Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

Разбира се,че често в едно кучило има и по-тъмни паленца...но нека различаваме тъмно куче с разкроено кафяво....и черно куче с почти губещо се кафяво,то точно тогава можем да говорим за примеси от други породи,които не са близки до нашето гонче!!Реалността е пътя към прогреса...

Говори директно,какво ми прескачаш от тема на тема,от 12 лудогореца имам само два по тамни,между другото много ми харесват по тъмните,"Кара Арап"така ги наричаме по нашия край,дори за наще по незнаещи хорица това е породата,няма как да и обесня че е БГ гонче

Говори директно,какво ми прескачаш от тема на тема,от 12 лудогореца имам само два по тамни,между другото много ми харесват по тъмните,"Кара Арап"така ги наричаме по нашия край,дори за наще по незнаещи хорица това е породата,няма как да и обесня че е БГ гонче

Едва ли са много,по-директните хора от мен...тук и не само...кое не разбра от това,което съм написал?

"Намерено е женско гонче в района на село Лисия.По лична преценка е на около 5 години,Кучката е кучена . Има отличителни белези. Ако някой я търси тел; 0896 84 00 93" Публикация от Фейсбук!

post-13774-0-10830600-1423167008_thumb.jpg

post-13774-0-55316400-1423167023_thumb.jpg

Edited by brakoniera2

"Намерено е женско гонче в района на село Лисия.По лична преценка е на около 5 години,Кучката е кучена . Има отличителни белези. Ако някой я търси тел; 0896 84 00 93" Публикация от Фейсбук!

Татуировка няма !

Бурхан аби имаш от най-истинските гончета! Дай Боже един ден повечето БГ да са като тях!

Другото са 1114стр. приказки...с някои изключения!

Бурхан аби имаш от най-истинските гончета! Дай Боже един ден повечето БГ да са като тях!

Другото са 1114стр. приказки...с някои изключения!

И много много работливи !!!!! Тези двете са мелезчета мое производство но идат от негова кръв на 8 м са и гонат като луди ! Две от прасетата са отработени лично от тях двете ! Колегата ми разправяше историии ...на мен ми беше смешно и невярвах .... наскоро имах наблюдения върху палетата ...направо нямам думи !

post-21368-0-31818500-1423236229_thumb.jpg

post-21368-0-78617500-1423236262_thumb.jpg

post-21368-0-94623700-1423236288_thumb.jpg

Едно друго кученце което предпазливо ме облаиваше от далеч.attachicon.gifIMG_6103.jpgattachicon.gifIMG_6104.jpg

Хубав ушатко Тайсън... ама колко снежни топки изядоха с Маша днеска !!!!

Да раздвижим темата:attachicon.gifСнимка0015.jpgattachicon.gifСнимка0016.jpg

Този по стария Ото ли идва?

Лично на мен ми харесва...!!!

Този по стария Ото ли идва?

Лично на мен ми харесва...!!!

Да син на ОТО е пропуснал съм да го напиша,