Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

ЕТО Я И МОЯТА ЛЮБИМКА.ПОДАРЪК ОТ ВРАЧАНСКО.ГОШЕ ТОВА Е ВТОРОТО ПАЛЕ ДЕ МИ ПРАТИ ДРУГОТО ОЩЕ НЕ СЪМ ГО СНИМАЛ ЧЕ ОТ ПУСКАНЕ НЯМА ВРЕМЕ :clap:

Лудогорието внася лудогорски гончета. :drinks:

ЕТО Я И МОЯТА ЛЮБИМКА.ПОДАРЪК ОТ ВРАЧАНСКО.ГОШЕ ТОВА Е ВТОРОТО ПАЛЕ ДЕ МИ ПРАТИ ДРУГОТО ОЩЕ НЕ СЪМ ГО СНИМАЛ ЧЕ ОТ ПУСКАНЕ НЯМА ВРЕМЕ :clap:

Стояне,това ли е едно от кученцата дето ги видях в ........... състояние като ги докара до хлебозавода?

много хубаво кутраче колега да ти е живо и здраво БРАВО КРАСАВИЦА :)

Стояне,това ли е едно от кученцата дето ги видях в ........... състояние като ги докара до хлебозавода?

Това е малкото дето беше полуумраяло.

Опасни са тия кучета еи,и така дтрябва да бъде.
Не колега не мисля, че така трябва да бъде!Според мен кучето трябва да се пази и да облайва от ростояние, това според мен не е геройство и рано или късно това куче не е твое.Това е мое виждане и се стремя моите кучета да не са толкова злобни и да налитат на прасетата, а да ги облайват от разстояние.Разбирасе това е мое виждане и не ангажирам никой с него.Наслука на всички колеги и весело посрещане на Новота година.

Две дами който като няма прасета скубят от една стара замръзнала кожа.

Сори за лошия звук.

Не колега не мисля, че така трябва да бъде!Според мен кучето трябва да се пази и да облайва от ростояние, това според мен не е геройство и рано или късно това куче не е твое.Това е мое виждане и се стремя моите кучета да не са толкова злобни и да налитат на прасетата, а да ги облайват от разстояние.Разбирасе това е мое виждане и не ангажирам никой с него.Наслука на всички колеги и весело посрещане на Новота година.

Никога неможе да стане това,винаги ще има и по злобни и по меки кучета понеже едни хора обичат по меки кучета едни обичат да са злобни шантави и дори неконтролируеми.

Това е от днес, главния герой го няма продължи след другите прасета и се върна след два часа и не можа да участва за фотото/Бък/, а на снимките е Петра-2, която спря при убитите прасета/реши да дави и да се снима,че скоро няма фото/.

Честито, все така че неостана :good: .

Това е от днес, главния герой го няма продължи след другите прасета и се върна след два часа и не можа да участва за фотото/Бък/, а на снимките е Петра-2, която спря при убитите прасета/реши да дави и да се снима,че скоро няма фото/.

Добре е работата браво а и кучката хубава. :super:

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА КОЛЕГИ, ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ НА ВАС, НА ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА, МНОГО СЛУКА И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ ВАШИТЕ ВЕРНИ ПОМОЩНИЦИ В ЛОВА!!!

Честита Нова Година на всички и най вече на любителите на тази порода.Пожелавам Ви много здраве щасти и професионални успехи на Вас и вашите семейства и много хубави ловни мигове с вашите любимци.Наслука приятели.

post-17240-0-38629800-1357039913_thumb.jpg

Честита нова година на всички любители на породата,много здраве ,ловна слука и нека броят на излизанията от вкъщи е равен на този на прибиранията, както на нас така и на четириногите ни приятели :bira: .

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ И ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА БЪЛГАРСКОТО ГОНЧЕ ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ НАЙ ВЕЧЕ ЗДРАВЕ И МНОГО АМА МНОГО СЛУКА ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА :)