Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Recommended Posts

• Replies 18.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Пич и Поля на 50 дни:

Докторе, нещо не се обаждате. Един мой приятел от Шуменско.

Новата ми надежда Джоко:

Posted Images

за Гого16.Гонзо на 1 година и 9 месеца около 200 излета и около 100 прасета паднали пред него

Бате Ванчо, като чух за това куче се позаинтересувах и аз. Стана ми интересно. Въпреки дръгливата информация, която получих много ми го похвалиха песа. Евала.

Каква му е историята и педигрито на тоя феномен ...да не е ловувал зад оградата ?

Кучето е в с.Дерманци до Луковит а там нали знаеш какви кучета се правят Гога "феномени" ;)!!!!!

Пламка много ми харесва кучето ама как е гръгнало като стане на 10 годити в България едно прасе няма да е останало :drinks:

Кучето е в с.Дерманци до Луковит а там нали знаеш какви кучета се правят Гога "феномени" ;)!!!!!

Преди доста време,бат Сълко ми беше написал по случай качването на един клип от мен фразата 'и ние панталони носим.." И въпреки,че тогава не беше прав...

Аз сега ще я използвам същата фраза,ей хора и ние панталони носим и ние каиш слагаме,и ние ходим в гората!!!

На 8мия месец ако това куче е намирало и вдигало прасета само,то означава,че е имало на среща 380 дни от тях 200 излета много трудно ще направим,ако разбира се не му се брои и излизане със влизането в колибката.За прасетата не ми се коментира,аз авджелъка на някой хора го знам перфектно,та вярвам,че биха повярвали в много неща,та даже ги биха и преразказвали както става..тук и сега! Поздрави! Само единствено изключение може да има ако кучето е ловувало в мрежа,там се бие безконтролно но не е реално...!

Преди доста време,бат Сълко ми беше написал по случай качването на един клип от мен фразата 'и ние панталони носим.." И въпреки,че тогава не беше прав...

Аз сега ще я използвам същата фраза,ей хора и ние панталони носим и ние каиш слагаме,и ние ходим в гората!!!

На 8мия месец ако това куче е намирало и вдигало прасета само,то означава,че е имало на среща 380 дни от тях 200 излета много трудно ще направим,ако разбира се не му се брои и излизане със влизането в колибката.За прасетата не ми се коментира,аз авджелъка на някой хора го знам перфектно,та вярвам,че биха повярвали в много неща,та даже ги биха и преразказвали както става..тук и сега! Поздрави! Само единствено изключение може да има ако кучето е ловувало в мрежа,там се бие безконтролно но не е реално...!

И да допълня,кучето ми харесва на вид,въпреки,че някой ще кажат 'женска глава" па то си е супер и в глава,и в крака..и в тяло!

Които иска да вярва които иска да не вярва за работата на кучето аз съм я видял с очите си!Да заповяда когато иска и сам ще се обеди! :drinks:

Които иска да вярва които иска да не вярва за работата на кучето аз съм я видял с очите си!Да заповяда когато иска и сам ще се обеди! :drinks:

Това куче недей го пущайте повече на лов, че след година две ще навърти хиляда бройки и после защо нямало прасета.

Това куче недей го пущайте повече на лов, че след година две ще навърти хиляда бройки и после защо нямало прасета.

http://www.bgdnes.bg/Article/536652. Ходил съм 10-на пъти през изминалия сезон в Орляне да си уча кучетата , страшна тръпка е ври от прасета!Някои колеги да се замислят преди се изказват подигравателно!

Edited by Пламен Банков

http://www.bgdnes.bg/Article/536652. Ходил съм 10-на пъти през изминалия сезон в Орляне да си уча кучетата , страшна тръпка е ври от прасета!Някои колеги да се замислят преди се изказват подигравателно!

Спрямо мен вашия пост също е подигравателен. Имайте уважението на колеги които разбират от лов и кучета, такива 200 убити пред него прасета са ми ясни така , че с такива постове си вредите само на вас и на никой друг поздрави и успехи в кучкарлъка.

Феномена, за 8 месечната си възраст е унищожил над 200 патици!

post-13774-0-89003900-1458401603_thumb.jpg

Спрямо мен вашия пост също е подигравателен. Имайте уважението на колеги които разбират от лов и кучета, такива 200 убити пред него прасета са ми ясни така , че с такива постове си вредите само на вас и на никой друг поздрави и успехи в кучкарлъка.

Четете колега по внимателно никъде не пише 200 прсаета!С никои не се подигравам казвам една деиствителност които не вярва да заповяда сам да се убеди за работата на кучето!

Бурхане, мой приятел ти пише постоянно ЛС. Иска да се чуете и разберете. Мераклия е за твой тамазлък. Дай някакъв телефонен номер, може и на ЛС.

Колега женското куче с какъв произход е...

Колега женското куче с какъв произход е...[/quoteМайка и е внучка на Роко от Русе,баща и е Арап от с.Сусам,син на Байкал