Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

За които незнае това са Пимпа Дирекна дъщеря на Тарзан На Бруно сестра от следващоото кучило Братан Син на Пимпа и Пеле и Морад син на Братан и Джина Която е Дъщеря на Блонди

Серафиме, трябва някой ден да си вземеш тефтерчето и молива и да ме хванеш на къс пас да ти ги пообясня малко.

Серафиме, трябва някой ден да си вземеш тефтерчето и молива и да ме хванеш на къс пас да ти ги пообясня малко.

Нали знаеш че винаги съм се учил от теб на драго сърце ще си ги запиша стига да те хвана когато неси толкова зает

Колега става въпрос за друг Тарзан.Твоите доколкото разбрах са наследници на Блейковия Тарзан.

Да еми тия хора други имена незнаят ли бре

Написаното,не е като видяното...както и тогава ,така и след това,така и сега...едно е на книга,друго е като го видиш реално за какво чине и колко пара струва!

Никой не забеляза май,тези родословия от Русе са пълна каша.На едното родословие родителите на Роман са Арес и Чига,а на другото Боби и Венета.и куче на 10 месеца няма как да стане баба..Виждал съм и други родословия,там положението още по зле..

Никой не забеляза май,тези родословия от Русе са пълна каша.На едното родословие родителите на Роман са Арес и Чига,а на другото Боби и Венета.и куче на 10 месеца няма как да стане баба..Виждал съм и други родословия,там положението още по зле..

Родословието на Тарзан 779 е изрядно. Баща му Роман 392 е от Арап (бащата на Асен) и Вела (с В), която няма нищо общо с Бела 301. Вела и Бела 301 са различни кучки. Няма баба на 10 м

В другото родословие има Роман с родители Боби 125 и Венета, но този Роман е с друг номер (не можах да го намеря). Така че е сгрешен само номера

post-3117-0-64864900-1464451605_thumb.jpg

Edited by Доктора

:eusa_naughty: Докторе какъв сгрешен номер,Тарзан от едното родословие и Рита от другото родословие,дето са от Роман,са барат и сестра от едно кучило..Виж номерата им и дата на раждане..Така,че ако мога да намеря другото родословие ще видиш за коя Бела става въпрос..

Хора които злосповат и всъщото време лижат дупето на дадени хора са дребни и смешни камоли да се говори че искат на направят нещо за дадено нещо търят само матерялната изгода ама иначе все искат да са център на внимание

Голди на 8 месеца

Бат Сълко,Здравей!

Като я гледам бащата със сигурност е Джони,но от коя майка е ?

Кучката има добро тяло,опашка,врат...виждам и доста приятели са я харесали,познати също и непознати разбира се,а явно и ти я харесваш...то няма лошо,всеки може да храни каквото желае,само,че бат Сълко това куче за тази тема ли е ? Тази глава,за тази порода ли е ?..та тя е на 8 месеца,а главата,черепа,муцуната са вече в пъти над нормата! Човек дава най-лесно това,което няма...та аз акъл не искам да давам,може би имам малко,но ще го запазя за себе си.Обаче ей хора,вие сте кучкари от както се помните и сте закърмени с тези кучета,ако личности като Сълко Литов свалят нивото до това,не знам какво ще правим ние,дето се 'патлявим" още и търсим точната посока ,по която ще хващаме...!!!!!!

Поздрави от мен,надявам се,че няма да бъда разбран погрешно...!!!!

Бат Сълко,Здравей!

Като я гледам бащата със сигурност е Джони,но от коя майка е ?

Кучката има добро тяло,опашка,врат...виждам и доста приятели са я харесали,познати също и непознати разбира се,а явно и ти я харесваш...то няма лошо,всеки може да храни каквото желае,само,че бат Сълко това куче за тази тема ли е ? Тази глава,за тази порода ли е ?..та тя е на 8 месеца,а главата,черепа,муцуната са вече в пъти над нормата! Човек дава най-лесно това,което няма...та аз акъл не искам да давам,може би имам малко,но ще го запазя за себе си.Обаче ей хора,вие сте кучкари от както се помните и сте закърмени с тези кучета,ако личности като Сълко Литов свалят нивото до това,не знам какво ще правим ние,дето се 'патлявим" още и търсим точната посока ,по която ще хващаме...!!!!!!

Поздрави от мен,надявам се,че няма да бъда разбран погрешно...!!!!

Брако, правилно си видял повечето неща. Кучето е той - мъжко, не е женско. За сега на мен ми допада и не знам как ще изглежда като завършено куче. На четвъртото пускане прогони за моя изненада. До преди един месец е гледано в клетка в града, от която не е пускано. Мисля, че тази глава ще има на какво да е сложи. Брат е на това, което съдията Урошевич класира първо в Асеновград в клас до 9 месеца. Бяха само две мъжки. Не си длъжен да го харесваш. Нали знаеш, че всеки си шета по акъла. Така си написал поста си, че все едно аз определям тенденциите в развитието на породата. Все пак благодаря за вниманието. Трогнат съм. Значи съм жив. Поздрави.

Брако, правилно си видял повечето неща. Кучето е той - мъжко, не е женско. За сега на мен ми допада и не знам как ще изглежда като завършено куче. На четвъртото пускане прогони за моя изненада. До преди един месец е гледано в клетка в града, от която не е пускано. Мисля, че тази глава ще има на какво да е сложи. Брат е на това, което съдията Урошевич класира първо в Асеновград в клас до 9 месеца. Бяха само две мъжки. Не си длъжен да го харесваш. Нали знаеш, че всеки си шета по акъла. Така си написал поста си, че все едно аз определям тенденциите в развитието на породата. Все пак благодаря за вниманието. Трогнат съм. Значи съм жив. Поздрави.

Все пак да не забравяме,че много хора включително и аз,нямаше да имаме тези кучета,които са в дворовете ни ако не беше ти....

За това смятам,че си да,фактор в развитието на породата,за мен повече си дал...като знаеш мнението ми за Запаловата селекция...! :)

Ще ми е интересно,да видя това куче след две години,дали тогава ако го сложим макар и на снимка до дядо му Блонди..какви ще са приликите и разликите,защото Блонди си беше хубав и бива за сравнение...за мерило и то не ниско! :) Много бързо променяме кучетата и това ме плаши...

Голди на 8 месеца

По принцип не харесвам лудогорците,но това куче направо ме заби в сърцето.Страхотно куче много рядко виждам такива кучета .През 2000г. в Пловдивския панаир на изложението също видях таково куче и след известно време това куче стана един от най-известните кучета и много кучета заплодени на него.Мисля ,че това пале ще стане страхотно куче.

По принцип не харесвам лудогорците,но това куче направо ме заби в сърцето.Страхотно куче много рядко виждам такива кучета .През 2000г. в Пловдивския панаир на изложението също видях таково куче и след известно време това куче стана един от най-известните кучета и много кучета заплодени на него.Мисля ,че това пале ще стане страхотно куче.

Знаеш ли. Това куче на 8 месеца има кръв от онова дето си видял в панаира, макар и вече по - далечна. Затова и съм го оставил, защото ми е интересно какво ще стане. Ако сега не беше повдигнал темата, никога нямаше да се обяснявам. Загледай се дали няма прилика. Кучето е от негова внучка.

Братчето му е повече на моите кучета, но това е повече на онова куче. Даже още нещо има. Това е шестото ми куче и от другите нямам нито едно с пети пръст, а на това забележи. Не знам дали си спомняш онова.

Edited by bat sali

Знаеш ли. Това куче на 8 месеца има кръв от онова дето си видял в панаира, макар и вече по - далечна. Затова и съм го оставил, защото ми е интересно какво ще стане. Ако сега не беше повдигнал темата, никога нямаше да се обяснявам. Загледай се дали няма прилика. Кучето е от негова внучка.

Братчето му е повече на моите кучета, но това е повече на онова куче. Даже още нещо има. Това е шестото ми куче и от другите нямам нито едно с пети пръст, а на това забележи. Не знам дали си спомняш онова.

Бая години минаха ,но в памета ми се е запазил и затова ти казвам,че има прилика това пале с онова куче.