Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

И баща и

Браво бе Ничка много добър мъжкар.Жив ли е този Рекс?Като го гледам на Тарзанец ми прилича,ама кажи се пак ако му знаеш произхода.Още веднъш браво и на собственика му,още немога да му се нагледам. :hi:

Макс месец и нещо по - късно :)

да знаеш колко ти завиждаммм,много добро куче браво :)

имах подобно на това

post-19215-0-46204300-1333290817_thumb.jpg

post-19215-0-21358700-1333290828_thumb.jpg

post-19215-0-58586000-1333290841_thumb.jpg

Edited by bordobereli

Браво бе Ничка много добър мъжкар.Жив ли е този Рекс?Като го гледам на Тарзанец ми прилича,ама кажи се пак ако му знаеш произхода.Още веднъш браво и на собственика му,още немога да му се нагледам. :hi:

От Доктора знам че, Рекс е от Блонди и Милка, брат на Гарди, жив е.

Специално за Ричито качвам един клип от началото на свинския 2011г!Ето го http://www.clip4e.co...igani_2011g.htm

Боби мерси аз така и ли не намерих време да го кача този клип още веднъж благодаря за услугата поздрави :ksshunter1fe:

Боби мерси аз така и ли не намерих време да го кача този клип още веднъж благодаря за услугата поздрави :ksshunter1fe:

За нищо винаги можиш да ползваш жокер ;) !

От Доктора знам че, Рекс е от Блонди и Милка, брат на Гарди, жив е.

Брат от следващото кучило. На колегата Стоянов от форума, Мая му е сестра. Няма тарзанска кръв в него.

И баща и

Колега, нещо си в грешка. Кучето което е на снимката не се казва Рекс, не е от Чирпан и от 4 или 5 години е в Гърция. Беше собственост на мой приятел и няма нищо общо с Тарзан или с който и да е от известните разплодници.

привет на колегата Ничката и поздрави за балерината да ти жива и здрава,аз имам кучка от твои дамазлък Рила ( Маджар и Перла) ще се радвам ако някои път имаш време да ми кажеш нещо за родителите и и за нея самата ако имаш някакви наблюдения защото я взех като голяма,бих качил снимка но ме знам как да ги смаля и не мога да ги кача тук.

Колега, нещо си в грешка. Кучето което е на снимката не се казва Рекс, не е от Чирпан и от 4 или 5 години е в Гърция. Беше собственост на мой приятел и няма нищо общо с Тарзан или с който и да е от известните разплодници.

Може и да бъркам, но ако е така, сподели кои са родителите на това куче и кой е неговия собственик, за да не бъркам повече и да не се бъркат и останалите.

привет на колегата Ничката и поздрави за балерината да ти жива и здрава,аз имам кучка от твои дамазлък Рила ( Маджар и Перла) ще се радвам ако някои път имаш време да ми кажеш нещо за родителите и и за нея самата ако имаш някакви наблюдения защото я взех като голяма,бих качил снимка но ме знам как да ги смаля и не мога да ги кача тук.

Балерината не е моя, случайно попаднах на нея, един приятел ми я показа подарък му била. Ще ти пиша на лични за другото.

Здравейте колеги, имам куче от тази порода, но няма издадено родословие,имам информация за родители и прародители и изкам да ви попитам може ли да се извади впоследствие.

Може и да бъркам, но ако е така, сподели кои са родителите на това куче и кой е неговия собственик, за да не бъркам повече и да не се бъркат и останалите.

Колегата има регистрация във форума. Ако реши може да даде повече разяснения. От него зависи.

Случайно попаднах на тези снимки. Ако някой знае кои са кучетата нека да сподели

post-3117-0-65272500-1333307401_thumb.jpg

post-3117-0-47153000-1333307628_thumb.jpg

Edited by Доктора

Колега това което го казваш ако е истина,че няма нищо общо с известните линии става доста интересно.Кажи поне дали има негови потомци,ще е в полза за породата.Невиждам какво има толкова да се крие.

И баща и

post-46267-0-58728200-1333343597.jpg

Жалко, че това куче е заминало при византийците ...!?

Брат от следващото кучило. На колегата Стоянов от форума, Мая му е сестра. Няма тарзанска кръв в него.

Мисля, че това е достатъчна аргоментация за това кое е кучето, а не подхвърлени думи без аргументи.