Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

Сълко я си помисли малко ко ще върне при тая скачка.Колко ще вземе от майката и колко от бащата.Според проф.Дъндаринов ,проф.Мицалов и Андон Тодоров друго ще дойде .Но живи и здрави ще говорим после. :271:

Каквото и да ти казват професорите тук се събират четири основни линии.

Имал съм удоволствието да ловувам с някои от тези кучета.

Кажи им, че така пее радиото.

Бертоне, аз разсъждавам от моята си камбанария и просто го споделих във форума.Може би не трябваше да го правя.

Професорите разсъждават по професорски. Те за тези неща са учили и явно ги разбират по-добре от нас простосмъртните.

Сали,Понякога се случва един обикновен монтьор да има повече познания от някои дипломиран инженер.

Сали,Понякога се случва един обикновен монтьор да има повече познания от някои дипломиран инженер.

Много точна дума каза господин Желю!!! :good:

Рита на Николай от Братя Даскалови и Черо на Тахчиев:

Бат Сали не се спирате вие,айде бирикет да е работата!Евала! :clapping:

След период от 1 до 3 месеца от теб ще очаквам най много снимки на творенията от твойто кумуване!!! :drinks:

Бат Сали не се спирате вие,айде бирикет да е работата!Евала! :clapping:

След период от 1 до 3 месеца от теб ще очаквам най много снимки на творенията от твойто кумуване!!! :drinks:

Вече започнаха.След Ушко,Кардама и на Ричито,вчера и у Треската са се родили 6 силно руси.

И ПАК

Брат на Дино на Слави.Ушите на кучето са оперирани.

Дано чул те господ, ще видим след няколко месеца.Смятам, че ще се получи.drinks.gif

Като познавам и 2 кучета ,като ги знам от кой кучета са вадени мисля Милене,че ще излезнат много добри малки!С нетърпение чакам момента в който ще се родят,лично ще дойда да ги видя!

Прав си адаш и аз с интерес очаквам да видя какви кученца ще се родят , тъй като в тях ще има кръв от ОТО , Данчовия АРАП и РЕЙ на Цецо от челопек. Мисля , че ще излязат много добри представители на породата! :bulgar:

Честито bertone пожелавам ти поне 10 малки от хубави по хубави да са!И според мен ще излезнат добри кученца от тая връзка!

Като познавам и 2 кучета ,като ги знам от кой кучета са вадени мисля Милене,че ще излезнат много добри малки!С нетърпение чакам момента в който ще се родят,лично ще дойда да ги видя!

Винаги си добре дошъл приятелю, даже имаш право на един мъник.

Асене,много читаво куче. Заъглено и със стегнати лапи.

Да много добро куче и наистина стегнати лапи, което малко кучета могат да се гордеят с това.

Сълко я си помисли малко ко ще върне при тая скачка.Колко ще вземе от майката и колко от бащата.Според проф.Дъндаринов ,проф.Мицалов и Андон Тодоров друго ще дойде .Но живи и здрави ще говорим после. :271:

Много се радвам,че курсовете организирани безплатно от БРКС,вече 2ра година,вдигат киноложкото и съдийско ниво на участниците.Работата е добре,щом започваме да мислим и разсъждаваме.Наистина, ще бъде интересен резултата.Но в генетиката 1 и 1 винаги правят различно от 2.

Каквото и да ти казват професорите тук се събират четири основни линии.

Имал съм удоволствието да ловувам с някои от тези кучета.

Кажи им, че така пее радиото.

Не започвайте пак с нападките едни към други.Изразявайте си мненията нормално.Всеки има право на мнение,професор,овчар,шофьор.Извинявай Сълко,но за какво радио говориш?

Да,но това е само понякога както казваш.Даже много рядко.

един младеж ,и един непознат такъв сп за НИколов и Nki26

Ей бре Тошко,извади и ти нещо,стига само са те гълчали като статист. :rolleyes:

Ей бре Тошко,извади и ти нещо,стига само са те гълчали като статист. :rolleyes:

ее мислех да не показвам,ама понеже сам подкупен(обещаха ми един стриптийз ) :yahoo: та рекох и аз да се вредя !!!! а и нали знаеш ,че не обичам да се хваля :nea:

Edited by lo6ko-to6ko

ее мислех да не показвам,ама понеже сам подкупен(обещаха ми един стриптийз ) :yahoo: та рекох и аз да се вредя !!!! а и нали знаеш ,че не обичам да се хваля :nea:

Кой ти обеща стриптииз бе човек?Някой от този форум ли ще се съблича? :blink:

Кой ти обеща стриптииз бе човек?Някой от този форум ли ще се съблича? :blink:

той минал :rolleyes: ,ама ми обещаха повторение :nea: ,а от мене бонус -ДАСКАЛИЦАТА :rofl: