Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Recommended Posts

• Replies 18.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Пич и Поля на 50 дни:

Новата ми надежда Джоко:

Докторе, нещо не се обаждате. Един мой приятел от Шуменско.

Posted Images

Иване, това Блейк ли е?

Не, ти имаш автентична снимка на Блейка с Пейо.На Блейк 02/90 бялото на гърдите бяха няколко косъма буквално,пък и не само това е разликата.

Колега извинявам се за късния отговор но токущо преглеждам темата подробно.Кучката е на 8 г.и не е вземана от кучкарника в Русе,а е вадена от кучета вземани от кучкарника.Кучката има родословие но човека от който я вземах преди 3г.не можа да го намери или не искаше,но това няма значение за мен е важно че кучката гони пефектно и около 50мин.Ще кача снимка нека по старите колеги си дадат мнението и тези които познават кучетата в кучкарника преди време,ако могат да предположат кои са и родителите нека си дадат мнението ще се съглася със всеки,защото не знам нищо за кучката.Кучката е кьорава с едното око и затова този от който я купих не я искаше.

Тая кучка идва внучка на мойта Пашка и Данчо.Доктора Данчо го е качил,ако е снимал и 2ве кучици прегърнати от един "младеж" или майка с палета ще се види и бабата.Тя е и баба на други популярни вам гончета.

ето нещо и от мен

Тука много 'Чалдо" ми се вижда на мен? А с тез специфични 'вежди"...от кого ли са?! :snorkle:

...

Не знам каква е съдбата на това куче и как е работело но ловувам в една дружинка със собственика му.Познах го по името и при първа възможност като го видя ще го разпитам подробно за работата му.В момента човека ловува с мелези.

Не прихванах снимката за да се разбере за кое куче става въпрос.

Edited by [email protected]@

Не знам каква е съдбата на това куче и как е работело но ловувам в една дружинка със собственика му.Познах го по името и при първа възможност като го видя ще го разпитам подробно за работата му.В момента човека ловува с мелези.

Не прихванах снимката за да се разбере за кое куче става въпрос.

Става въпрос за Боби на Красимир Пасков. Имаше кучета от него по нашия край. Тази снимка от списание "Лов и Риболов", която е качил Доктора, ако не се лъжа е от изложба на стадион "Славия"-1995г.

Бялото го имаме ,ама с тези лешници не разбрах ситни или разкошни.

Ситни или лешници и аз като теб не разбирам,важното е на теб да ти харесва,щото нали знае че от мойто по убаво нема.

Арап на Димитър Костадинов - миналогодишен шампион, дисквалифициран на изложбата на 13.04.2013 год за това, че искаше да изяде съдията. Собственика му взе незабавни мерки за укротяване. Булката е Кора на Иван Петров

Честито на младоженците.

Той съдията с тези черни дрехи трябваше да го предупредите,че свинари ще оценява а не пилечари.