Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

Да ти кача снимка на жена ми? :kakata_na_ivanov:

Нали знаеш,че аз вземам само калпавата стока на хората,кой кво не харесва,вземам да си чупя главата с него.

Знам аз,за калпавата стока...но вземи го снимай малко по-старателно,за да се види кучето!

Лиза...

Една от най хубавите кучки в НКБГ вече ще ловува във "вечните ловни полета"!

Лоша работа ,какво се е случило

Това което го виждаш е наистина така имаш остър поглед.На вниманието на всички колеги ,дажбата калций ,която трябва да приема дневно кучето трябва да бъде обогатена с една капка Вигантол за бебета -на 10 кг. живо тегло.Обикновенно по таблица това се приема 10 дни,задължително е да изяде поне 1 кг.риба ,не субпродукти за тези 10 дни,ако държите на кучето си.Наслука!

Сигоренли си че докато даваш калций трябва да се дава и вигантол.Тази комбинация не е ли противопоказна,при приема на вигантол се овеличава количеството калций в кръвта. Ако допълнително вкараш и калций в приема не се ли получава бомба :db: .

Внимавайте какво давате че предозирането на калции понякога е по опасно и от недостига.

За тази работа си има кръвни тестове-та те показват калций ли,фосфор ли или нещо друго липсва на организма за да се дава.

Сезона е в разгара си...а вие сега за калций спорите! Айде качвайте прасета,че аз май този сезон,ще ги гледам само на снимка...

Сезона е в разгара си...а вие сега за калций спорите! Айде качвайте прасета,че аз май този сезон,ще ги гледам само на снимка...

Още ли не си записал някой нер на сметката.Ти ще се отприщиш от веднъж да знаеш :yahoo: .

а4о92 ,Ти знаеш ли какво е Вигантол ?Не се получава бомба,а се усвоява калция по-добре.Ако не е тайна какъв калций използваш?Приятел да си сигурен ,че няма да те подведа.Задължително е кучето да минава минимум 5 км дневно ,ориентирам се по снимката на твоето куче.От много акъл глава не боли ,но ти си знаеш...и не забравяй рибата,после ще има и прасета!!!Наслука!

post-45207-0-39971800-1351405801_thumb.jpg

Лоша работа ,какво се е случило

Наи вероятно извънматочна бременност кучката умря за няколко часаpost-45207-0-39971800-1351405801_thumb.jpg

а4о92 ,Ти знаеш ли какво е Вигантол ?Не се получава бомба,а се усвоява калция по-добре.Ако не е тайна какъв калций използваш?Приятел да си сигурен ,че няма да те подведа.Задължително е кучето да минава минимум 5 км дневно ,ориентирам се по снимката на твоето куче.От много акъл глава не боли ,но ти си знаеш...и не забравяй рибата,после ще има и прасета!!!Наслука!

Да в момента дори давам на кутретата.Вигантол е витаминен препарат:съдържа Холекалциферол(cholecalciferol)(съответства на витамин D 3).В листовката е записано ,че допълнителната употреба на лекарства със състав на витамин d и калций става под лекарско наблюдение.Иначе както каза Герака рискуваш да предозираш животното.Използвам КАЛЦИ-ДЕЛИС на Вирбак но не ги ползвам едновременно,вигантола го комбинирам когато давам витамини.Така виждам аз нещата без претенция че съм на 100% прав,човек се учи :drinks: .

Наслука.

Маани да го несреща такава мечка,че ще си остави чипиците сираци

Туй от опит ще да го казваш...

Една снимка от събота:

Бат Сълко ако я карате се така този ще имама проблем на изложбите,ще направи клеща :eusa_naughty::beer:

Две любителски снимки, един внук на Горан!

Специален поздрав за Сълко!

Катого гледам май и той има доста внуци.Хубаво куче :hi: