Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

Напротив кучето ми хареса.Поста ми не беше към кучето,а към собственика му.Не може да гледаме в собствения си двор и да бълнуваме глупости.Преди всички кучета със заоблени и дълги уши и с черно по краката бяха мелези.., а сега ?Твоя Аспарух е внук на Блонди ,всички знаят ,че Блонди често даваше кучета с много черно по краката"не казвам ,че Блонди е мелез ти го казваш".Та така стигнахме до извода ,че не си пред никой и не притежаваш нищо различно от всички.

Нито имам куче с кръгли и дълги уши,нито с черни крака...не виждам смисъла на безсмислените ти коментари! Също така не помня да съм си плмислил камоли казал,че Блонди е мелез!А щом Блонди давал много с черни крака...защо като Сейхан заплоди правилна кучка на Блонди ,излезнаха такова екстериорно кучило,че май не сме видяли все още нещо подобно....може би няма и да видим! Апелирам те да спрем да пишем глупости,ако имаш да ми кажеш нещо 0899182869 в случай че си ми загубил телефона!!!

Не мога да разбера защо се дразните с момчето,защото е млад и се радва на това което е постигнал сам и иска неговите кучета да са най екстериорни и работни.Той не е търговец на кучета а си милее за тази порода и иска да направи нещо за нея,бъдете сигурни че няма да му повлияете с това драчене

Не мога да разбера защо се дразните с момчето,защото е млад и се радва на това което е постигнал сам и иска неговите кучета да са най екстериорни и работни.Той не е търговец на кучета а си милее за тази порода и иска да направи нещо за нея,бъдете сигурни че няма да му повлияете с това драчене

Кой се дразни с него? Или той се дразни с всички ?

Ти под постигнал сам какво разбираш ?Какво постигнал ?Какво различно има от всички ?

Горан (на Сълко Литов)

Производител: Сълко Литов, Карлово

Тарзан (от Тихомир Николов)

Производител: Тихомир Николов, Ботевград

Арап (от Йордан Йорданов)

Производител: Йордан Йорданов, Разград

Джони 4049 (на Марин Арбалиев)

Производител: ФЧПЛК-Русе

и др.

За мен тези хора са постигнали сами нещо и от 30 години гледат гончета, а този момък има още много хляб да яде ;)

Edited by hayko_1

Интересно, но как Горан е произведен от Сълко Литов - Таррзан от Тихомир Николов- да те са собственици и са постигнали много, но....

За това става въпрос,че още е момък и да е жив и здрав пък знае ли човек след 10год.може да има .....от Рашайков

Вихър на 2/5 м. Тиран + Мая на бай Минчо от София ( дъщеря на Бруно).

attachicon.gif11817220_1463416220650309_358884706635531186_n.jpg

Боби звездите ми подсказват, че трябва да измислиш нещо.Зарадвай ме като се видим.

Edited by [email protected]@

Интересно, но как Горан е произведен от Сълко Литов - Таррзан от Тихомир Николов- да те са собственици и са постигнали много, но....

можеш да поправиш, влез в НКБГ ;)

Няма ко да проверявам просто знам

Не съм казал да провериш, а да поправиш...нали си член на клуба ,трябва да има начин...

Щом знаеш ми кажи..от кого е произведен Тарзан ?

Удари в земята,класацията по тъпотия вече...топлата вода ли ще преоткриваш или,че земята е кръгла вече се чудя...?!

Не знам от скука ли е от що ли е...или просто начин и възможност на мислене?!?!

И ако ти е скучно можеш да публикуваш едно мелезче за чистокръвно ;)

Ха ха...само си прочети анонимните писаници до тук и ако можеше да анализираш,щеше просто да спреш да пишеш!Защо се криеш бе човеко,нима да си открит е грях?Или страх? От какво,от кого и защо? Или просто те е срам? И аз не знам,дано ти самия знаеш или поне някога разбереш!

А колкото за мелеза ти обясних нещо...в няколко поста по горе,що е мелез!?! :)