Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Recommended Posts

• Replies 18.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Пич и Поля на 50 дни:

Докторе, нещо не се обаждате. Един мой приятел от Шуменско.

Новата ми надежда Джоко:

Posted Images

Колеги,на 14.12.2005...........ми изчезна гончето,от село Пролом.общ Карлово.Кучето беше с жълта каишка,и телефонен номер на нея.Възнаграждение не предлагам,пуснете кучето.

Колеги,кучето още се издирва.Гарантирам за анонимност за достоверна информация.

Здравейте,

не знам дали тук е мястото, но искам да споделя една порочна практика за която разбрах наскоро. Разни хора свалят свалят снимки на кучета от тук и твърдят че продават кученца от тях. Случайно се натъкнах на снимка на едно мое куче, което беше убито от прасе през 2013.въпросният човек твърди, че продава негови наследници през 2014, след като попитах имали още ми каза очаква скоро. Вижте !

http://www.555.bg/obiava/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA%D1%80%D1%8A%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B0/fepj

Здравейте,

не знам дали тук е мястото, но искам да споделя една порочна практика за която разбрах наскоро. Разни хора свалят свалят снимки на кучета от тук и твърдят че продават кученца от тях. Случайно се натъкнах на снимка на едно мое куче, което беше убито от прасе през 2013.въпросният човек твърди, че продава негови наследници през 2014, след като попитах имали още ми каза очаква скоро. Вижте !

http://www.555.bg/obiava/продавам-чистокръвни-лудогорско-гончета/fepj

Това е жалката истина,Търговията ебава майката на всички ловни породи,Весели празници и наслука

За съжаление всичката българска работа е такава за пари и интереси всичко правим !Незнам останаха ли хора за каузата !

Изчезна ми кучето в неделя. Лудогорско гонче, едро, много здраво физически, с татуировка на ухото, а дясното му ухо е леко отхапано от курцхаара, с доста дебела каишка на врата. Навсякъде се пръснаха прасета и кучета и не можахме да разберем накъде отиде последно, но почти изключвам вероятността да се е загубило, въпреки силния вятър. Някои ще кажат, че е много рано още, но аз си познавам много добре кучето, на 7г е и никога не е нощувало в гората, досега, колкото и далеч да е отивало, с каквото и да е и колкото и изморено да е, винаги се е връщало същия ден, дори и да е по тъмно. Много е бърз и издръжлив и дори да е тъмно и да няма сили, има голямо сърце, не спира, а продължава, докато се върне, въпреки, че е станало тъмно. Но дори и да се е случило този път, вчера продължих цял ден да го търся, както и днес, и със сигурност трябваше вече да излезе, обиколих неведнъж пеша полето, където бяхме. Не е ходило нито там откъдето го пуснах, нито където излязох, оставих мои дрехи и въобще не е ходило до тях. Почти изключвам възможността да е убито от прасе, нереза го убихме преди това, а от другите като че ли нямаше много големи, пък и той много се пази, никога досега не е удрян, пък доста прасета са му минали. По пътищата също минах много пъти и не вярвам да е сгазен, остава да е откраднат, макар и че не се дава и трудно би могъл някой да го хване, но има хора...

За достоверна информация, която да помогне да го намеря, смятам няма нужда да казвам, че ще има възнаграждение и гарантирам анонимност.

Телефон: 0888 276 543

Снимката не е актуална, от преди 4г е, но не се е променил кой знае колко.

ПП. Писал съм го във вторник това. По последни вътрешни информации, кучето пътува посока Велинград - Гърция...

Айде да говорим с цифри, 1000лв награда + доста допълнителни облаги

Вчера приключи земния си път Султан! изключително тежка загуба на верен ловен другар!

Жалко .. прасе ли го уби ?

Жалко .. прасе ли го уби ?

Не. Естествения път на съдбата. Благодаря колега.

Edited by Tihomir Nikolov

Сълко това от моята кучка ли е???

Да Велизаре. Това е Дъкчо - Пернишката стомана.

Да Велизаре. Това е Дъкчо Пернишката стомана.

Жив и здрав да ти е Сълко и много да те радва!!