха порода, след като Вие до сега не сте издали дори един елементарен документ като родословието? С каква документация представихте породата,като нямате дори едно родословие?

P.S. Пак въпроса го вземете за заяждане и за подаване за сеир.

Какво пак се занимавате с нашия клуб?Тъкмо спрат нападките и хайде хоп.То да има какво да делим,но не би.Давай да ги нападаме,колко сме велики....

А,каква е практиката на вашия клуб?И въобще какво си мислите да постигнете?Да вие сте прави,всички останало -в канала.Не знам какво целите,да подчините всичко живо на вашите идеи?

Ми ние нямаме нищо общо с вашите борби за надмощие.Не се състезаваме дори в един коридор.

Желев,вземи метрото бе пич :lol: На рейсовете им отмина времето,и спри да се заяждаш с хората,нали виждаш в какво положение са,10 човека клуб,и няколко симпатизанти-свободни елементи,които пишат из форума :clapping:

Ти не се тревожи колко хора сме,даже 10 са много за нас.Какво се занимавате с изпаднали германци.

Аз вобще не разбирам защо Желев си губи времето с разни кадри тук и им слиза на нивото!!! :nea:

Преди време бях задал няколко въпроса,но все още отговор няма!Сигорно аз пък не съм на тяхното ниво за да ме удостоят с честта да ми отговорат.... :(

И аз се чудя,защо си губи времето г-на Желев с разни кадри и им слиза на нивото.....ако имат ниво :rolleyes:

Пък г-н Бракониер,не знам защо задавате въпроси на нас?И защо търсите отговори от нас?Все пак аз лично не съм видял конкретни ваши въпроси,пропуснал съм ги явно-сори.

Да,но след като кучето е минало през 5-6 ръце както се изрази,родословието се издава на първата ръка или на последната,но след оглед на същото куче,че видиш ли може да е друго.

Лесна процедура-четеца и сравняваме идентификационния номер и изясняваме ситуацията.

Насилието по принцип е характерно за нас,пък било то и еничарско,ех така ме развесели това :rofl:

А ПАЗчето е ПРАЗче.....веселби невероятни..