Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

Честито това Арон на бат Румен ли е от Търговище

Да.

колега може и да бьркам но страшно ми прилича на моята,внучка на Пирин ли е

Ако въпроса ти е към мен и ако кучето си го взел от Враца да сестри са

Ако въпроса ти е към мен и ако кучето си го взел от Враца да сестри са

тука е на 11месеца ,първи и за сега последен

тука е на 11месеца ,първи и за сега последен

Сигурен бях,иначе как се представя в реална обстановка,защото с моята ще имам проблем,само на 1 година е,а вече по 2 часа и половина гонка прави иначе в гатера много настървено лае прасето имайки в предвид че я водих в дерманци на гатера а там прасето не е под 150 кг

Сигурен бях,иначе как се представя в реална обстановка,защото с моята ще имам проблем,само на 1 година е,а вече по 2 часа и половина гонка прави иначе в гатера много настървено лае прасето имайки в предвид че я водих в дерманци на гатера а там прасето не е под 15

Edited by Николай Сейменаров

Сигурен бях,иначе как се представя в реална обстановка,защото с моята ще имам проблем,само на 1 година е,а вече по 2 часа и половина гонка прави иначе в гатера много настървено лае прасето имайки в предвид че я водих в дерманци на гатера а там прасето не е под 150 кг

https://www.facebook.com/nikolay.seymenarov/videos/g.160354943998114/10154067245266866/?type=2&theater

В последния месец съм се самонатоварил с една задача, включваща описване на кучетата от ФЧПЛК-Русе. В достъпната литература се казва: Основни разплодници, използвани през 80-те години, родоначалници на линии са: Цар № 419/83, Боби № 125/81, Асен № 404/83, Мурджо, Маджар № 974/90, Шопар и др.

Фактите с които аз се сблъсках и искам да споделя с Вас за периода 1978-1992 год са следните

Заплодени кучки за този период

1, Асен 404 - 38

2, Боби 125 - 27

3, Цар 419 - 15

4, Брут 643 - 14

Ако някой колега има втора част на племенната книга в Русе и желае да помогне да ми пише

В последния месец съм се самонатоварил с една задача, включваща описване на кучетата от ФЧПЛК-Русе. В достъпната литература се казва: Основни разплодници, използвани през 80-те години, родоначалници на линии са: Цар № 419/83, Боби № 125/81, Асен № 404/83, Мурджо, Маджар № 974/90, Шопар и др.

Фактите с които аз се сблъсках и искам да споделя с Вас за периода 1978-1992 год са следните

Заплодени кучки за този период

1, Асен 404 - 38

2, Боби 125 - 27

3, Цар 419 - 15

4, Брут 643 - 14

Ако някой колега има втора част на племенната книга в Русе и желае да помогне да ми пише

бих искал,но не знам как..Нека да сравним тия родословия..Вижте родителите на Роман...и тази кучка Бела ,която на една година станала баба :D

post-44510-0-29793100-1464296308_thumb.jpg

post-44510-0-62091400-1464296315_thumb.jpg

Edited by ibo_1

Колега ето ти още наследници на Тарзанattachicon.gifИзображение0290_001.jpgДъщеряattachicon.gifБратан.jpgВннукattachicon.gifмор.jpgПра внук откъм Баба Маика Син и Племеник

За които незнае това са Пимпа Дирекна дъщеря на Тарзан На Бруно сестра от следващоото кучило Братан Син на Пимпа и Пеле и Морад син на Братан и Джина Която е Дъщеря на Блонди

Никой не забеляза май,тези родословия от Русе са пълна каша.На едното родословие родителите на Роман са Арес и Чига,а на другото Боби и Венета.и куче на 10 месеца няма как да стане баба..Виждал съм и други родословия,там положението още по зле..

Колега ето ти още наследници на Тарзанattachicon.gifИзображение0290_001.jpgДъщеряattachicon.gifБратан.jpgВннукattachicon.gifмор.jpgПра внук откъм Баба Маика Син и Племеник

Колега става въпрос за друг Тарзан.Твоите доколкото разбрах са наследници на Блейковия Тарзан.