Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Recommended Posts

Ходих при Антон преди 4-5 години,имаше оку4ени 3 ку4ки от стариа машкар.Само едната ку4ка беше гон4е,от кадето требва да е и твоето.Разнасяше ги по пазарите,и ги продаваше вси4ките за гон4ета.За работата ни6то немога да кажа

Благодаря за отговора колега !
  • Replies 18.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Пич и Поля на 50 дни:

Новата ми надежда Джоко:

Докторе, нещо не се обаждате. Един мой приятел от Шуменско.

Posted Images

На втората снимка това куче ми прилича на тази кучка. Да не е негова дъщеря

Тези кучета са от Хлебаровския мъжкар/родителите му били с потекло от Русенския развъдник, има хора които са виждали родословията/, който за последно беше при бай Антон и една кучка докарана от Русенско.

Подкрепям те напълно,познавам пкроизводителя А НТОН старшината от Тарговище,правеше разли4ни крастоски с Хлебаровскиа машкар

И аз съм ходил тях години при него, и не знам за никакви кръстоски.Знам или съм чувал на на кои кучки е пуснат, абе май и ти с Румен сте карали там кучка.

Edited by Карасей

Къде се намира песа ако не е таина може и на лични?

Колегата е регистриран като Димитър Симеонов във форума, пишете му на лични.

И аз съм ходил тях години при него, и не знам за никакви кръстоски.Знам или съм чувал на на кои кучки е пуснат, абе май и ти с Румен сте карали там кучка.

Не Сейхане,никога несам карал ку4ка там,приатели искаха да си купят ку4енце,но като видяха какво става там се отказаха.Вси4ки бяха на едно място,около 15 бяха от 3 ку4ки,и както казах само едната бе6е бг.гон4е.Саштите ку4енца ги кара в Шумен на изложението,и в Роман на изложбата за бараци

Писах през почивните дни,но срива във системата изтри постовете от него време,затова ще ви напиша пак.

На гърдите бялото петно е задължително,но не трябва да отива чак до долната челюст,няма значение каква форма има.

Допускат се бели петна по пръстите на краката,но не се допускат бели нокти.

здравей колега така петно на гърдите става ли но има съвсем малко бяло на трита пръста на задния ляв крак нямам по добра снимка за сега за да ти я покажя ще направя и ще кача не разбирам затуй питам

post-53781-0-29056300-1340302026_thumb.jpg

Колеги,познайте от кои родители е това куче?

Ей - тази наследничка на Веждьо никой нещя да я познае - Минка остри ли и са зъбките?

Edited by Ничката

Ето едно малко от Зухай и Самурай

Този Самурай, много ги рисува и крои тези щенета - браво, надувам се да успеете да я вкарате в дирите. :buba:

post-46426-0-66125000-1340309354_thumb.jpg

Бента

post-46426-0-35708100-1340309365_thumb.jpg

Вече сме на 13 дни, част от мъжкия отбор

post-46426-0-71163100-1340309607_thumb.jpg

Ето една госпожица

Браво, Иво! Много са хубави малките! Да са ти живи и здрави!

И да ми дадеш най-хубавото женско! :66: И ще трябва да почерпя :bira:

Колега,как работи?Само домузи ли гони или се оттърва и на друго?

Абе да ти кажа доволен съм,но се 'оттърва" и по цицките на майка си...но все си мисля,че до около 30тина-40дни ще се 'изчисти"!

Абе да ти кажа доволен съм,но се 'оттърва" и по цицките на майка си...но все си мисля,че до около 30тина-40дни ще се 'изчисти"!

:D :D :D :D

post-46426-0-66125000-1340309354_thumb.jpg

Бента

post-46426-0-35708100-1340309365_thumb.jpg

Вече сме на 13 дни, част от мъжкия отбор

post-46426-0-71163100-1340309607_thumb.jpg

Ето една госпожица

Да са ти живи и здрави,и дано станат красиви като майкаси и зли като бащаси :good:

Личи си че си пада по :cici: много як е станал пу-пу

Мурад и Арда.post-16509-0-23481300-1340481181_thumb.jpg

Красота!Дано всичко мине нормално и ти се народят 10 малки лудогорчета!,Ще те помоля да ни държиш в течение,как протича бременността и да се похвалиш при раждането.Проявявам интерес към твоите кучета и бих взел едно женско.

Благодаря ви колеги за хубаите думи,ако вси4ко мине нормално,РОКО и ЯСЕН полу4ават подарак по едно пале

Колега може ли снимки на женската кучка,много ми хареса мъжкаря ти.

колега женската е на преден план,нямам други снимки засега