Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

ДА ТИ СА ЖИВИ И ЗДРАВИ.Моите очи са пристрастни и понякога гледам нереално,но барачето в този клип е по настоятелно и повече глас подава.Ако имате лов и с тези вродени качества няма как да не станат!Успех и наслука през сезона.

Така е! Барачето е по настоятелно.

Жив и здрав бъди и ти и наслука през новия сезон.

Пропуснал съм Бат Съли.За второто знам,че е от Аарап на Данчо,но за първото :nea:

Edited by ibo_1

Ето и единят от помощниците ми в гонките!!!!attachicon.gif04102014017 (Small).jpgattachicon.gif04102014018 (Small).jpg

Браво за слуката,макар и видно от снимката,че е само едно куче да питам. Другия хубавец намери ли го?

3

Браво хубав глиган ,все така даги биете ,и на Гери само лов

Браво хубав глиган ,все така даги биете ,и на Гери само лов

Мерси дай боже през целия сезон да е така ,и на теб много слука и ловни подвизи през сезона

Браво за слуката,макар и видно от снимката,че е само едно куче да питам. Другия хубавец намери ли го?

Здравеи Вени,да само едното е,другото дето го откраднаха го видях в продавалника,намерилаго е едно момиче в София и го подарява на момче,казва се Борислав Бориславов.Момичето,беше одзивчиво дадеми телефонният му номер,говорих с него,но само толкоз.Незнам излъгали ме или не,но тои ми каза че кучето е откраднато и от него.Било е хванато при мост до Обеля.Незнам само,дали е колега ловец!!!!!Иначе този дето си е при мен,върви отлично.Поздрави и много слука!!!!

Здравеи Вени,да само едното е,другото дето го откраднаха го видях в продавалника,намерилаго е едно момиче в София и го подарява на момче,казва се Борислав Бориславов.Момичето,беше одзивчиво дадеми телефонният му номер,говорих с него,но само толкоз.Незнам излъгали ме или не,но тои ми каза че кучето е откраднато и от него.Било е хванато при мост до Обеля.Незнам само,дали е колега ловец!!!!!Иначе този дето си е при мен,върви отлично.Поздрави и много слука!!!!

Здравей,бъркаш ми името.Казвам се Мирослав,ловувахме с Венци заедно в една дружинка и сме селски та от там познавам малките и родителите.Много слука.