Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

На 07.01.2012 г. по време на лов в с. Върбен, общ Брезово, след като дига дивеч около 16.00 часа изчезна кучето Джери на Георги Узунов. По мое мнение кучето е хванато , тъй като кучето познава ловния район много добре и се ориентира. Стопанина на кучето моли, ако някой някъде разбере нещо за Джери да го уведоми на GSM 0888298827. Кучето се търси втори ден в околията, но за съжаление безрезултатно.

Благодаря предварително от името Георги Узунов и от мое име.

Кучето все още се издирва.

Ето Вулкан като голям,

Може ли малко подробности, относно произхода на Устинската кучка? И ако може, да споделите впечатления от работата на Вулкан!?

Мерси предварително! :bira:

Asen_Nikolov

Може ли малко подробности, относно произхода на Устинската кучка? И ако може, да сподел...

Кучката е на 1 приятел, За произхода не знам какъв е,обаче е само на синджир, А Вулкан е бил само 10 излета на лов и му е 1ви сезон, В момента е разпорен и оздравява, Вулкан е още на 1 и 8 месеца, За сега се представя добре,
Edited by mumun_64

Asen_Nikolov

Може ли малко подробности, относно произхода на Устинската кучка? И ако може, да сподел...

Кучката е на 1 приятел, За произхода не знам какъв е,обаче е само на синджир, А Вулкан е бил само 10 излета на лов и му е 1ви сезон, В момента е разпорен и оздравява, Вулкан е още на 1 и 8 месеца, За сега се представя добре,

Кучето Вулкан - съм го виждал на гатера в с. Устина:

- много е остър на прасето което е много спокойно и трудно се дига, но Вулкан успешно го изважда от летаргията и го погва при настигане го хапи по задните бутов от което хайвана увеличава скороста. Кучето е доста смело и безрасъдно за възрастта си, поради което и беше порнато по бутчето в реален лов, но в комбина с Панчо друго и неможеше да се очаква и двамата са хапачи и търсят контакт, дано на Вулкан да му е дошъл малко акъла и да се пази повече.

- На реален лов съм го виждал, но нямаше прасета гони сърните, но не много, добре се ориентира и си търси стопанина така че той не остава без куче за следващата гонка.

Поздрави Асене.

Asen_Nikolov

Колега, благодарята ти за информацията!

Бъди жив и здрав!

Кучето Вулкан - съм го виждал на гатера в с. Устина:

- много е остър на прасето което е много спокойно и трудно се дига, но Вулкан успешно го изважда от летаргията и го погва при настигане го хапи по задните бутов от което хайвана увеличава скороста. Кучето е доста смело и безрасъдно за възрастта си, поради което и беше порнато по бутчето в реален лов, но в комбина с Панчо друго и неможеше да се очаква и двамата са хапачи и търсят контакт, дано на Вулкан да му е дошъл малко акъла и да се пази повече.

- На реален лов съм го виждал, но нямаше прасета гони сърните, но не много, добре се ориентира и си търси стопанина така че той не остава без куче за следващата гонка.

Поздрави Асене.

Ничка, кучето много ми допада. Незнам,кои му е чорбаджията, но ако го познавате му предаите, че кучето е желателно да влезне в разплод, за НКБГ!

Ще бъде хубаво, ако се разбере и произхода на майка му...

Жив и здрав бъди! :bira:

Първото животно което видя Аля на 5 месеца. Edited by tuci_hunting

Ничка, кучето много ми допада. Незнам,кои му е чорбаджията, но ако го познавате му предаите, че кучето е желателно да влезне в разплод, за НКБГ!

Ще бъде хубаво, ако се разбере и произхода на майка му...

Жив и здрав бъди! :bira:

Ти вече го уведоми с това което си написъл, пък така или инъче то ще си влезе в разплод, нека да порасне и се оформи като характер и структура за да се предава в поколенията по - добре.

Скоро ще имам и сигурен отговор за произхода на майката и, ако ми се потвърдят очакванията се получава доста интересна история.

post-18449-0-46305100-1326908519_thumb.jpg

Ако не се лъжа това куче трябва да е вземано някога от Омуртак.И мисля,че няма кръв от известните ни линии.Чувал сам доста добри отзиви за него.Нека Ридван да каже повече,ако не греша за кучето разбира се.Много добро животно.

Ако не се лъжа това куче трябва да е вземано някога от Омуртак.И мисля,че няма кръв от известните ни линии.Чувал сам доста добри отзиви за него.Нека Ридван да каже повече,ако не греша за кучето разбира се.Много добро животно.

кучето е взето от Бурхан а аз само пробвах дали мога да кача снимка за ловните му качества нека говори който е ловувал с него.

post-16509-0-38992500-1327095291.jpgpost-16509-0-97908500-1327095135.jpgpost-16509-0-99412300-1327095164.jpgpost-16509-0-71942400-1327095177.jpgpost-16509-0-92858200-1327095184.jpgpost-16509-0-17091000-1327095195.jpgМоите лудогорци

Браво,добра стока.

Линда от кой кучета е ?

post-16509-0-38992500-1327095291.jpgpost-16509-0-97908500-1327095135.jpgpost-16509-0-99412300-1327095164.jpgpost-16509-0-71942400-1327095177.jpgpost-16509-0-92858200-1327095184.jpgpost-16509-0-17091000-1327095195.jpgМоите лудогорци

Хубави кучета :good:

От снимките най-ми се нрави Бък 2

Браво,добра стока.

Линда от кой кучета е ?

Линда е от Арап и Джина,Арап е от Роко на Николай Чавров,и Алисия на Румен от Тарговище,Джина е от стария Трескавешки джинс,Без Роко,всички споменати са плод на моя труд

Страхотен отбор и страхотни снимки!

Поздравления! :icon_thumright:

Е и аз те поздравявам колега това са страхотни кучета,и ако работят толкова колкото са красиви ЕВАЛА :)

Е и аз те поздравявам колега това са страхотни кучета,и ако работят толкова колкото са красиви ЕВАЛА :)

20 годишна моя селекция,селектирани най вече на работни качества

Поздравления :good: аз съм фен на Мурад и Джина.

Моите фаворити са Томи и Мурад,някой ден ако искараш кученца като тях може да си купя 1 мъжко.

Ей за това нешто шапка ти свалям за мен колега работата е най-важна да не говорим че са красавци, браво!