Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Recommended Posts

Една снимка от отминали времена на едни ентусиасти на нашата порода който положиха основата и всички са от едно населено място ! А капойте от друго населено место,половината от една майка.

• Replies 18.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Пич и Поля на 50 дни:

Докторе, нещо не се обаждате. Един мой приятел от Шуменско.

Новата ми надежда Джоко:

Posted Images

Една сватбичка от Бате Ванчо

Може би Тангра и Роналдо !

ТОЧНО

Лов и гатер ,едно и също лие ,че вече съвсем се изгубих Edited by bars__

Една снимка,която случайно или не,е запечатала два 'свинара" на едно място! Кои са те,вие ще познаете?! :)

post-13774-0-37146800-1457738267_thumb.jpg

Преди доста време...времето минава,но мерака остава!

post-13774-0-80490800-1457738494_thumb.jpg

Гончаджий,мелезари...абе въобще разделение няма,когато става дума за прасета в реална обстановка!

'Те тук един заклет фен на черните,обяснява как кучето му реагира на свинска миризма..."На многоуважаван отсреща колега,дето гледа малко по друг,чешит кучета,но хвърля и по едно око на чернилите!

post-13774-0-67396600-1457738920_thumb.jpg

Лов и гатер ,едно и също лие ,че вече съвсем се изгубих

Добре че ги има,все повече и по реални. А с туй гонене сал по прасета,май зачестяват излетите да се пуца само

по шишета.

Добре че ги има,все повече и по реални. А с туй гонене сал по прасета,май зачестяват излетите да се пуца само

по шишета.

За гатерители говориш

Човекът в средата ми е познат, а може и да се бъркам от снимката.

Всяка прилика с действителни лица, е случайна.

Човекът в средата ми е познат, а може и да се бъркам от снимката.

Асене не можеш го позна без мустак май хахаха.....

Колеги,вече 3 месеца,няма информация за това куче.Предлагам възнаграждение 2000(две хиляди) лева,за достоверна информация,за намирането.Кучето има татуировка на дясното ухо,и други отличителни белези...... GSM:0889 23 71 24

post-1772-0-10124800-1457899271_thumb.jpg

post-1772-0-53137100-1457899279_thumb.jpg

post-1772-0-38005900-1457899285_thumb.jpg

Edited by edinaka
Изчезна ми кучето в неделя. Лудогорско гонче, едро, много здраво физически, с татуировка на ухото, а дясното му ухо е леко отхапано от курцхаара, с доста дебела каишка на врата. Навсякъде се пръснаха прасета и кучета и не можахме да разберем накъде отиде последно, но почти изключвам вероятността да се е загубило, въпреки силния вятър. Някои ще кажат, че е много рано още, но аз си познавам много добре кучето, на 7г е и никога не е нощувало в гората, досега, колкото и далеч да е отивало, с каквото и да е и колкото и изморено да е, винаги се е връщало същия ден, дори и да е по тъмно. Много е бърз и издръжлив и дори да е тъмно и да няма сили, има голямо сърце, не спира, а продължава, докато се върне, въпреки, че е станало тъмно. Но дори и да се е случило този път, вчера продължих цял ден да го търся, както и днес, и със сигурност трябваше вече да излезе, обиколих неведнъж пеша полето, където бяхме. Не е ходило нито там откъдето го пуснах, нито където излязох, оставих мои дрехи и въобще не е ходило до тях. Почти изключвам възможността да е убито от прасе, нереза го убихме преди това, а от другите като че ли нямаше много големи, пък и той много се пази, никога досега не е удрян, пък доста прасета са му минали. По пътищата също минах много пъти и не вярвам да е сгазен, остава да е откраднат, макар и че не се дава и трудно би могъл някой да го хване, но има хора...

За достоверна информация, която да помогне да го намеря, смятам няма нужда да казвам, че ще има възнаграждение и гарантирам анонимност.

Телефон: 0888 276 543

Снимката не е актуална, от преди 4г е, но не се е променил кой знае колко.

ПП. Писал съм го във вторник това. По последни вътрешни информации, кучето пътува посока Велинград - Гърция...

5000лв. награда (откуп) за кучето!

ПП. Съжалявам, не бях видял поста на колегата точно преди моя, това не е надцакване, съвсем сериозен съм. Нека е ясно посланието и към тези, които си позволяват да пипат чужди кучета, защото съм сигурен, че и те следят какво става. Помислете, след като сме склонни да даваме такива пари, представете си какво още сме способни и правим в момента, за да ги открием...

Edited by Peter1985bg

5000лв. награда (откуп) за кучето!

ПП. Съжалявам, не бях видял поста на колегата точно преди моя, това не е надцакване, съвсем сериозен съм. Нека е ясно посланието и към тези, които си позволяват да пипат чужди кучета, защото съм сигурен, че и те следят какво става. Помислете, след като сме склонни да даваме такива пари, представете си какво още сме способни и правим в момента, за да ги открием...

Колега,няма проблем.Пожелавам ти,да си намериш кучето.Пари,се изкарват,кучета трудно се правят.Успех,и ще помагам с каквото мога.