Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

Абе те от малки при нас се раждат с дебели гласове!Като се видим ще ти кажа рецептата за гласа :yahoo:

Досещам се каква ще е тая рецепта.....студена бира и топли кюфтета, а може и някоя мускатова с овчарска и нещо диво.drinks.gif

Досещам се каква ще е тая рецепта.....студена бира и топли кюфтета, а може и някоя мускатова с овчарска и нещо диво.drinks.gif

Стягай се за бала покривка на голяма маса другата седмица ще изпълним тая рацепта!

Боби,ето една госпожица,която няма да гони в Хасковските балкани :drinks:

'edinaka' тя ще те прослави във вашите големи балкани!Браво много е пораснала и много красива е станала!Поздрави

чест и почитания за усилията на вас и всички останали ,които обичат породата :drinks: :drinks:

Какъв е този сертификат,на ПОРОДАТА,като на него има трицветно гонче?Той влиза ли в БГ породите?Тошко,ти лая,лая из форума,пък нещо нете виждаме в класирането :unsure:

Боби кажи нещо за тая кучка и за бащата на малките :good:

бОБИИИИИИИИИИ нищо не каза за тази кучка и за тези малки,нещо можеш ли да измислиш там имаш ли коз за да използваш.

Какъв е този сертификат,на ПОРОДАТА,като на него има трицветно гонче?Той влиза ли в БГ породите?Тошко,ти лая,лая из форума,пък нещо нете виждаме в класирането :unsure:

аз ли ??? аз говорех георги ,говорех!!!!Ама се сещам за един дет явно е лаял ,че след време забрави къде какво е говорил .Айде радвай се на красивото и класно куче с което най-накрая се сдоби ,и го учи НА лов.Защото това куче си личи че е хубаво и няма да го подаряваш на познати както предните

Пп;и похвали ,че си си направил труда да прегледаш класирането специялно заради мен ,..поне си видял хубави кучета..НАЛИ

Нещо намекваш за сертификата ли?То бива,ама чак толкова.Какво не ти харесва бе"приятел".Голяма нетърпимост,какъв ти е точно проблема на теб?.Прочети какво пише на въпросния документ.Трицветното е запазена марка на други.

добре де ,що сега се заяждаш с тях???не стига ли веднаш , показно в ракирово,ами искаш пак ????? еххх палашка му работа,все да им доказва и показва :rofl: :rofl: :rofl:

Тоше за това където тоя келеш ми обиди кучето ще им покажа кон боб яде ли и палаша стока ли е,ше видат тая с изпъкналата долна челюст(не вдлъбната по думите на келеш)как се работат свине и как се лаят на място с часове. :rofl:ше ги питам и как вадят родословия на мой приплоди =@

Edited by PALA6O

Ето и от мен едни кученца от Асен и Рила :drinks:

колега много обли главите :emot_google::unknw: Дано да станат добри песове и да му са живи и здрави на собственика :bira:

аз ли ??? аз говорех георги ,говорех!!!!Ама се сещам за един дет явно е лаял ,че след време забрави къде какво е говорил .Айде радвай се на красивото и класно куче с което най-накрая се сдоби ,и го учи НА лов.Защото това куче си личи че е хубаво и няма да го подаряваш на познати както преднитеПп;и похвали ,че си си направил труда да прегледаш класирането специялно заради мен ,..поне си видял хубави кучета..НАЛИ

Тошко,аз кучета за лов имам,дали таз малката ще стане класна или не,несе знае.Кои,предни кучета съм подарявал :unsure: Направих си труда да прегледам класирането,понеже знам,че ще дойдеш да ни уважиш на нашата изложба във Вършец,и ще почерпиш една бира,хем и на Рашайков таралежката ще видиш 8)

Тоше за това където тоя келеш ми обиди кучето ще им покажа кон боб яде ли и палаша стока ли е,ше видат тая с изпъкналата долна челюст(не вдлъбната по думите на келеш)как се работат свине и как се лаят на място с часове. :rofl:ше ги питам и как вадят родословия на мой приплоди =@

Паляшко,по спокойно бре пич,недей така с лошото.Като ти е толкова добра кучката с отворенето чекмедже,защо я продаваше.Докарай,я на Вършец да видим,че тя и твоята дружка лаеше като теб във форума,а на края......,няма го в класацията на 85 гончета от изложбата :yahoo: Айде наслука в събота :drinks:

Нещо намекваш за сертификата ли?То бива,ама чак толкова.Какво не ти харесва бе"приятел".Голяма нетърпимост,какъв ти е точно проблема на теб?.Прочети какво пише на въпросния документ.Трицветното е запазена марка на други.

"Приятел"немога да чета,та от там ми останаха тетратките от учебните години 8)

Охх тоз Палашааа,пак ли се превъзбуди бе???!!!

Нали ти казах да отпускаш съединителя от време на време,че да не прегрееш?!

Келеш може да викаш на някой друг,но на мен ще го спестяваШ!

Кой ти е крив?

Аз с какво съм те обидил бе мой човек?

Ми кучката ти в устата е като Джепане,кво се обиждаш?!

Плюс това аз съм написал 'ХЛЪТНАЛА" а не вдлъбнала за разлика от някой присъстващи тук,имам поне елементарна грамотност!

Нека да охладим страстите,успокой се малко...заповядай да се запознаем и тогава ще коментираме!

Жив и здрав да си и карай го без лоши нрави! :good:

След обиколка Вършец,Разград,Д.махала ,Красново, Вършец и двамата с Замфи се пибрахме с подараци.Етого моя

Благодаря Пенчо :drinks:

Днес и ние бяхме в Красново но на свадба,дано излезе класен подарак за Сьлко от тази хубавица

post-5604-0-67019200-1313096234_thumb.jpg

Тошко,аз кучета за лов имам,дали таз малката ще стане класна или не,несе знае.Кои,предни кучета съм подарявал :unsure: Направих си труда да прегледам класирането,понеже знам,че ще дойдеш да ни уважиш на нашата изложба във Вършец,и ще почерпиш една бира,хем и на Рашайков таралежката ще видиш 8)

не ми се спри ,нема смисъл ..хората помнят ...едни 350 лв се развяваха тука и накрая заминаха подарък (не се мъчи да ми отг.няма смисъл ,аз знам къде заминаха лисиците) това дали ще стане класна,ми то хубвото си личи бре георги, и не ме карай да се връщам назад да покавзваме как се възхваляваше едно куче а след това го плюваше наред;ЗАЩО ЛИ ? и гоерги -троянският кон е измислех много отдавна ,няма да си ти 1 ни последният

Пп ; а относно класирането ,еее нема ме я ,моите са лисици не лудогорци ,нали така

Пп; вършец ,бира ,охххххх

не ми се спри ,нема смисъл ..хората помнят ...едни 350 лв се развяваха тука и накрая заминаха подарък (не се мъчи да ми отг.няма смисъл ,аз знам къде заминаха лисиците) това дали ще стане класна,ми то хубвото си личи бре георги, и не ме карай да се връщам назад да покавзваме как се възхваляваше едно куче а след това го плюваше наред;ЗАЩО ЛИ ? и гоерги -троянският кон е измислех много отдавна ,няма да си ти 1 ни последният Пп ; а относно класирането ,еее нема ме я ,моите са лисици не лудогорци ,нали такаПп; вършец ,бира ,охххххх

Така е алколошко,подарих си лисиците и дадох 350 лева :yahoo::yahoo::yahoo:

"Приятел"немога да чета,та от там ми останаха тетратките от учебните години 8)

Ми научи се тогава,и някога имал ли си тетрадки?.За пореден път българската простотия, злоба и завист ще се мъчи да омаловажи нещо постигнато,но няма.Хората виждат,нищо,че ги правите на прости.Много здраве.

Ми научи се тогава,и някога имал ли си тетрадки?.За пореден път българската простотия, злоба и завист ще се мъчи да омаловажи нещо постигнато,но няма.Хората виждат,нищо,че ги правите на прости.Много здраве.

Точно така много си прав!

Единака много се натъжи от поста ти и просто не е във състояние да пише...Иначе Евала министерството ни призна Гончето,олекна ми честно казано! :clapping:

Обаче да попитам,защо на 'Грамотата" няма никакъв печат,а само хвърчащ подпис...

питам от любопитство! :drinks:

тихомире,няма смисъл !!!!! слепец да си чул някога да е прогледнал??? :good::blink: ?

И прави ли ти впечатление ,че само пешките са напред ?????????? бушончета???? :lol: :lol:

Охх тоз Палашааа,пак ли се превъзбуди бе???!!!

Нали ти казах да отпускаш съединителя от време на време,че да не прегрееш?!

Келеш може да викаш на някой друг,но на мен ще го спестяваШ!

Кой ти е крив?

Аз с какво съм те обидил бе мой човек?

Ми кучката ти в устата е като Джепане,кво се обиждаш?!

Плюс това аз съм написал 'ХЛЪТНАЛА" а не вдлъбнала за разлика от някой присъстващи тук,имам поне елементарна грамотност!

Нека да охладим страстите,успокой се малко...заповядай да се запознаем и тогава ще коментираме!

Жив и здрав да си и карай го без лоши нрави! :good:

Келеш си че от една година гледаш лудогорец хубав,а това джепане нали знаеш от каде идва Тарзан,Бруно,Блонди,Арап като я наричаш чекмедже обиждаш малко ели много производителите и нейните родители,гаранция давам че има и много други с обратна,ели без кътници че та си има който ги криете че аз не крия.Доктора да каже нещо че и той май има нещо такова

А и забравих да ми обясните как се вадят родословия на моите малки чекмеджета в вашто клубче

тихомире,няма смисъл !!!!! слепец да си чул някога да е прогледнал??? :good::blink: ?И прави ли ти впечатление ,че само пешките са напред ?????????? бушончета???? :lol: :lol:

Да го каже някой друг става,ама фазомерчето на МОЯ "ПРИЯТЕЛ" лудореца,дето го чакате да ви напише в скайпа,коментарите които да пуснете :nea::rofl: